تاریخ درج خبر : 1393/02/02
کد خبر : ۲۶۰۰۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -

وقتی روزنامه مدعی اصولگرایی تفاوت کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری را نمی داند

سایت استان: روزنامه وطن امروز در اشتباهی فاحش در صفحه وطن! خود خبر مربوط به شهرکرد را در ذیل اخبار کهگیلویه و بویراحمد جای داد.

5711

به گزارش سایت استان، این روزنامه که توسط بازماندگان جریان وابسته به احمدی نژاد و محافل نزدیک به جبهه پایداری اداره می شود در حالی همواره مدعی حمایت از محرومین و رسیدگی به مناطق محروم می باشد، که در شماره سه شنبه دوم اردیبهشت خود خبر «خط کشی طولی معابر در شهرکرد» را به زعم اینکه شهرکرد مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد در اخبار مربوط به این استان منتشر نمود.

انتشار این خبر در صفحه «وطن» که دبیر آن باید اطلاعات حداقلی در مورد استانهای کشور داشته باشد تعجب و تامل برانگیز می باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مارال گفت:

  این اشتباها عادیه

 • چشمه بلقیس گفت:

  اشتباه می تونه مربوط به هرقشروگروهی باشه

 • شیرفرهاد گفت:

  ها ….ایی که الان وگفتی یعنی چه؟!

 • دنا. گفت:

  اتفاق معمولی وتعجب برانگیز نیست ..یادش بخیر من سرباز بودم تهران دفترصدا وسیما شبکه 3 مدیر اسبق آقای (پ.م) به من گفت بچه کجایی گفتم یاسوج ..گفت جزء استان کردستان می شه گفتم نه گفتم کهگیلویه وبویراحمد ..گفت پس گچساران..گفتم نزدیک گچساران …گفت پس حسین پناهی را می شناسی…از خجالت آب شدم که نمی تونست استان مارو تلفظ کنه…البته انتظاری ازش نداشتم چرا که سخته هم نوشتن هم تلفظش….درضمن گچسارانو برا نفت وگازش می شناسن که دآمدشو خررج تهران و شمال می کنن..وگرنه گچسارانو دوست ندارن بشناسن…مثل مسجد شهر مسجد سلیمان به خاطر پول و درآمدش….تا پیل داری رفیقتوم قربون بند کیفتوم..

پربازديد