تاریخ درج خبر : 1393/02/09
کد خبر : ۲۶۶۶۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار غیرمنتظره تاجگردون با جمعی از اصلاح طلبان

سایت استان: یک منبع موثق به سایت استان خبر داد که آقای غلامرضا تاجگردون و جمعی از اصلاح طلبان استان یکشنبه شب مورخ 7/2/93 به مدت بیش از چهار ساعت جلسه بحث و گفتگو داشتند.

m7asy0yj

به گزارش اختصاصی سایت استان٬ در این جلسه سیدرضا عسکری٬ سیدضیاءالدین رضاتوفیقی٬ لطیف رستاد٬ سیدمحمدعلی سجادی (افشون)٬ قاسم یزدانی٬ سیدعسکر عرفانی زاده و صدراله شریفی حضور داشتند.

این منبع آگاه به سایت استان گفت: که در این جلسه مسایل گوناگونی مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت.

در صورت کسب اطلاع بیشتر از موضوعات مورد گفت و گو خوانندگان گرامی را مطلع خواهیم ساخت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمد ازبهبهان گفت:

  دکترگنجی پورمردی شجاع وانصافا قوی ومتدین وپاک

 • حسین گفت:

  نچ نچ نچ نچ
  عزیییییییییییزان تاکی تعصبات جاهلیتتان مانع انتخاب فردی شاسته در انتخابات بشود
  امیدوارم هرچه زودتر نسل تصمیم گیر کشور از دهه ی سی و چهلی ها و پنجاهی ها خارج بشه و به دست نسل بعدی بیفته تا همراه خودشون جاهلیت و این دسته بندی های سیاسی که کمر کشور و مخصوصا استان ما رو کشته رو ببرن
  بابا بذارید حداقل اونایی دم از اصلاح طلب یا اصول گرایی بزنن که استانشون محروم نباشه
  دوستان بدنبال فرد و مسىْولی باشید که تو این فکر باشه که بره برا مردممون تو مجلس بجنگه تا از این اوضاع در بیاد نه کسی که به فکر اینه که اگه تو انتخابات قبول شدم اول کدوم رییس جناح مخالف رو کنار بگذارم
  این یعنی خراب کردن و محروم ماندن فرزندان خودتون در آینده

 • عاقل گفت:

  این اقایان که عکسشون می زنید تو سایت بعنوان نمایندگان اصلاحطلب ، مهره های سوخته هستند ولی بذار دلشون خوش باشه با این کارها چون کم دارند باید بدانند مردم از این نوع کارها بد بین هستند .

 • حسن گفت:

  تاجگردون را چه به اصلاحات ایشان به هیچ وجه اصلاح طلب نیست.فقط با زیرکه رای اصلاح طلبان را به خودش اختصاص داد.برای اصلاح طلبان واقعی متاسفم که ایشان را در جمع خودشون راه میدن.

 • بهلول گفت:

  جهت اطلاع دوستان اصلاح طلب عزیزی که در راس این جریان هستند
  بزرگواران ، من فکر میکنم اگر همه ی هواداران اصلاحطلبان به اینترنت دسترسی داشته باشند و با هم مجادله بکنند ، نهایت به یک حرف میرسند و آن اتحاد و دوری از پراکندگی و خود رایی است . نمونه کامتنهای فوق و کامنتهای سایر پستها و سایتها ، بر این حرف من صحه میگذارند
  اگر خواهان موفقیت و پیروزی در هر موقعیتی { انتخابات یا کار برای مردم و استان ) هستید باید خود رایی و خودبینی و تک روی و باند بازی درونگروهی را کنار گذاشته و پا روی همه ی امیال شخصی گذاشته و دست اتحاد به هم داده و با پذیرش نظر اکثریت و نهادینه کردن آن ، زمینه را برای تغییر رفتار ستیزه جویی در برخورد با مسائل بوجود بیاورید . به یاد داشته باشید که وظیفه شما خیلی بزرگ و سنگین است چون می خواهید از طریق گفتمان نسبت به حل مشکلات اقدام کنید نه بگیر و ببند مرسوم در جناح اصولگرا . اگر قرار باشه روند بگیر و ببند ادامه داشته باشه ، پس نیازی به اصلاحطلبان نیست چون در این زمینه اصولگرایان هیچ کم و کاستی نداشته و ندارن و نخواهند داشت .
  پس : حی علی خیر العمل

 • محمد گفت:

  پلنگ جان: من شاید از یه مورد که سید رضا گنجی پور بود حرف زدم الانم اگه بشه حرف میزنم قبول دارم چون واقعا نیروی خوبی هستند در بین اصلاح طلبان که مقبولیت زیادی در بین چه نیروهای اصلاح طلب و چه سایر اقشار دارند که باز هم این نظر به همفکری همه اصلاح طلبان است این فقط یک معرفی بود همانگونه که شما هم چندین گزینه را معرفی کردید به هر حال واقعا ما امیدواریم هر چه زوتر این مشکلات حل شوند
  نه من بلکه همه دوستان بر این نظر معتقدند که اصلاح طلبان نشست های بیشتر و بیشتری با هم داشته باشند و کدورت هایی را که در بین خود می بینند رفع نمایند موفق باشید

 • بهلول گفت:

  دوستان ، من در جریان این جلسه نبوده و فقط از طریق سایتها بخصوص سایت k.b.ir از برگزاری این جلسه باخبر شدم . اولا همانطور که میدانید ، در بدو انتخاب استاندار استان جناب آقای دکتر خادمی، نگرانی بین تعدادی از دوستان اصلاح طلب که در بالا اسمشان آمده با آقای دکتر تاجگردون بوجود آمد و فکر میکنم این نشست با خواست جناب تاجگردون بوده و بنوعی میتوان گفت یک صلح درون گروهی بین بخشی از اصلاحطلبان .
  پس باید تلاش کزد تا این صلح و در کنارهم نشستن فرا گیر بشه و نشستی با حضور همه اصلاح طلبان شهرستانهای کهگیلویه و گچساران و بویراحمد و سایر شهرستانها صورت بگیره .
  نباید خورده گرفت که چرا فلانی و بهمانی نبودند . شاید ضرورتی نداشته و یا ممکن است به بعضی دوستان گفته باشند و به هر دلیلی نتوانسته اند در این جلسه شرکت کنند .

 • پلنگ گفت:

  آقا محمد اتفاقا همه کسانی که تو کامنت هاشون نیرو معرفی کردن حداقل اسم 3 نفر رو گفتن. خود شما فقط اسم یه نفر (سید رضا گنجی پور) رو بردی …. جالبه خودتم میگی “منطقی نیس همش بگید فلانی فلانی فلانی”…عــــــــــجــــــــــــب!!!!!!!!!!!!!!!
  حداقل خودت به توصیه خودت عمل کن برادر!

  ضمنا کسی جز خودت کس دیگه ای رو تخریب نکردو تخریب کردن تو هم بی فایده و غیر منطقی و از روی غرض بوده و فاقد اعتباره.

  آقای باقری، من کسی رو تخریب نکردم و اتفاقا قبلا هم گفتم برای آقای رضاتوفیقی احترام زیادی قائلم ولی نحوه برگزاری مراسم درست نیست و اگر قراره نتیجه ای داشته باشه باید اصلاح طلبان شاخص در این جلسات حضور داشته باشند.
  ضمنا من خدمت آقای لاهوتی ارادت دارم، ولی درست میگین…من با بزرگواری واقعا مشکل دارم و هضم اینکه وکیلم توی مجلس بزرگواری باشه برام دشواره

 • بهلول گفت:

  باقری عزیز سلام
  به خدا من با هیچکدام از اصلاحطلبان مشکل ندارم . آرزوی من اتحاد آنها حول یک فرد در انتخابات آینده است . این فرد میخواهد از بین آقایان منطقیان ، رضاتوفیقی ، لاهوتی ، رستاد و صدوقی باشه و یا چهره ای جوان و جدید .
  نمیدانم بر چه اساسی گفته ای بهلول با منطقیان مشکل داره . احتمالا یا پیام را با دقت نخوانده ای یا بیان من رسا نبوده است

 • محمد گفت:

  باقری عزیز سلام
  من نگفتم کسی که کاندید بشه باید حتما از زجر کشیده های اصلاحات باشه هرگز من چنین حرفی رو نزدم من میگم واقعا منطقی نیس همش بگید فلانی فلانی فلانی پس اونایی که اون موقع اصلاحات بود بدبختی کشیدن کجا رفتن که حالا اونا باید تخریب بشن و یه عده دیگه که شاید هنوز تو سیاست نبودن و اصلا نمیدونن سیاست چه چیزایی میخواد وارد شن من خودم موافقم با یه نیروی جدید از طیف اصلاحات ولی اینو مطمئن باشید تا موقعی که شماها اینجوری دارین سیاسیون اصلاحات رو تخریب میکنین هیچ وقت اصلاحا تو شهرستان پیروز نمیشه منم دوس دارم بعد از این همه لا اقل یه بار اصلاحات تو شهرستان پیروز شه همه اینو دوس دارن نه من تنها پس من هیچوقت از روی تعصب حرف نزدم و فقط میگم چشم ها را باید شست
  به امید روزی که همه اصلاح طلبا یه کاندید واحد رو معرفی کنن و همه هم از اون حمایت کنن به دور از هر گونه اختلافات قومی و تعصبی موفق باشید

 • محمد گفت:

  پلنگ عزیز سلام
  من تو کامنت های قبلیم هم گفتم من اصلا قصد تخریب کسی رو ندارم الان میگم تا صد هزار سال دیگه هم میگم من به شخصا اولین رای که دادم به دکتر حجت خواه بود چون این شخصیتو دوس داشتم و دوس دارم خیلی هم روابطمون با هم خوبه و شاید خیلی بیشتر از سران اصلاحات احترامشو دارم ولی سیاست چیزیه که هر کسی اومد وارد شد شم سیاسی داشته باشه و بدونه سیاست یعنی چی یعنی تا حدودی بتونه انتظارات مردم رو براورده کنه درسته یا نه؟
  کسی که یه سیاستمداره یاید بتونه مردم راضی نگه داره چه از لحاظ گفتاری و زبونی و چه ………… در مورد آقای رستاد هم که میگین رای آورد مگه قرار بود اقای رستاد رای نیاره من اون دور خودم به اقای رستاد رای دادم چرا چون مثلا نماینده اصلاحات بود درسته یا نه؟ پس من کاری نداشتم که رستاد کی هس و قبلا چیکاره بود گفتم این نماینده جریان اصلاحاته پس باید بهش رای داد هر کس دیگه هم جای رستاد بود مطمئنا بیشتر از این رای نمیاورد من نه طرفدار آقای لاهوتی که شما میگین هستم و نه طرفدار اقای منطقیان نه هم تعصبی صحبت میکنم این شمایید که از همون اول شروع کردید به تخریب و مشخص شد که دارید از چه کسی حمایت میکنید و سنگ چه کسی رو به سینه میزنید نه من
  من فقط حقایق رو گفتم که اونم همه و اگر کسی منطق داشته باشه و تو این جریانات باشه واقعا میتونه این حرفا رو بپذیره
  آقای منطقیان ادم خوب مومن و باسوادی است و به شخصا ایون رو شاید از خیلی جاهات هم بیشتر از بقیه سران اصلاحات قبول دارم و شاید ادم های دورو برش ایشون رو خراب کنن که این اصلا خوب نیس موفق باشید

 • باقری گفت:

  محمدخان این استدلالهات برای چیه؟ بنظرت هرکسی که بخواد در دوره آینده کاندید بشه باید زجرکشیده و زندون رفته باشه؟ یا باید از بین باسابقه های پیر و پاتال انتخاب بشه؟
  بنظرم شما با جریان آقای منطقیان مشکل دارید
  پلنگ با جریان لاهوتی و بزرگواری
  بهلول با منطقیان
  شماها صحبت همدیگه رو متوجه نمیشید.

  ولی بنظرم این نوع تخریب افراد شاخص هم درست نیست
  نه تخریب رضاتوفیقی را قبول دارم نه تخریب حجت خواه.
  اون یکی پیر شده در راه اصلاحات و این یکی نوظهور و چهره شاخص اصلاحات
  پلنگ خان. آقای رضاتوفیق انسان شریفی هستند و زحمات زیادی برای زنده نگه داشتن اصلاحات کشیدند. قصد کاندیداتوری هم ندارند.
  آقای محمد حجت خواه شاهکار کرد در انتخابات شورا بین این همه کاندید که در بدر دنبال جمع کردن آرا بودن بدون زیرپا گذاشتن اخلاق سیاسی نفر اول سد. اینکه حدود 7000 رای آورده بخاطر تعدد کاندیداها بوده برادرم! مسلما حضور ایشون بین سران اصلاحات استان بار علمی و خرد جمعی این تشکل را بالا میبره. ضمن اینکه انسان شریفی هستند و بدون چشمداشت برای مردم کار میکنند و دلسوز مردم فقیر شهرستانمون هستند. بدون شناخت کافی نقد نکنید.
  نکنید این کارها رو. نکوبید همدیگه رو.

 • پلنگ گفت:

  تو با خودت مشکلی داری عزیزم
  چند نکته تو صحبت هات هست
  1. الان از چی داری میسوزی؟
  2.چهره هایی که اسم بردم برای همه شناخته شده هستن…آقای رستاد بدون فعالیت اون آرای تاریخی رو کسب کرد (هرچند به واسطه ی منطقیان)
  آقای حجت خواه هم حدود 1000 رای بیشتر از نفر دوم آورد که اختلاف چشمگیریه…اونم در حالی که حدود 60 کاندید در یه شهر 60 هزار نفری داوطلب میشن. ضمنا ایشون دبدبه و کبکبه هم نداشتن. و منطقیان هم از ایشون حمایتی نداشتن. ایشون کاندید ما دانشجوها بودن. نه در سخنرانیشون و نه هیچ جای دیگه سعی نکردن از قومیت (که البته تعداد آرای اقوام ایشون به 1500 تا هم نمیرسه) و طیف سیساسیشون (با وجودی که اصلاح طلب شناخته شده ای هستن) در این انتخابات استفاده کنن! بدون اطلاعات و از رو حسادت صحبت نکن.
  3. دوست شما کی بوده که اندازه نفر اول رای آورده؟ خودت گفتی کمتر از اون رای نیاورده. نزدیک ترین آرا نسبت به نفر اول، همون نفر دومه که اونم اختلافش زیاد بود. دوست تو هم احتمالا 500 رای داشته که حالا احتمالا میگی مثلا 6000 رای اختلاف چیزی نیست.
  کامنت اولتو که خوندم مشخص بود که از اسم بردن از این شخص سوختی!! عموجان هیچوقت به کسی که نمیشناسیش حسادت نورز. اونا هم مشکلات خودشونو دارن. شاید تو هم در برخی ابعاد زندگیت از اونا موفق تر باشی.

 • محمد گفت:

  حقیقت تلخ است جناب اقای پلنگ ولی باید باور داشت و منطق داشت تا قبول کرد ببخشید اگه من باعث ناراحتی یا ….. شدم اصلا منظوری نداشتم و ندارم فقط میگم باید حقیقت رو قبو کرد

 • محمد گفت:

  پاسخ به بهلول
  باور کنید من اصلا قصد تخریب کسی رو ندارم ولی اقای پلنگ از روی بی منطقی حرف میزنن منم دوس دارم اصلاح طلبا یه کاندید واحد داشته باشن به درو از هر گونه قومی و تعصب گرایی ولی ایشون کاملا معلومه که از چه طیف و جناحی هست و فقط به فرموده خودت بهلول جان قصد تخریب اصلاح طلب ها رو تو شهرستان داره امید است روزی شاهد اتحاد و همدلی بین اصلاح طلبای شهرستان و بعد استان باشیم

 • محمد گفت:

  پاسخ به پلنگ
  ببینید الان شما کاملا مشخص کردید که از چه طیفی هستید و چه کاره اید شما که به قول خودتون اصلاح طلبین اصلا برا من بگو رستاد کجا بود؟یا همین حجت خواه که شما میگین کجا بود؟ آقای حجت خواه با اون همه کبکبه و دبدبه با اون همه قوم و خویش و دانشجو اساتید و حمایت اقای منطقیان و و …………… همش 6و 700 رای اورد من خودم دوستم ثبت نام کرده بود با وجود اینکه هیچ تبلیغی هم به درستی نکرد رای اون کمتر از حجت خواه نبود پس به این خاطر میگم بیخود همه رو بزرک نکنین اینو هم همه قبول دارن اگه تو جریان اصلاحات و اصلاح طلبای شهرستان بودی اینو میدونستی نه اینکه حالا بیای و همه رو همینجوری بزرگشون کنی ، همه میدونن که اقایان لاهوتی و منطقیان از بزرگان اصلاحات این شهرستان و استانند و امثال رضا توفیقی ها زجر کشیده اصلاحات هستند شما که به قول خودتون تعصبی نیستید من به کسی توهین نکردم و همه هم مدیریت و درایت آقای گنجی پور رو تو 8 سال ریاست اموزش و پرورش دیدند و هنوز که هنوزه هم مردم چه مخالف چه موافق اونو قبول دارن و اتفاقا خیلیم اصرار دارن که حتما وارد صحنه بشه، لطفا کمی منطقی تر باشید ممنونم

 • پلنگ گفت:

  پاسخ بهلول
  بخدا ادبیات و نگرشت از این رو به اون رو شد…کلا شرمنده مون کردی.
  دوست عزیز…اونجایی که فرمودی من توهین کردم به آپاراتی و نونوا و غیره و همینها بودن که جنگ تحمیلی رو پیروز شدن شبیه ادبیات احمدی نژاد و اطرافیانش بود که از هر جمله ای استفاده میکردن تا رقیب رو در مقابل نظام و شهدا و اینجور مسائل قرار بدن.
  مشکلی نیست.
  بنده فقط عرض کردم این جلسات باید با حضور افراد صاحب نام و بزرگان اصلاح طلب برگزار بشه…نه با حضور مردم کوچه و بازار.
  مردم حق دارن نتیجه این جلسات رو بدونن ولی به این معنا نیست که همه اقشار توی این جلسات حضور داشته باشن. خود شما تصاویر رو ببینید…جز آقای رضا توفیقی (که برخلاف تصور شما من هیچ دشمنی با ایشون ندارم و اتفاقا براش احترام قائلم) چهره ی کی براتون آشناست؟
  عرض کردم بهتره برای مثال از کهگیلویه اشخاصی مثل منطقیان-لاهوتی-حجت خواه-رستاد و صذوقی حاضر باشن که برخی مشکلات حل بشه….الان چندین جلسه در یاسوج برگزار شده که در اکثر این جلسات مجموعا 3 چهره مطرح اصلاحات رو هم نمیبینیم.
  من اهل دهدشتم-نه اولاد میرزاعلی نه سید اسمائیلی و نه دشمن زیاری- پس از روی تعصب قومی صحبت نمیکنم.
  من اینو میدونم کاندیداهای اصلاح طلب دهدشت در دور آینده باز دوگانه هستن… ازطیف منطقیان (یا خود ایشون یا حجت خواه یا رستاد) یا از طیف لاهوتی (یا خود ایشون یا صدوقی یا کریم نژاد) کاندید معرفی میشه و این مشکل بزرگیه که بهتره در این جلسات حل و فصل بشه و هر کدوم مورد توجه اکثریت صاحبنظران بود بمونه و مابقی دست به دست هم بدن تا جریان اصلاحات در کهگیلویه بعد از چندین سال یه نماینده به مجلس بفرسته

 • بهلول گفت:

  پاسخ به سادات بویراحمد
  دوست محترم ، ضد و نقیضهای من را نام ببرید تا از نصیحتتان بهره ببرم .
  بویراحمد و سید باقر موسوی خیلی بزرگتر از آن است که شما تصویر میکنید .

 • بهلول گفت:

  پلنگ جان سلام
  به جان خودم گچسارانی هستم و آقایان رضا و باقر را نمیشناسم و توی عمرم تا بحال با اسم محمد هم کامنت نگذاشته ام .
  اما دوست عزیز ، مگر توهین شاخ و دم داره . شما با لحن تمسخر گفته ای : اکثر مستمعان یا شاگرد نونوا یا آپاراتی یا رهگذر هستن!
  شما در این جمله ، هم به برگزارکنندگان و هم به مستمعین توهین کرده اید . یکبار و کمی روی جمله خودت تعامل و فکر کن . جمله شما به جای اعتراض جمله ای تمسخر آمیز است .
  دوست عزیز ، در اینکه بین دوستان اصلاح طلب ، اختلاف سلیقه هست ، شک ندارم . این اختلافات یکباره بوجود نیامد که یکباره حل شود . پس باید جلساتی از این دست و به مرور و باشرکت افراد مختلف برگزار شده تا در نهایت ، منجر به نشست حضوری همه سران اصلاح طلب استان در کنار هم باشه .
  دوست خوب ، با این اسمهای مجازی ، نه من تو را میشناسم و نه تو مرا . اما خدا هر دوی ما را میشناسد . از زمانی که حق رای داشته ام تا کنون ، به هیچ اصولگرایی رای نداده ام و هرگز هم نخواهم داد حتی اگر توسط اصلاحطلبان به بدترین شکل ممکن طرد شوم .
  از این بایت شما را به گام نهادن در راه نفاق خطاب کردم ، چون اگر شما اصلاح طلب هستید ٍ باید در حد توانایی خودتان تلاش کنید ، از اختلافات فی مابین دوستان بکاهید نه اینکه بگویید این طولیانی هست و آن ساداتی و آن یکی طیبی و …
  نام بردن از طولیان توسط شما ، حکایت از آن دارد که شما با رضاتوفیقی مشکل دارید در حالی که هیچکدام از دوستان اصلاحاتی به اندازه رضا توفیقی به دلیل تفکر اصلاح طلبی آسیب ندیده است .
  دوست خوبم ، پلنگ جان ، همینکه تعدادی از دوستان زحمت کشیده اند و این جلسه را برگزار کرده اند ، نکته بسیار مثبت و خیری است آن را به فال نیک بگیریم برای جلسات گسترده ی آینده با حضور همه ی دوستان .
  دوست عزیز بیا سعی کنیم در جبهه اصلاحطلبان استان ، اتحاد ایجاد کنیم . بیا از همین لحظه ، ضمن انتقاد منطقی به دوستان ، آنها را به همدلی و هم رایی تشویق کنیم .
  پلنگ جان ، اگر لطف کنید و بگویید کجای ادبیات کامنت های قبلی من مثل محمود و جانفداهاشه ، رسما در کامنت آینده از شما عذر خواهی خواهم کرد .
  پلنگ جان البته من به کامنت محمد انتقاد دارم و ایشون هم در بیان مطالبش پا روی واقعیت گذاشته است . آقای منطقیان و آقای رضا توفیقی هر دوتاشون زحمت کشیده ی بی ادعا ی این جریان هستند . اینکه بگوییم آن را این بزرگ کرده و این را آن ، درست نیست . هر دوبزرگوار از انسانهای بسیار شریف و صاحب فکر و بدون چشمداشت هستند . آنها همواره بابت اصلاحات و بچه های اصلاحطلب استان و شهرستان حرص میخورند و همواره دغدغه ذهنی و فکری آنها ، جایگاه بچه های اصلاح طلب استان و شهرستان در مناسب مختلف بوده است .

 • سادات بویراحمد گفت:

  این بهلول کیه اینقدرضدنقیض حرف میزنه بویراحمد رونابودنکنین ….سیدباقرهیچکدام ازاین افرادی که روی مانور میدی قبول نداره.

 • پلنگ گفت:

  پاسخ بهلول
  ادبیاتت دقیقا شبیه احمدی نژاده
  اگه تو اصلاح طلبی من میخوام همون اصول گرا باشم!
  من کی به نونوا و آپاراتی توهین کردم؟
  من گفتم تو نشست اصلاح طلبان بجای اینکه سران اصلاح طلب حاضر باشن از بین رهگذر و نونوا و آپاراتی و بقیه مردم مستمع جمع میکنن!!
  این کجاش توهینه به نونوا و بقیه اقشار؟ این اعتراض به عملکرد کسانیه که این جلسات رو دایر میکنن.
  البته دو انسان واسه اینکه کلام همدیگه رو متوجه شن باید در یه سطح باشن…شاید شما سطح درک سیاسیت از ما بالاتره. خدا داند!
  ولی چیزی که واضحه اینه که ادبیات شما عین خود محمود و جانفداهاشه!!!
  این ادبیات که هر کی هر حرفی زد میخوای در مقابل بقیه قرارش بدی عین اوناس…..قضاوت با کسانی که این کامنت ها رو میخونن
  “””ضمنا مثل روز روشنه شما گچسارانی نیستی..اسم رضا و باقر گنجی پور رو قبل از اسم همه اصلاح طلب های مشهور استان آوردی….طولیان چه خبر؟!!””””
  اون که با اسم محمد کامنت داده هم خودتی! برادر من…اونایی که داری براشون تبلیغ میکنی تو شورای طولیون هم رای نمیارن

 • بهلول گفت:

  اگر به گفته های پلنگ توجه شود مشخص است که گام در راه نفاق گذاشته است و منافق نزد همه کس منفور است بجز طایفه و همپالگیهای خودش .
  پلنگ جان ببخشید اینگونه رک و پوست کنده گفتم .

 • بهلول گفت:

  پاسخ به پلنگ
  موضوع مقدسات نیست ، مسئله این است که هر انسانی دارای شخصیت هست و شما با این بیانتان به این گروه ( نانوا و مکانیک و …) بقول خودتان بیسواد ، توهین کردید . شما که با سوادید و مدعی هستید در دوره هشت ساله با احمدی نژاد مبارزه میکردی چرا به دیگران توهین میکنید . اگر مبارزاتت مثل این توهینت باشه که بعضی افراد را بیسواد و … خطاب کنی باید بگویم که همه اش بیهوده بوده . البته با شناخت کاملی که از اصلاح طلبان واقعی دارم ، مطمئن هستم که شما اهل هیچ نوع مبارزه ای نبوده ای . چون اصلاح طلبان برای همه ی اقشار جامعه اهمیت قائلند .
  البته همواره میدیدم رادیوی دو موج کوچیکم یک شخص مجهول الچهره ای را به نام پلنگ نشون میداد که داشت جوانان و معترضین 88 را شناسایی و به نیروهای امنیتی معرفی میکرد احتمالا خود شما بودید .

 • پلنگ گفت:

  پاسخ به بهلول
  چه ربطی داره به جنگ تحمیلی؟ آدمای بیسواد همه چیز رو به مقدسات و ناموس و وطن ربط میدن
  مسئله اینه که وقتی میخوان با سران اصلاح طلب جلسه بذارن باید واقعا سران اصلاح طلب اونجا باشن.
  اون هشت سال هم اگه منظورت حکومت احمدی نژاده باید بگم وقتی داشتی از پای تلویزون رویدادهای ۸۸ رو دنبال میکردی و اطلاعات نفیست فزون میگشت من ضد این آقا و هم کیشان ایشون فعالیت مفید داشتم.

 • پلنگ گفت:

  پاسخ محمد
  کلا هرکی از در وارد میشه معلوم میشه همون شخصی بوده که منطقیان و لاهوتی رو مطرح کرده!!
  بابا جمع کنین این استدلالهای بی معنی صد من یه غازتون رو!
  من از شما بیشتر میشناسم این آقایون رو….هم آقای رضا توفیقی و هم بقیه عزیزان رو!
  همین افکار شماهاست که موحد رو تبدیل به سناتور!!! کرده

  ضمنا من کی رو بزرگ کردم؟ منطقیان و لاهوتی که برای همه بزرگ هستن و نیازی به تمجید این اشخاص نیست… رستاد که دو دوره قبل مطرح شده و همه میشناسنش…حجت خواه هم که تو انتخابات شورا که براش آزمایش محسوب میشد عملکردشو دیدی!
  اتفاقا دارم میگم کسی رو بیش از اون چیزی که هست بزرگ نکنین! آخه چه معنی داره هر جا صحبت از اصلاحاته آقای رضا توفیقی دیده بشه و سایرین که اطراف ایشون دیده میشن رو هیشکی نشناسه؟!! اصلاحات کم چهره شاخص داره؟
  ضمنا تو برو واسه کاندید خودت فعالیت کن. سید رضا گنجی پور!!!

 • پلنگ گفت:

  پاسخ به بهلول
  چه ربطی داره به جنگ تحمیلی؟ آدمای بیسواد همه چیز رو به مقدسات و ناموس و وطن ربط میدن
  مسئله اینه که وقتی میخوان با سران اصلاح طلب جلسه بذارن باید واقعا سران اصلاح طلب اونجا باشن.
  اون هشت سال هم اگه منظورت حکومت احمدی نژاده باید بگم وقتی داشتی از پای تلویزون رویدادهای 88 رو دنبال میکردی و اطلاعات نفیست فزون میگشت من ضد این آقا و هم کیشان ایشون فعالیت مفید داشتم.

 • محمد گفت:

  پاسخ به پلنگ : اون موقعه که آقای رضل توفیقی بود و اصلاح طلب بود کسی نبود همین آقای منطقیان رو فکر میکنین کی بزرگ کرد آقای رضا توفیقی نمیدونین بدونین هر چند که این کارش باعث دودسته شدن بین نیروهای اصلاحات تو شهرستان شد ولی بیخود همه رو بزرگ نکنین آقای پلنگ البته منظورم سرمدمداران اصلاح طلب نیست به نظر من باید یه نیروی خوب و جوان و کسی که مدیریتش و درایتش همه جا مشخص شده باشه رو وارد صحنه کرد کسی که همه قبولش داشته باشن به نظر من بهترین گزینه برا کاندیدا شدن آقای سید رضا گنجی پور هستش

 • بهلول گفت:

  پاسخ به پلنگ
  همین پاپتی ها و شاگرد نونواها و شاگرد مکانیکیها بودن که هشت سال جانا و مالا از تمامیت ارضی کشور در مقابل دشمنان بیشمار کشور ایستادند و جان دادند .
  اما طی هشت سال حکومت مطلق تمامیت خواهان که مطمئن هستم شما از پادوهای آنها هستی ، به اندازه کل تاریخ ایران ، ثروت این مملکت دزدیده و اختلاس و حیف و میل شد .
  جناب پلنگ ، انسانیت هم خوب چیزی است . اول فکر کن بعد مطلب بنویس .

 • پلنگ گفت:

  جدیدا هر عکسی از جلسات اصلاح طلبان استان میاد رو سایت، سوپراستارش آقای رضاتوفیقیه.
  در اینکه ایشون شخصیت نیکویی دارن شکی نیست ولی چرا ایشون اینقدر در مدت گذشته حضورشون پررنگ شده. خودشون که میگن نمیخوان کاندید بشن. از طرفی تا جایی که ما خبر داریم موردنظر هیچکدوم از کاندیداهای مطرح و هسته های جریان اصلاح طلبی در کهگیلویه هم نیستن….پس چرا اینقده رو ایشون مانور میدین؟
  آقا حضرتعباسی ایشون کاندید هم بشن 5 هزار رای نمیارن. کم با شعور مردم بازی کنین حضرات!!
  جالبه که در هیچکدوم از نشست های اصلاح طلبان استان چهره هایی مثل منطقیان و لاهوتی و حجت خواه و رستاد حضور ندارن. البته رستاد توی چند جلسه حاضر بوده. ولی با توجه به اینکه ایشون شانس کاندیداتوریش از طرف جبهه منطقیان صفره عجیب هم نیست که برای باقی موندن در صحنه در چنین جلسات وزینی!! شرکن کنن
  اکثر مستمعان یا شاگرد نونوا یا آپاراتی یا رهگذر هستن!
  هدف از این نشست ها هر چی که هست، بنظر میرسه چنین جلساتی هیچ برایندی نداشته باشن

 • پاپتی گفت:

  نه تاجگردون و نه رستاد اصلاح طلب واقعی نیستن…..اینا حزب …..

 • بهلول گفت:

  من یک گچسارانی هستم ، اصلاحطلبان شهرستانهای بویراحمد و دنا و کهگیلویه و بهمئی و چرام و لنده و باشت و گچساران ، همه و همه ، نور چشمانم میباشند . سید باقر و زضا توفیقی و تاجگردون و منطقیان و لاهوتی و عسکری و رستاد و میرمحمدی و صذوقی و خواجوی و دوستان و سروران ترک زبان و … و همه ی عزیزانی که زجر کشیده این جریان هستند برایم هیچ تفاوتی ندارن همه شان عزیزند و بزرگوار . گرمسیری و سردسیری و بویراحمدی و باوی و چرامی و بهمئی و طیبی و ترک و لز و بحتیاری و عرب و بندری و … همه و همه عزیزند و عریرند و عزیز . دستان کسانی را که در جهت اتحاد این عزیزان گام برمیدارند میبوسم و به این بوسه هم افتخار میکنم .

 • لهراس کر عیدی گفت:

  برگزاری جلسات اصلاح طلب در استان و شهرستان ها ی استان عامل وحدت و یکپارچگی را به همراه دارد امیدوارم دوستان اصلاح طلب بتوانند مطالبات این جریان فکری را در نظر بگیرند .دست مریزاد

 • بیسواد گفت:

  خداییش هنوزآقایون رستادرضاتوفیقی ودیگردوستان نمیدونندتاجگردون کیه؟نکنه ایناهم ازهمون نیروهاباشند

 • حمیدی گفت:

  از خواندن این نظرات احمقانه قوم گرایانه متاسف شدم. ماندن در استان کهگیلویه و یویراحمد و تحمل انسانهای بی خردی که هنوز تقسیم بندی قومیتی می کنند حماقت محض است

 • سادات بویراحمد گفت:

  دوستان این عکس جزتخریب سیدباقرچیزه دیگری رونشون نمیده بین عکس تاجگردون ورضاتوفیقی ورضاعسکری اگرخطی رسم کنیم یک مثلثی بوجودمی آید مثلثی که مخالف استاندارشدن سیدباقرموسوی شد.تاجگردون بره باگچسارانی ها جلسه بگیره همچنین رضاتوفیق بره بادهدشتی ها چکار بویراحمد دارین…؟؟؟

 • احمد دهدشت گفت:

  خوبه . حالا چه نتیجه ای داره برای مردم ؟ آیا باز هم قراره فرصت طلب ها منصوب بشن یا تجدید نظر میشه ؟

 • مصطفی یاسوج گفت:

  چرا خالا ؟ کاش زودتر هماهنگ می شدن تا ما حالا این مشکلات مدیریتی را در استان نداشتیم . باز هم دیر نشده ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است

 • رعد گفت:

  خبر درست است . عالی بود . باید وحدت داشته باشید

 • اصلاح طلب گفت:

  خبر درست است . من با یکی از این افراد صحبت کزدم و ماجرا را پرسیدم تایید کرد . این خبر خوبی است اگر نتیجه ای برای اصلاح طلبان داشته باشد . وحدت بین اصلاح طلبان استان با گرایش های گوناگونی که دارند برای جریان اصلاح طلبی یک رویداد مسرت بخش است .

 • مردم گفت:

  اقای رضاعسکری تاجگردون به ما چه ربطی داره بابا این کارا زشته ،اگرراست میگی باسیدباقربشین این کارها به ضرر بویراحمد هست افتادی با گچسارانی ها دوباره….بی خیال.

 • دانشجوی دیروز گفت:

  سلام
  جناب آقایان به اصطلاح اصلاح طلب،از نیروهایی که در زمان دولت گذشته مدام با ارسال پیامک و تماس تلفنی جهت شرکت در مراسمات مختلف فاتحه خوانی و میتینگ های سیاسی سراغشان را میگیرفتید اطلاع دارید؟؟؟!!!
  شما برادران دیگر حنایتان رنگی ندارد!!!!!!

 • تشکر ویژه گفت:

  باسلام
  و تشکر از برادر محمدی تبار
  جهت تدارک این دیدار
  و همچنین تدارک دیدار تاجگردون از دانشگاه یاسوج
  و تدارک سایر جلسات این هفته جناب تاجگردون

  • دانشجوی دیروز گفت:

   برای شما مدیر سایت واقعا متاسفم که ترسو تشریف داری!!!

 • اصلاح طلب گفت:

  جناب اقایان رستاد – رضاتوفیقی – عسکری – منطقیان – لاهوتی – و از همه مهمتر تاجگردون فرماندار کهگیلویه چه شد چه شد ؟؟؟؟؟؟ ما اصلاح طلبان کهگیلویه دیگه خسته شدیم وصبرمون تموم شده سریعتر اقدام کنید نکنه همت از چماق بزرگواری می ترسید مدیران شهرستان هم هنوز تغییری نکردند چرا چرا؟؟؟؟؟ خصوصا رییس …… دهدشت که هر جا مینشینه میگه تا بزرگواری هست من و فرماندار هم هستیم اصلاح طلبان با غیرت غیرتتان کجا رفت ؟؟

 • ناشناس گفت:

  لازم بود تاجگردون زودتراز اسب غروربیاده میشد.اگه این نشست زودتر میبود حالازارع وخادمی اینهمه دور ورنمی داشتند

 • ناشناس گفت:

  نشست خوبی بوده لازم بودزودتربرگذارشود.

 • مأیوس گفت:

  به ماچه،زجر وزحمتش برامابود یه عده ازراه نرسیده ادعامیکو

 • بهلول گفت:

  انشاء الله خیره . امیدوارم صحت داشته باشه . مقدمه ای است برای اتحاد اصلاح طلبان در کل استان .

 • […] منبع خبر: سایت استان کهگیلویه و بویراحمد […]

پربازديد