تاریخ درج خبر : 1393/02/01
کد خبر : ۲۵۸۹۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری جشن میلاد در دانشگاه پیام نور سی سخت

سایت استان: جشن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و فرزند برومندش حضرت امام خمینی (ره) وروز زن در دانشگاه پیام نور واحد سی سخت برگزار شد.

DSC07611

به گزار سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور سی سخت، در این مراسم که با اجرای برنامه های متنوع همراه بود ابتدا آقای دانش پایه رئیس دانشگاه پیام نور واحد سی سخت گفت : در اهمیت و ارزش حضرت فاطمه زهرا همین بس که آن بزرگوار دخت نبوت ،مادر امامت و همسر ولایت می باشد وی از دانشجویان خواست که فاطمه زهرا را الگو واسوه خود در زندگی قرار دهند.

حجت الاسلام شریف زاده مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه دنا در سخنانی ضمن تبریک این اعیاد فرخنده ومیمون از زهرای اطهر به عنوان الگو واسوه ای بی همتا یاد کرد که
انسان با پیروی از سیره عملی ان بانوی بزرگوار در زندگی هرگز دچار مشکل نخواهد شد.در ادامه مراسم به تعدادی از دانشجویان که نام آنها همنام با اسامی والقاب حضرت زهرا بود هدایایی اهدا گردید.

همچنین به همین مناسبت همایش بزرگ پیاده روی با حضور اساتید ،کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد سی سخت برگزار گردید . در این همایش شرکت کنندگاه مسیر دانشگاه به سمت جاده بندان را طی کردند.

DSC07649

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مهمان گفت:

  جالبه نمای تصویر واقعا

 • محمد گفت:

  اجر همگان با فاطمه زهرا (س)

 • reza گفت:

  برگزاری چنین برنامه هایی حاکی از توانمندی ودرایت رئیس وکارکنان دانشگاهه .پیاده رویش ومخصوصا عکسی که از پیاده روی زدن واقعا جالب وزیباست

 • احمد گفت:

  با تشکر فراوان از همه بزرگواران در سایت استان به خاطر انعکاس مطلوب وبه موقع خبرها

پربازديد