تاریخ درج خبر : 1393/02/03
کد خبر : ۲۶۰۶۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -

استمداد اهالی چشمه نباتی یاسوج از استاندار

سایت استان: برخی از اهالی منطقه چشمه نباتی در یاسوج با ارسال متنی برای سایت استان از وضعیت به وجود آمده برای ساکنان این منطقه توسط شهرداری یاسوج ابراز نارضایتی کردند.

در متن آنها که برای استاندار نیز فرستاده شده آمده است: ما ساکنین ضلع شرقی شهر یاسوج معروف به چشمه نباتی و سالم آباد همانطور که، مستحضرید این منطقه از بافتهای قدیمی شهر یاسوج بوده و ساختمانهای آنها اکثر فرسوده و از نظر مصالح سست و بی بنیه هستند و کاملاً احتیاج به باسازی و مقاوم سازی دارند و در مقابل کوچکترین زلزله بکلی تخریب می گردند و حادثه هم خبر نمی کند و جان صد ها نفر بطور جدی در خطر قرار دارد. و نامه ما گواه فرداست و از طرفی شهرداری یاسوج به بهانه فضا بودن مجوز ساخت و ساز و خرید و فروش را از مردم سلب کرده در صورتیکه 90 درصد ساختمان ها دارای سند و پروانه می باشند. بعد از گذشت 40 سال هیچکس حق خرید و فروش ملک خود را ندارد. به شهرداری مراجعه می کنیم می گویند با مسکن و شهرسازی است و برعکس. و هیچ پاسخ مثبتی از طرفین دریافت نکرده ایم . جناب آقای استاندار مگر ما ایرانی و مسلمان نیستیم. مگر مردم این منطقه مانند سایر شهروندان حق و حقوق ملک خود را ندارند. مگر مردم حقوق اجتماعی ندارند. در صورتیکه اکثراً رزمنده و جانباز و خانواده محترم شهدا هستند. بیوه زنانی در این منطقه سکونت دارند که از نان شب عاجزند و حالا در بن بست قرار دارند. آیا این بر خلاف حکومت اسلامی و خواست امام (ره) و رهبری نیست . چرا نمی گذارند صدای ما به گوش بالا برسد. و با وعده و وعید ما را نگه داشته اند. حالا باید به خاطر بی لطفی مسئولین بسوزیم و بسازیم. و از حق حقوقی خود محروم باشیم. لذا از جنابعالی که خود از روستا زادگان و بومی این استان هستید تقاضای عاجزانه داریم رسیدگی عاجل در این خصوص را خواستاریم در غیر اینصورت ما امضاء کنندگان و ساکنان سالم اباد و چشمه نباتی ناچاریم جلوی استانداری تجمع کنیم تا صدایمان را به گوش همه برسانیم از خداوند تبارک وتعالی توفیقات شما را خواستاریم .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • رضا گفت:

  آقای استاندار چگونه آقایون بااعمال نفوذ در شورا وشهرداری براحتی تونستن فضای سبز رو تغییردادن به فرهنگی و 5طبقه بساز وبفروش( مثل ساختمان جهاددانشگاهی بلوارکاشانی وخوابگاه المهدی کاشانی 16وآپارتمانای مجاور خوابگاه ) ساختن ولی ساکنین اصلی منطقه که بیشتراز 40 ساله ساکنند مثل حلبی آبادهای حاشیه شهرها زندگی کنندنتونند مجوز ساخت بگیرند . اگه بتونیدسری هم به چشمه نباتی روبروی بانک تجارت مرکزی یاسوج بزنید میدید.

 • سیمان گفت:

  با سلام جناب اقای استاندار ما اهالی چشمه نباتی از جنابعالی خاضعانه تقاضای بررسی و تعیین تکلیف املاک مسکونی چشمه نباتی را داریم

 • علی گفت:

  اصلا” مدیران تاحالا چشمه نباتی رو دیدنه . اون هم توقلب شهر یاسوج که هرمسافری واردشهرمیشه میگه یاسوج مدیرنداره وقتی مخروبه بین بلوارجمهوری وآیتالله کاشانی رومیبینه

 • کرامت گفت:

  بابا تورو خدا اقای استاندارمهندس خادمی یه فکری به حال ما کن . چرا پروانه نمی دین اگه نمی دین حداقل بیاید و زمین ما رو بخرید .

پربازديد