تاریخ درج خبر : 1393/01/31
کد خبر : ۲۵۷۸۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

“سخنی کوتاه با استاندار”

سایت استان: سید حسن دانشی

جناب آقای دکتر خادمی استاندار محترم سلام علیکم، ضمن تبریک سال نو خدمت شما وهمکاران محترمتان.

قبل از اینکه حضرتعالی تشریف بیاورید استان،در سایتها خواندم که شما فرمودید من اصلاح طلب هستم هر چند اکثر رهبران اصلاح طلب در استان فرمایش شما را رد کردند ونپذیرفتند.
اما همان فرمایش اصلاح طلبی شما برای ما مردم قبول است. انتظار می رود تعریفی از اصلاح طلبی بفرمایید تا ما مردم عوام هم متوجه بشویم. از معنی لغوی اصلاح طلبی بر میاد کسانیکه مدعی چنین اصطلاحاتی هستند خواهان اصلاح امور در ابعاد مختلف می باشند از حاکمیت عقل ومنطق و اعتدال گرایی حمایت می کنند در مقابل افراطگری ،یکسونگری،قوم گرایی و ناهنجاریهای بوجود آمده می ایستند.در شهرستان های کهگیلویه،چرام،بهمئی و لنده که سیاستهای یکسونگر،قوم گرا،افراطی حاکم شد وهمچنان ادامه دارد.حضرتعالی تاکنون درمقابل این سیاست کاری نکردید. حامیان و مجریان این روش تعداد زیادی همفکران شما هستند که قبلآ خود را دوم خردادی و اصلاح طلب مینامیدند و از این شعار تغذیه میکردند بعد از ۸سال تندروی و یکسونگری،قوم گرایی .حالیه کم کم آهنگ اصلاح طلبی سر میدهند.شاید شما منتظرید آنها را دوباره در لیست اصلاح طلبان قرار دهید تامردم را از خدمات ارزنده آنها محروم نفرمائید.آقای استاندار شتر سواری دولا دولا ندارد،یا همانطوریکه خودتان فرمودید دست بالا بزنید امور استان را دراختیار اصلاح طلبان شناخته شده در استان قرار دهید تامردم عملکرد آنها را ببینندوقضاوت کنند یا طبق شعارها و وعده های آقای رئیس جمهور از افراد معتدل،میانه رو و منطقی همه جناحهای به اصطلاح سیاسی در استان استفاده نمائید تا مردم بدانند شما مجری دستورات و وعده های آقای رئیس جمهور هستید.این روش یک بام دو هوا ما را به قضاوتهای گوناگون در مورد حضرتعالی وامیدارد مثلآ گفته میشود شاید آقای استاندار
۱- حس قومگراییش غالب شده و چون مجریان سیاستهای گذشته اکثراٌ از تبار و اقوام ایشانند(همان دغدغه ای که بعضی با مخالفت با شما مطرح کردند که شما قوم گرایی را دامن میزنید ) نمی خواهید با آنها برخورد شود. که قرار نبود.

۲- یا از چماق لری ترسیدی و تسلیم شدی و برای حفظ استانداری خود کاری به خواست مردم نداری . که قرار نبود.

۳- یا منتظرید مسؤلین فعلی در منطقه ما را در لیست همفکران خود قرار دهید تا آنها از افراطگرایی به اصلاح طلبی تغییر کنند. که قرار نبود.

۴- یا خدایی نکرده شما قدرت تصمیم گیری نداریدو منتظرید دیگران برای شما تصمیم بگیرند.که قرارنبود.

۵- و یا در استان شما حرف یک نفر را گوش میکنید. که قرار نبود.

۶- و یا شما بزرگواری دوم هستید با روی کردی دیگر که این هم قرار نبود.

البته قبل از هر چیز عذر میخواهم که کمی با صراحت حرف میزنم.قرار است دوره شفاف سازی باشد.آقای استاندار خدا کند من اشتباه کنم چون هر کدام از این اما و اگرها درست باشد شما نمی توانید استاندار موفقی باشید و این لطمه به همه نیروهای بومی است.ما مردم مایلیم بدانیم آقای رئیس جمهور محترم می خواهد وعده هایی که به مردم داده است عملی کند یا مثل قبلی ها به مردم دروغ گفته تا از مردم رای بگیرد راست یا دروغ بودن وعده ها در استان از تصمیمات حضرتعالی مشخص میشود چون شما مجری دستورات رئیس جمهور در استان هستید.امیدوارم همه وعده های آقای رئیس جمهور عملی شود به امید آن روز و نیل به آن هدف.

آقای استاندار آنچه دیدی برقرارخودنماند و آنچه بینی هم نماند بر قرار

ضمنا آقای استاندار،همه استان گچساران نیست.

یکی از شعارهای اصلاحات شفاف سازی است ماهم منتظر شفاف سازی شما هستیم.

(مطلب منتشر شده نظر نویسنده محترم است و انتشار آن در سایت استان به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نمی باشد)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد