تاریخ درج خبر : 1393/02/09
کد خبر : ۲۶۶۲۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

شرایط و فضای دانشگاه یاسوج با نشاط است/ رقابت انجمن های علمی در نمایشگاه حرکت/تصاویر

سایت استان: نماینده بویراحمد و دنا گفت: شرایط و فضای دانشگاه یاسوج بسیار بانشاط است و این حاصل تحول اساسی است که در این دانشگاه به وجود آمده است.

به گزارش سایت استان، غلام محمد زارعی در بازدید از نمایشگاه حرکت در دانشگاه یاسوج به خبرنگاران گفت: تعامل مثبت و سازنده ای بین مجموعه دانشگاه شکل گرفته و شور و نشاط، همگرایی و رغبتی در بین اساتید و دانشجویان برای کار علمی و عملی به وجود آمده که باید ضمن ادامه یافتن، تقویت شود.

IMG_4227

وی بیان داشت: این نمایشگاه نمونه ای از توانمندی های ذهنی و علمی و اندوخته های دانشجویان است که با هم افزایی و تلاش مشترک و فراهم آمدن امکانات بیشتر می تواند در فضایی بهتر و با کیفیت تر برگزار شود.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس تراز علمی دانشگاه یاسوج را خوب ارزیابی کرد و ادامه داد: به دلیل وجود دانشجویان نخبه و خلاق، این دانشگاه می تواند به پایلوت دانشگاههای جنوب کشور تبدیل شود.

وی از دانشجویان خواست با مجاهدت علمی و عملی خود را برای ساختن آینده کشور آماده کنند.

گفتنی است در این بازدید معاون عمرانی استاندار، رئیس دانشگاه یاسوج و جمعی از مدیران استانی نماینده بویراحمد و دنا را همراهی کردند.

نمایشگاه حرکت که به همت معاونت فرهنگی دانشگاه برپا شده است شاهد رقابت انجمن های مختلف در غرفه های نمایشگاهی برای ارائه دست آوردهای یکساله این انجمن هاست

گزارش تصویری از این بازدید:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد