تاریخ درج خبر : 1392/03/12
کد خبر : ۲۵۷۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

از همه قومیت ها و گروهها استفاده خواهم کرد

سایت استان: محمود آرام

محسن رضایی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سوال خبرنگار سایت استان مبنی بر استفاده از قومیتها و گروههای مختلف در دولت آینده خود، اظهار کرد: از تمام قومیتها و گروههای سیاسی که به نظام و رهبری اعتقاد دارند و توانمند و کارآمد هستند در دولت آینده استفاده خواهم کرد.
20
دکتر رضایی که به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرده بود، در جمع خبرنگاران در یاسوج گفت: وقتی رئیس جمهور شدم و فرمان اجرایی کشور را بدست گرفتم کارآفر ینان و کارفرمایان احساس امنیت، مفسدان اقتصادی احساس ترس و دشمنان نیز تجدید در رفتار با ملت ایران را در پیش خواهند گرفت.
وی برنامه های اقتصادی خود را قوی تر و با کار مطالعاتی بیشتر نسبت به رقبا عنوان کرد و افزود: من نزدیک به 20 سال است که اوضاع اقتصادی را مطالعه کرده ام و برنامه ویژه ای برای این حوزه دارم اما برخی دوستان دو سه سال است که به فکر اقتصاد افتاده اند.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در پاسخ به یکی از خبرنگاران در خصوص شیوه برگزاری مناظره در صدا و سیما خاطر نشان کرد: معتقدم این مناظره در شان نامزدهای ریاست جمهوری نبود و امید است با اصلاح آن بتوان برنامه ها را بهتر به مردم معرفی کرد.
دکتر محسن رضایی اقتصاد فدرالیته را تکثر در عین وحدت خواند و بیان داشت: قومها با یکدیگر برابر و برادر هستند و واین شیوه استقلال عمل در ابعاد اقتصادی را به همراه دارد.
وی در خصوص موضع گیری دولت آینده اش در خصوص بحث پرونده هسته ای گفت: سیاست خارجی با عزت را به جدیت دنبال می کنم و با تدبیر مناسب و سیاست برد – برداز موضوع هسته ای عبور خواهیم کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد