تاریخ درج خبر : 1393/01/31
کد خبر : ۲۵۷۸۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

دست مدیران بانکی برای اعطای تسهیلات به محرومان را می بوسم

سایت استان: مدیرکل بنیاد مسکن استان گفت: دست مدیران بانکی استان برای اعطای تسهیلات بانکی به محرومان و نیازمندان جامعه برای ساخت مسکن  را می بوسم.

IMG_3644

به گزارش سایت استان، محمد خانی نوذری در نشست خبری با خبرنگاران گفت: بانک ملی تا کنون بیشترین همکاری را با بنیاد مسکن جهت اعطایی تسهیلات جهت ساخت مسکن روستائیان داشته و همکاری بانک تجارت و بانک سپه نیز خوب بوده است.

این مسئول ادامه داد: سهم این استان برای مقاوم سازی مسکن روستایی در سال گذشته چهار هزار و 510 واحد بوده که از این تعداد سه هزار و 850 واحد به بانکها معرفی شدند اما تنها یک هزار و 424 واحد انعقاد قرار داد شده است.

خانی نوذری افزود: از رسانه ها تقاضا دارم با تبلیغات و اطلاع رسانی مردم را جهت کمک های انساندوستانه به حساب 100 امام خمینی (ره) ترغیب کنند چون این درآمدهای این حساب جهت احداث مسکن نیازمندان صرف می شود.

IMG_3643

وی بیان کرد: 50 درصد مردم کهگیلویه و بویراحمد در روستاها زندگی می کنند که باید با توزیع عادلانه اعتبارات امکانات لازم را برای آنان فراهم کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به 50 هزار واحد مسکونی کم‌دوام و بی‌دوام در استان گفت: مقاوم‌سازی این واحدها نیازمند عزم ملی و مدیریت جهادی مسئولان و همکاری خوب آحاد مردم دارد.

خانی نوذری در ادامه بیان داشت: بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد در شهرهای زیر 25 هزار نفر و روستاها زیر 25 هزار نفر مسکن می‌سازد که حدود 100 واحد در گچساران و قریب به 40 واحد در یاسوج شروع کردیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد