تاریخ درج خبر : 1393/02/01
کد خبر : ۲۵۹۶۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -

“فرمانداری کهگیلویه کماکان در بلاتکلیفی”

سایت استان: اسحاق نیکبخت

سال 1382 بود که کرامت کریمی را برای اولین بار از نزدیک می دیدم و آنهم در مراسمی که توسط دانشگاه پیام نور دهدشت برگزار می گردید و عنوان مراسم نیز پیرامون لیبرالیسم و نقد و بررسی این مکتب سیاسی بود ؛موضوعی که کمتر در دهدشت اتفاق می افتاد و کریمی تازه فارغ التحصیل علوم سیاسی بسیار خوب به این موضوع می پرداخت .بعد از این مراسم کمتر اتفاق سیاسی در کهگیلویه بوده است که کریمی یک پای ثابت آن نباشد ، وی هم چنین در راس انجمن اهل قلم در کنار سایر اعضای این انجمن تاکنون برنامه های فرهنگی،ادبی ،اجتماعی و فلسفی شایسته ای برگزار نموده اند که حضور دکتر کزازی در دهدشت از آن جمله بوده است .

IMG_7029

کرامت کریمی از معدود شخصیت های سیاسی است که در کنار فعالیت های سیاسی و سابقه ی درخشان در عین حال دارای اندیشه و تفکر سیاسی می باشند و در این مسیر ثابت قدم بوده اند . در روزهایی که اکثر مدعیان سیاسی از اصول و آرمان های خود عدول کردند و در ستاد ها و مهمانی های شبانه جریان های رقیب به ایراد سخنرانی و برائت از گذشته خود پرداختند .کرامت کریمی و جمع معدودی از چهره های سیاسی کهگیلویه بر آرمان خود ماندند و در این راه هزینه های زیادی متحمل شدند و از ابتدایی ترین حقوق شهروندی نیز محروم شدند و حتی از حق تدریس در دانشگاه نیز منع شدند .

بعد از حماسه ی باشکوه 24 خرداد و پیروزی تاریخی دکتر روحانی به صورت خودجوش اکثر قریب به اتفاق افکار عمومی و سیاسیون کهگیلویه بدون هیچ لابی پشت پرده ای یک صدا خواستار حضور آقای کریمی در راس فرمانداری شهرستان شدند و تلاش های زیادی در این زمینه صورت گرفت ولی متاسفانه مجموعه ی استانداری تاکنون تنها کاری که در این زمینه انجام داده اند موکول کردن قضیه به این هقته و آن هفته می باشد .و این در حالی است که تاکنون صحبتی دال بر ابقاء فرماندار فعلی نیز نشده است و تعلیق و بلا تکلیفی نه تنها در فرمانداری که در همه ی دستگاه های شهرستان کهگیلویه به چشم می خورد . متاسفانه علی رغم اینهمه بی توجهی هنوز هیچ مسئولی در این مورد به مردم توضیح نداده است که دلیل انفعال و بی توجهی چیست؟ آیا کهگیلویه برای آنها مهم نیست؟ و فرسوده شدن افکار عمومی را چه کسی باید پاسخگو یاشد؟

در برخی محافل شنیده شده است که مخالفت نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی تاکنون مانع از معرفی فرماندار جدید شده است موضوعی که به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و نماینده محترم مطابق قانون تنها می تواند یکی از طرف های مورد مشورت باشد نه آنکه آقای استاندار و معاون سیاسی و امنیتی ایشان دست روی دست بگذارند و اجازه دهند زمان اینگونه از دست برود و سر درگمی و تعلیق در کهگیلویه ادامه داشته باشد .

خوب است که آقای استاندار اندکی به افکار عمومی توجه داشته باشند و بدانند که کهگیلویه و بویراحمد تنها سه نماینده آن نیستند و هر چه سریعتر تکلیف فرمانداری شهرستان کهگیلویه را نهایی نمایند که مردم از این وضعیت کلافه شده اند و تداوم آن جز یاس و ناامیدی در میان مردم هیچ حاصلی نخواهد داشت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مریم از چرام گفت:

  اقای بزرگواری مگر هیچ کاری تو تهران ندارد که کار و زندگی و وظیفه اصلی اش را رها کرده و همه اش در استان مواظب استاندار است که تغییر و تحولی صورت ندهد بابا برو دنبال وظیفه ای که مردم بیچاره بخاطر آن رای به شما دادند جای بسی تاسف است که وظیفه اصلی ات را فراموش کرده اید چسپیده به استاندار اسکرتش شدی

 • زهره : از دهدشت گفت:

  جناب اقای استاندار این دست ان دست کردن کار درستی نیست تکلیف فرمانداری کهگیلویه را مشخص نماید چرا تحت تاثیر حرف های …. چماق دار کهگیلویه قرار می گیرید

 • 62 گفت:

  من به شخصه فقط آقای خادمی استانداررا در رابطه با تعلل در معرفی فرماندار دهدشت مقصر میدانم چون ایشان به نوعی دوست دارند تمامی افراد شاخص اصلاح طلب و حتی نماینده شهرستان را که وی فقط حق مشاوره در معرفی فرماندار را دارند از خویش راضی نگه دارند و هیچ زمینه ای برای دلخوری آنان بوجود نیاورند به هرحال فقط یک نفر فقط به عنوان فرماندار تعیین میگردد که جناب آقای خادمی باید هرچه زودتر تکلیف خویش را در این زمینه مشخص کند و بیش از این مردم شهرستان را در بلا تکلیفی نگه ندارند.الحق و الانصاف آقای کریمی دارای شخصیتی ممتاز و از افراد شاخص اصلاح طلب میباشند که باداشتن سایر ویژگیهای بارز به خوبی از انجام چنین وظیفه ای بر خواهند آمد

 • بلاش گفت:

  این. نوشتار فقط در خصوص جناب کریمی بود من نمیدونم تو این حکایت صحبت از اقای اخش چه صیغه ایه .دوستان سمت فرمانداری نیازمند وجاهت و پختگی خاصیه اونهم دراین شرایط که کار فرهیگی در اولویت کشور و اصلاح طلبان فرار داره. مطرح شدن کریمی بادر نظر گرفتن این شرایط. و به امید یکپارچه سازی اصلاح طلبان صورت گرفته .ان شاالله

 • معلول گفت:

  خدایابه دادمردم مابرس، سرگرم چی شدند؟

 • مهتاب از چرام گفت:

  پاسخ به جناب عزیزی
  فکر نکنم این دلیلی باشه که در سال 82 اقای اخش از اقای منطقیان حمایت کرده حق چندین ساله حاج کریمی در دولت اصول گریان ضایع گردید حال که سکان دولت در دست اصلاح طلبان است باز هم حقش ضایع گردد فرمانداری کهگیلویه حق جناب حاج کریمی است

 • فرشید عزیزی گفت:

  خوشبختانه در اولین دیداری که با استاندار داشتم از شخصیت والای ایشان فهمیدم همان تفکری که باید بر استانداری ما حاکم میشد همین نوع نگرش جناب اقای دکتر خادم میباشد: علم و دانش و تجربه و تخصص اولویت ایشان است و سیاست زدگی نزد ایشان جایی ندارد و البته که سیاست صحیح و سازنده در تفکرش وجود دارد.
  مطمنا آقای کریمی از جوانان نیک و فعال شهرستان است که میتواند آینده خوبی داشته باشد اما در این ولوشوی سیاسی شهرستان کهگیلویه گزینه دکتر آخش بخاطر تجربیات بیشتر و شناخته شدن بیشترش و مردم داری ایشان و حضور بیشتر در سیاست استان بهتر میتواند سکان فرمانداری شهرستان کهگیلویه را بدست بگیرد و بنا به گفته آقا بهزاد مبنی بر وجود اختلافات شدید بین دو طیف آقایان لاهوتی و منطقیان، جناب دکتر آخش میتواند نقطه وصلی برای اصلاحات شهرستان باشد و از همین دوستان من جمله آقای کریمی در جاهایی که لازم باشد استفاده نماید تا ایشان( آقای کریمی) برای آینده نزدیک نیز صاحب تجربه و سابقه گردد.
  امیدواریم همه اصلاح طلبان از احساسات دست کشیده و بخصوص طرفداران آقای منطقیان که نیز یادشان نرود که دکتر آخش دو دور از آقای منطقیان حمایت کرد بخصوص در سال 82 علیرغم پیشنهادات جذاب و وسوسه انگیز جناح آقای موحد ، آقای دکتر آخش بر تعصب اصلاح طلبیش از آقای منطقیان حمایت قاطع و در استادیوم دهدشت دست ایشان را بالا برد و برایش سخنرانی کرد.

 • نیکبخت گفت:

  برادر کاظمی جان . پیشنهاد شما مبنی بر نشست و گفتگوی بزرگان جریان سیاس اصلاحات در دهدشت جالبه اما امکان عملیاتی ان وجود ندارد و هر وقت این آقایان دور هم بشینن جز من من کردن و تهمت به دیگری عایدی نخواهد داشت . ما نیاز به حزب داریم که متاسفانه در کل کشور نیست و تا مادامی که اینگونه باشد این حق کشی ها و ظهور و بروز فرصت طلبی ها هست. فقدان گفتگو در کل تاریخ ما به چشم می آید. ضمنا انتظار بیشتری از شما دارم و نام بردن از طوایف در هر شکلیش از شما بعیده و بسیار برای ان کامنت گذارمتاسفم که می گوید آقای فلانی از طایفه فلان حق اب و گل دارد و باید فرماندار شود . ما باید دنبال شاخص های مدیریتی و سیاسی باشیم و السلام

  • بهزاد کاظمی گفت:

   سپاس جناب نیکبخت
   گفتم شاید شما که چنین سرسختانه از استاندار تقاضای تعیین تکلیف فرمانداری کهگیلویه و انتصاب جناب کریمی را دارید امکان دعوت وی به یک نشست گفتگوی خودمانی را هم داشته باشید.
   نمی توان منتظر احزاب نشست حال خود را خود باید برای بهبودش تلاش کنیم.
   اما داستان طوایف واقعیتی است که نمی توان با خوش خیالی تئوری ردش کرد.
   در مورد آقای آخش حتا ذره ای هم نگاه طایفه ای ندارم و شناختم از وی حزبی و گروهی است از سال 76 گرفته تا سال 80 که با هم در ستاد خاتمی دهدشت همکار بودیم و سال های بعد که عملکرد شجاعانه و استوارش را در خط اصلاحات دیده ام.
   برای اثبات طایفه ای نبودم انتخاب و همراهی ام هم همین بس که در زمان کاندیداتوری اش در مجلس به همین دلیلی که الان جناب کریمی را در حد فرمانداری کهگیلویه نمی بینم با حضور آقای آخش مخالفت کردم و در ستادش حضور نداشتم.
   همانطور که آخش گزینه مناسب مجلس آنروز نبود کریمی هم گزینه مناسب امروز فرمانداری نیست.
   نظر شما محترم است اما از نظر این حقیر تعداد مردمی هم که با کریمی مخالف هستند بیشتر از موافقان انتصاب ایشان است.

 • daneshjou گفت:

  Karimi marde bohran marde amal hast .besyar roshan fekr va basavade jameaeh iran hast .va mitavanad ba mantegh naghshe khobi ro dar jahate broun raft az mahromiyate dehdasht vs mantage hamishe mahrome kohkilouye dashte bashad.

 • سعید گفت:

  اقای اشنا بهتون گفتم مطلع نیستید و پستها را نمیشناسید باز هم میگم .اقای دکتر اخش از انموقع که مدیرکل کمیته بود و به دانشگاه امد معاون حقوقی شد تا همین اواخر که بعلت پیشنهاد هایی منتظر مسئولیت جدیدش میباشه .حالا شما مسئولیتهای اقای کریمی را بشمارید.معاون کدوم مدیرکل بوده ؟بقول خودت کارشناس کدوم اداره بوده ؟بابا ابروی این بنده خدا را نبرید بذارید معلمیش را بکنه.در جواب لهراس:اولا اقای کریمی در ستاد دکتر عارف بود و اواخر انتخابات با انصراف عارف خودش را به ستاد روحانی رساند.ضمنا تمام مردم بدون توجه به حرف دیگران و برای عدم قبولی جلیلی به روحانی رای دادند.اگه کریمی اینقدر رای داره باید برای نمایندگی ثبت نام کنه البته برا اون هم مدیریت میخاد که …………نداره

 • صدیقه از چرام گفت:

  در جواب اصلاح طلب جوان

  جناب …. مثل آقای ….. در اورژانس بیمارستان نزد زیر گوش پرستاری (( دختری )) که در حین انجام وظیفه بود . بخاطر چه ؟
  بخاطر بخیه های دست همسرش
  جای بسی تاسف با این افکار تان کسی با این برخورد به درد فرماندای نمی خورد
  پس …. که تا بحال آزارش به مورچه هم نرسیده صبور بردبار گزینه ای مناسب فرمانداری کهگیلویه میباشد.

 • آخش شناس گفت:

  در جواب اصلاح طلب دهدشت
  در فرهنگ شما معنای متانت و صبر و مردمداری چیست؟ مگر همین ….. نبود که در یک حرکت احساسی و به دور از عقلانیت به روی نماینده ی مردم اسلحه کشید؟!!

 • ساداتی گفت:

  در جواب جوان اصلاح طلب دهدشت
  طوایف ساداتی و تاس احمدی پر جمعیت ترین طوایف دهدشت هستند که از دیرباز در کنار هم با روابط تنگاتنگ و در کمال دوستی زیسته و دهها وصلت با هم داشته اند ,جناب آخش هم فرزند یکی از همین وصلتها بوده و خواهرزاده ی ساداتیهاست پس بهتر است شما نیز موضوع را شخصی و طایفگی نکنید و با تحریک افراد موجبات رنجش و تنش بین دو طایفه را فراهم نکنید.

  • بهزاد کاظمی گفت:

   بسیار نیکو فرموده اید مساله هم به طور حتم طایفه گرایی و قومیتی نیست چه بسیار ساداتی هایی که برای فرمانداری آقای آخش تلاش می کنند و ای بسا طاس احمدی های که بیشتر گرایش به آقای کریمی داشته باشند.
   اتحاد ساداتی و طاس احمدی بعد از 20 سال دهدشت را از دست دارو دسته آقای سناتور نجات داد و امید است که اینبار اتحاد مجدد این دو طایفه پرجمعیت و انتخاب مبتنی بر اندیشه نه قومیت جریان اصلاح طلبی را از 28 سال شکست سیاسی در کهگیلویه نجات بدهد تا جوانان شهرمان شرمسار انتخاب از سر ناچاری مردمشان در مجامع عمومی و فکری نباشند.
   هرچند این حقیر با قاطعیت می گوید اگر بار دیگر هم مجبور باشیم بین آقای موحد و اعوان و انصارش و آقای بزرگواری یکی را انتخاب کنیم باز هم در کنار بزرگواری خواهیم ایستاد چرا که حکایت حال کهگیلویه بعد از 20سال دولت آقایان خود بهترین دلیل بر درستی این انتخاب بوده است.

 • آشنا گفت:

  در جواب سعید
  اولأ شما که از سلسله مراتب اداری آگاهی و پستها را می شناسی حتمأ می دانی که آقای آخش کارشناس حقوقی دانشگاه بود نه معاون حقوقی . دوم مجددأ و با کمال اطمینان عرض می کنم که اولین گزینه ی مورد نظر استاندار جهت فرمانداری دهدشت آقای مهندس آرام (معاون اسبق استانداری) بود که با وجود اصرار دکتر خادمی , ایشان این پیشنهاد را نپذیرفتند. سوم شما بر چه اساس و اطمینانی حمایت بنده از آقای کریمی را طایفگی می دانید و نه فکری ؟

 • غلامی گفت:

  بدون شک مجمومه استانداری تاکنون نسبت به مردم کم لطفی داشته اند تا حدی که حلاوت پیروزی درانتخابات درکامشان به تلخی گرایده، درخصوص سابقه مدریتی استاد کریمی باید عرض کنم چنین فرصتی را انحصارگرایان در اختیارایشان قرار ندادن اما مدیریت کریمی در ساماندهی ستادهای اصلاح طلبان و همچنین انجمن اهل قلم که بسیاری از تحصیل کردگان شهرستان در ان عضویت دارند قابل تامل است وبهمین مناسبت انتخاب کریمی مورد حمایت جامعه ی فرهنگ و هنر شهرستان نیز می باشد.

 • معلول گفت:

  هی تحلیل کنید وتحلیل کنید وتحلیل کنید که فلانی بیاید وفلانی نیاید ،سالها اومدن ورفتن وخوردن ومردن و استان مثل آب راکد روزبه روزبه جای پیشرفت پس رفت میکنه،چون فکرمردم ماشده تغییراین واون، چه فرقی به حال ماداره…قشرمعلولین روهیچ مسئولی درک نمیکنه،هیچ کس دردمعلولین رو نمیفهمه، به وقتش همه شعارمیدن ،استاندارمحترم ما انسانیم وحق زندگی داریم ،چراحق مااین قدرضایع میشه؟چرا؟به ماجواب بدین ،حاضرم درهرجایی حاضربشم وازحق خودم وامثال خودم دفاع کنم ،ازمسئول محترم این سایت خواهش میکنم خواستهمارابه استاندارمحترم برسانید

 • اصلاح طلب جوان گفت:

  فقط کریمی فعالیت کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  بقیه کجا بودند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  حتما بقیه خواب بودند. همین آقای آخش در ستاد هاشمی و روخانی نبود؟
  در سال 88 حزو ستاد مرکزی میرحسین نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  در سال 84 حزو ستاد مرکزی دکتر معین نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  در سال 80 حزو ستاد خاتمی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟
  در سال 76 حزو ستاد خاتمی و اولین کسانی که با خاتمی به دهدشت آمده اند نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  در سال 78 کاندید مجلس نبود؟
  در سال 82 از منطقیان در استادیوم با سخنرانیش حمایت نکرد؟؟؟؟؟؟؟
  در سال 86 از آقای مهندس رستاد حمایت نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  رزمنده هشت سال دفاع مقدس نبود؟؟؟؟؟؟؟
  معاونت حقوق دانشگاه علوم پزشکی استان نبود؟؟؟؟؟؟؟؟
  در جهاد و کمیته دارای سابقه مدیریت نبود؟؟؟؟؟؟؟؟
  دانشجوی دکتری دانشگاه واحد امارات نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  همین الان دارای حق وکالت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
  دراری پشتوانه مردمی در شهرستان نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
  خوشتیپ و با وقار نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
  آیا بعنوان یک طاس احمدی دارای حق آب و گل نیست؟؟؟؟؟؟؟
  ….
  حالا شما درمورد کریمی بگید تا مقایسه کنیم.

 • اصلاح طلب جوان دهدشت گفت:

  فقط کریمی فعالیت کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  بقیه کجا بودند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  حتما بقیه خواب بودند. همین آقای آخش در ستاد هاشمی و روخانی نبود؟
  در سال 88 حزو ستاد مرکزی میرحسین نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  در سال 84 حزو ستاد مرکزی دکتر معین نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  در سال 80 حزو ستاد خاتمی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟
  در سال 76 حزو ستاد خاتمی و اولین کسانی که با خاتمی به دهدشت آمده اند نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  در سال 82 از منطقیان در استادیوم با سخنرانیش حمایت نکرد؟؟؟؟؟؟؟
  در سال 86 از آقای مهندس رستاد حمایت نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  رزمنده هشت سال دفاع مقدس نبود؟؟؟؟؟؟؟
  معاونت حقوق دانشگاه علوم پزشکی استان نبود؟؟؟؟؟؟؟؟
  در جهاد و کمیته دارای سابقه مدیریت نبود؟؟؟؟؟؟؟؟
  دانشجوی دکتری دانشگاه واحد امارات نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  همین الان دارای حق وکالت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
  دراری پشتوانه مردمی در شهرستان نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
  خوشتیپ و با وقار نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
  آیا بعنوان یک طاس احمدی دارای حق آب و گل نیست؟؟؟؟؟؟؟
  ….
  حالا شما درمورد کریمی بگید تا مقایسه کنیم.

 • لهراس کرعیدی گفت:

  محرمانهههههههههههههههههههههه
  کریمی وچندچهره سیاسی در کهگیلویه یک تنه برای روحانی کار میکردند
  ولی متاسفانه
  کسانی دراین شهرستان سنگ اندازی میکنند اگه نمیدانید بدانید عامل اصلی عدم انتخاب فرماندار بزرگواری است.

  • بیسواد گفت:

   بنده خدا ,,,,,, خودش انتقال ….به وزارت کشوررادرست کردوچون فکرمیکنندجماعت ,,,,خوردنداصطلاحاگفتندنشون بدیم ,,,,,,,, مخالف ایشونه.

 • آزاد گفت:

  فرماندار فعلی در حد یک بخشدار هم نیست ….. البته این افراد …… با دل و جان سعی در بقا دارند ولی حق و اعتدال پیروز است

 • اصلاح طلب جوان دهدشت گفت:

  جناب استاندار! اگر آسایش اصلاح طلبان رو میخواهید از نزدیکان منطقیان یا لاهوتی کسی را مگذارید چون در صورت انتخاب فردی از این دو طیف خشم دیگری را در پی دارد و باعث عدم اتحاد اصلاح طلبان میگردد و دوباره همان آش و همان کاسه.
  بهترین گزینه با توجه به شرایط حال حناب آقای دکتر آخش دانشجوی دکتری دانشگاه آزاد واحد امارات میباشد که فردی متین صبور مردم دار و تحصیل کرده و دنیا دیده است. ضمن اینکه میتواند نقطه وصل اصلاح طلبان باشد. ایشون در زمان76 در اتوبوس خاتمی وارد دهدشت شد. در سال 84 جز شورای مرکزی موسوی در استان بود. درسال 92 حزو شورای مرکزی هاشمی و بعد از آن حز شورای انتخاباتی روحانی بود.
  از طرفی جناب آقای کریمی متعلق به شهرستان چرام میباشد. مگر میشود این شهرستان خودش نیرو نداشته باشد تا از جایی دیگر نیرو بیاورند؟
  آقای م… هم به جز همین دو سه نفر که کسی رو ندارد که بخواهید برایشان هیزم بشکنید. مثل شهردار انتخاب کردنش. ایشون دو دوره فرمانداری پشتش بود نتونست رای بیاره حالا که چهار فرمانداری شده شهرستان. دیگر بویراحمد هم محال به حز طایفه خودش که اون رو هم شک دارم بهش رای بدن.

 • سعید گفت:

  اقای اشنای نااشنا مشخصه از سلسله مراتب اداری نااگاهی و پستها را نمیشناسی.اقای دکتر اخش معاونت حقوقی و وکیل دانشگاه که از بزرگترین ارگانهای دولتی است بوده نه مشاور حقوقی لطفا با مطالعه چیزی بنویسید.ضمنا دکتر اخش در اداراتی مانند جهاد سازندگی و کمیته مدیریت کرده .در خصوص مهندس ارام که گفتی :ایشان گزینه مدیرکلی اداره راه و شهر سازی بود که با مخالفت اقای زارعی نماینده یاسوج کنسل شد نه فرمانداری.اقای کریمی را شما طایفه ای ازش حمایت میکنید نه جناحی یا فکری .نماینده و استاندار حالا هم فرماندار باید از یک طایفه باشند و گر نه شما راضی نمیشید

 • نیکبخت گفت:

  درود بر برادر کاظمی .واقعیتش من تعصبی روی آقای کریمی ندارم و فقط بحث اینه که ایشان مدتهاست مطرح هستند و حتی آقای استاندار با ایشان صحت کرده اند و سوال اینه که علت این همه تعلل چیست و اصلا شایسته نیست که یک سال از عمر دولت گذشته باشه ولی فرماندار مشخص نشده است . با نظر شما در مورد تاثیر اختلافات اصلاح طلبان کهگیلویه در شکل گیری این وضعیت و هدر رفت نیروها کاملا موافقم .در ضمن وقتی حزب نباشه هماهنگ کردن همه افرادسخته بنابراین شکی نیست که آقای کریمی و یا ه بزرگوار دیگری در این میان موافقان و مخالفانی هم داشته باشند . اما شکی نیست که طیف گسترده ای ا مردم با آقای کریمی موافقن بحثی نیست

  • بهزاد کاظمی گفت:

   جناب نیکبخت ابتدا، سپاس از پاسخ مستدل و منطقی شما در این وانفسای هرکه حرف خود را راندن.
   و اما در ادامه پیشنهاد این حقیر این است که این بحث داخلی اصلاح طلب ها را به میانه رسانه و دفاع نابجا یا حمله بی دلیل به هر کدام از مدعیان فرمانداری نکشانیم و همین ما کوچکترها البته خودم را بیشتر می گویم به عنوان پیاده نظام بازی اصلاح طلبی در دهدشت بزرگترها را دعوت به گفتگو و حصول نتیجه مبتنی بر استدلال و سود و فایده عموم جریان اصلاح طلبی و نه طایفه گرایی طاس احمدی و ساداتی و غیره بنماییم.
   من به شخصه جناب آخش را تضمین می کنم که در جلسه گقتگوی مورد نظر حضور بهم رسانند شما هم جناب کریمی و منطقیان را دعوت کنید جناب لاهوتی و جناب رستاد را هم بنده حقیر به شخصه خواهش خواهم کرد که در جلسه مذکور حضور بهم رسانند امیدوارم که دعوت این فرزند کمترین شان را بپذیرند.
   در این گفتگو می توان توان هر دو عزیز را سنجید و نظر هر دو گروه را شنید اگر گروهی گروه دیگر را مجاب نمود که چه بهتر و اگر هر دو عزیز بر راه خود اصرار داشتند همراهان هر کدام راه بهتر و صلاح تر را برخواهند گزید و فرد مصر بر اختلاف و دوگانگی تنها خواهد ماند و اگر هیچ کدام هم حاصل نشد حداقل آغاز تلاشی خواهد بود برای گفتگو و اتحاد اصلاح طلبان در کهگیلویه.
   اما اگر نتوانیم چنین گفتگوی ساده ای را پیش ببریم باید آماده شکستی سنگین تر در انتخابات مجلس پیش رو باشیم مهم برای آنان که دل در گرو بهبود اوضاع این شهر دارند نه فرمانداری آخش ما یا کریمی شماست هدف دست در دست هم نهادن و میهن خویش را آباد ساختن است حال چه به دستان کریمی باشد چه آخش البته اگر دلها یکرنگ و بی غش باشد و چه زیبا سرود شاعر بزرگ که:
   خوش بود گر محک تجربه آید به میان تا ……

 • آشنا گفت:

  به عنوان مطلع عرض کنم که اولین گزینه ی مورد نظر استاندار برای تصدی فرمانداری کهگیلویه ,آقای مهندس آرام بود که ایشان نپذیرفتند پس لطفأ تشویش اذهان نکنید که :(استاندار از طایفه ی دکترآخش خوشش نمیاد) ! ضمنأ آخش کی و از کجا دکترا گرفته؟ سوابق مدیریتی که به آن اشاره کرده اید همان مشاور حقوقی است ؟هر کس کریمی و آخش را از نزدیک بشناسه تشخیص میده که این دو نفر اصلأ قابل مقایسه نیستن تفاوتشان هم هیچ ربطی به طایفه شان نداره, تفاوت میان دو شخصه.

 • م . ت. دهدشت گفت:

  جناب آقای استاندار فکر کنم وقت تودیع و معارفه فرماندار کهگیلویه رسیده باشه مردم تا کی باید منتظر بمانند نزدیک یکسال از انتخابات میگذره مردم همچنان منتظرند .

 • زهرا : از چرام گفت:

  جناب حاج کریمی نماد مستحکم دولت تدبیر امید در شهرستان کهگیلویه میباشد پس جناب آقای دکتر خادمی منتظر چه هستند چرا این دست و آن دست میکنند فکر نکنیم لایق تر از حاج کریمی شخصی وجود داشته باشد آقای آخش موضعش از اوایل انقلاب تا الان مشخص بوده چه ربطی به دولت اصلاحات دارد

 • بهزاد کاظمی گفت:

  یکسویه نگری و خودخواهی آفتی است که اصلاحات را در کهگیلویه فلج کرده و حاصل آن 4 دوره نمایندگی موحد و 2 دوره نمایندگی بزرگواری بوده است تا کی باید هرکدام از ما ساز خود را بزنیم و با سنگ اندازی در راه یکدیگر راه را برای حریف باز کنیم؟
  یکی برای کریمی سینه بزند چونکه به گروه و دسته اش نزدیکتر است و مورد حمایت آقای فلانی…
  چون منی هم بگویم آخش چون قوم و خویشم است و هم طایفه ای…
  دیگری هم بگوید جمعیت ثلاث بیشتر است پس فرماندار از ثلاث باشد…
  استاندار را هم متهم کنیم که فقط ساداتی ها را می بیند…
  ایراد از خود ماست برادر من، که نمی توانیم کنار هم بنشینیم و با هم دو کلام حرف بزنیم.
  چرا اصلاح طلبان کهگیلویه جمع مشورتی تشکیل نمی دهند چرا بزرگان اصلاح طلبی دور هم نمی نشینند؟
  چرا رضاتوفیقی و لاهوتی و منطقیان و رستاد و بقیه یکبار برای همیشه تکلیف جریان اصلاحات را در کهگیلویه مشخص نمی کنند تا امثال ما که دورتر از گود هستیم بدانیم ایراد از کیست و چه کسی غش دارد؟
  ایراد از درون خانه است یا کار استاندار و معاون سیاسی اش می لنگد؟
  برادر من ایراد از درون خانه است اگر حرف و عمل همه ما از من کمترین تا رضاتوفیقی بزرگ اصلاح طلبان کهگیلویه یکی و هماهنگ باشد استاندار کجا می تواند یک شهرستان مهم استان را بدون فرماندار بگذارد؟
  اما آیا خود شما تنها حرف خود را زده ای یا نظر غالب اصلاح طلبان کهگیلویه هم بر جناب کریمی قرار دارد؟
  اگر سخن خود می گویی که نباید چنین تحکمی و دستوری باشد نظری داری که محترم است اما نظر بقیه چه می شود آیا برای نظر غیرخود هم احترامی قایلی برادر؟
  اما اگر سخن بخش غالب اصلاح طلبان کهگیلویه جناب کریمی است سند و استناد این غلبه چیست و کجاست؟
  منتظر پاسخ شما می مانم تا بقیه بحث را ادامه دهیم…

 • مجید .خ گفت:

  نمیدانم چرا در کهگیلویه هنوز نتیجه انتخابات زده نشده !تا کی باید مدیران اسبق با دست خالی و چشم های نیمه باز باید براین ادارات حاکمیت کنند.

 • حسنعلی شابون گفت:

  220فرماندار هنوز در بلاتکلیفی هستند .تقصیر بزرگواریه؟؟؟؟

 • کشاورز گفت:

  خدا شاهده حیفه که کریمی رو بذارن جای مهندس جعفری

 • سعید گفت:

  اقای نویسنده مشخصه از اقای حاج کریمی اطلاعات خاصی نداری .ایشون ادم باسواد خوبیه اما هیچ سابقه مدیریتی نداره و این برای ابروی خودش هم بده چرا چون فرمانداری نماینده دولت در شهرستانه و احتیاج به فردی با تجربه بالا در مدیریت داره و اگه بد عمل کنه تمام مردم از این تشکیلات نا امید میشن و به ضرر همه است.اقای دکتر اخش که دارای 23سال سابقه مدیریت در استان دارد بهترین گزینه است .فقط عیب کار اینه که جناب استاندار از طایفه دکتر اخش خوشش نمیاد

 • شاپور گفت:

  اقای نیکبخت در باسوادی و استادی اقای حاج کریمی شکی نیست اما باید توجه داشته باشید که این عزیز سابقه مدیریت ندارد و پست فرمانداری احتیاج به یک شخص با تجربه و دارای مدیریت قوی دارد.اقای دکتر اخش که از نیروهای با سابقه و اصلاح طلب است به عقیده این حقیر بهتر است.دارای 23سال سابقه مدیریت در استان است.فقط عیبش این است که از …. محترم نیست و از طایفه ای است که جناب استاندار با انها خوب نیست

 • تنگ پيرزال - كلايه گفت:

  ای کاش از ثبات ، توانمندی ، سعه صدر و لیاقت اقای کریمی در پست های کلیدی کشور استفاده می شد ذخیره ای است برای اندیشه استان

 • ناشناس گفت:

  جناب آقای استاندار
  سلام
  18 میلیون نفر رای دادند و خواستار تغییر سیاست های قبلی و به طبع آن مجریان آن سیاست ها شدند
  8 ماه میگذرد و در کهگیلویه هیچ حبری نیست
  نه فزماندار و نه بقیه ادارات و …
  رای خودمونو پس بگیریم؟؟

 • محمد گفت:

  واقعا تا چه حد باید حق حاج کریمی خورده شود و ایشان با متانت وصبوری دم نزند آقای استاندار تاکی باید ایشان از اصلاح طلب بودنشان ضربه بخورد.شما مهمترین پستهای استان رابه ضعیفترین افراد اصلاح طلب دادی اون وقت حاج کریمی که این همه برای اصلاحات صدمه دیده تا جائی که خیلی وقتها فرصت سرکشی به همسر مرحومشان که خود دارای اندیشه اصلاحطلبانه بودند و مهترین مشوق حاج کریمی در این راه بودرا نداشت. واقعا تا کی ما اصلاح طلبان کهگیلویه باید مظلوم باشیم

پربازديد