تاریخ درج خبر : 1393/02/09
کد خبر : ۲۶۶۳۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -

توزیع بیش از 10 هزار تن کالای اساسی در استان

سایت استان: معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال 92 افزون بر 10 هزار تن کالای اساسی در سطح بازار استان توزیع گردید.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، برزین ایلخانی پور با بیان اینکه در سال گذشته تلاش های بسیاری در راستای تامین، توزیع و تنظیم بازار استان صورت گرفت افزود: بالغ بر 3 هزار و هفتصد تن برنج، 820 تن گوشت مرغ منجمد، 220 تن گوشت قرمز منجمد، 5 هزار و 300 تن قند و شکر در سال 92 توزیع گردید.

ایلخانی پور گفت: کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ وفور کالا در سطح کشور از شرایط مطلوبی برخوردار بوده است و این روند به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: بالغ بر یکصد و 34 هزار سبد کالای حمایتی دولت به شکلی مناسب و در مرحله اول توزیع سبد کالا در سطح استان توزیع گردید و خوشبختانه کهگیلویه و بویراحمد جز استانهای موفق در زمینه توزیع این سبد بوده است.

معاون بازرگانی داخلی صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد میزان ذخیره سازی کالاهای اساسی از جمله (مرغ، گوشت قرمز و نهاده های دامی) در سال 92 را 32 هزار تن عنوان نمود.

ایلخانی پور تاکید کرد همزمان با آغاز فاز دوم هدفمندی یارانه ها در سطح کشور، مردم کهگیلویه و بویراحمد هیچ گونه نگرانی در زمینه کالاهای اساسی نداشته باشند چرا که تمهیدات لازم در جهت تامین این اقلام اندیشیده شده و به فور در سطح بازار وجود دارد.

وی در پایان گریزی به نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا در سطح استان زد و خاطر نشان کرد: خوشبختانه وضعیت نمایشگاهی در سال 92 قابل قبول بوده و ارتقا کمی و کیفی این نمایشگاهها در سال 93 از اولویت های مهم حوزه بازرگانی داخلی خواهد بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد