تاریخ درج خبر : 1393/02/01
کد خبر : ۲۵۸۹۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

گرامیداشت روز زن و تجلیل از بانوان شاغل در کمیته امداد استان

سایت استان: به مناسبت میلاد با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا( س) و گرامیداشت روز زن در مراسمی از بانوان شاغل و همسران کارکنان کمیته امداد استان تجلیل شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، مدیرکل کمیته امداد استان در این مراسم ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س) و روز مادر و زن و تولد رهبر کبیر انقلاب اسلامی، گفت: سخن گفتن از حضرت فاطمه زهرا(س) بسیار مشکل است زیرا حضرت فاطمه زهرا(س) الگوی جهان و بشریت و مادر نمونه و همسری فداکار و افتخار و کوثر پیامبر اکرم می باشد.

وی با تاکید بر اینکه همه‌ی زنان باید سیره ی حضرت زهرا(س) را الگوی زندگی خود قرار دهند، افزود: زنان امروز جامعه ما نمونه‌ی بارزی از دریای بی‌کران الگوپذیری از حضرت فاطمه (س) هستند.

متقی افزود: : زنان جامعه ما در عرصه‌های مختلف اجتماعی، علمی، فرهنگی، هنری و همواره ثابت کرده‌اند که دارای استعداد و توانایی هستند و در کنار با مردان و همگم با آنها تلاش می کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان از همه امدادگران و همسران آنها که سختی همنشینی با امدادگران را دارند و بهترین پشتیبان برای آنها هستند تقدیر و تشکر نمود و آنها را به الگوگیری از فاطمه زهرا(س) در تمامی لحظات زندگی دعوت نمود.

در این مراسم که با اجرای برنامه های متنوع و مختلفی همراه بود، کلیه کارکنان کمیته امداد استان با خانواده هایشان حضور داشتند و از بانوان شاغل در کمیته امداد استان و همچنین از همسران کارکنان کمیته امداد استان با اهداء لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد