تاریخ درج خبر : 1392/03/16
کد خبر : ۲۶۷۶۳
+ تغییر اندازه نوشته -

افتتاحیه ی ستاد انتخاباتی آیت الله ملک حسینی در دهدشت

سایت استان: * امید نوروزی اصل

افتتاحیه ی ستاد انتخاباتی آیت الله ملک حسینی، کاندیدای انتخابات مجلس خبرگان رهبری، در ساعت شش و نیم عصر سیزدهم خرداد ماه در مسجد امیر المومنین شهر دهدشت، با حضور جمع باشکوهی از شهروندان و متنفذین جریانهای سیاسی، با تلاوتی از آیات قرآن مجید برگزار شد.

در این جلسه ابتدا آقای فاطمی زاده قائم مقام مدیریت ستاد در شهرستان کهگیلویه، به مدعوین خیر مقدم گفتند و گزارشی از فعالیت های ستاد از هنگام تاسیس تا کنون ارائه نمودند.

1111

پس از مشخص شدن اعضای مرکزی ستاد، در طی 6 جلسه نشست اعضای مرکزی ، 24 کمیته تشکیل و نحوه ی فعالیت های هر کمیته با حضور مسئولین کمیته ها مشخص شد.

در کنار کمیته های 24 گانه، با تشکیل جلسه ای با حضور خانم ها در ستاد مرکزی، کمیته بانون نیز به طور مستقل فعالیت های خود را آغاز نمود و زیر شاخه های آن مشخص گردید.

وی نیز به برگزاری جلسه ای با کاندیداهای شورای شهر دهدشت و سوق جهت استفاده از ظرفیت آنها برای کمک به تبلیغ آیت الله ملک حسینی اشاره نمودند. سخنران بعدی مراسم آقای محمود منطقیان، ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام رحلت حضرت امام خمینی (ره) ضمن بیان برخی ویژگی های علمی ، اخلاقی و سیاسی امام ، یاد ایشان را گرامی داشت و عمل به همه ابعاد وصیت نامه ایشان را وظیفه همه مردم به خصوص سیاست ورزان و مسئولین برشمرد.

وی با اشاره به آیه ای از کلام خداوند، مناصب و جایگاههای حکومتی را حقی دانستند که باید به شایستگان و صاحبان اصلی آنها برگردانده شوند.

منطقیان در ادامه ی صحبت خود به تبیین شخصیت ومنش مرحوم آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی پرداخت و به دانش بالای ایشان در فقه، داشتن حافظه ی قوی، تواضع و فروتنی بالای ایشان، ساده زیستی، مرجع و ماوا بودن ایشان برای همه اقشار و اصناف استان، صراحت و بی پروایی او و عدم وابستگی ایشان به باند بازی ها و سیاسی کاری ها اشاره نمودند و زندگی ایشان را درسی کامل و جامع برای روحانیت دانستند که باید مثل آیت الله فقید چون باران بر همه ببارند و اسیر باندهای قدرت و ثروت نشوند.

منطقیان در بخش پایانی صحبت خود، به ویژگی های آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی پرداخت. وی ایشان را فردی متعلق به خانواده ای اصیل دانست که جدای از وابستگی خانوادگی، خود به تنهایی صاحب فضل و صاحب کمال است و دانش بالا و منش انسانی ایشان نوید بخش آینده ای روشن است و اینجانب به همه دوستان اعلام نمودم نظرم بر انتخاب و حمایت از ایشان است.

سخنران پایانی مراسم حجت الاسلام جعفری رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله ملک حسینی در شهرستان کهگیلویه با گرامی داشتن مناسبت های ماه رجب و خرداد و تسلیت سالروز رحلت امام و شهادت امام کاظم(ع) با اشاره به حدیثی از این امام همام، خودشناسی، خداشناسی، وظیفه شناسی و آسیب شناسی عملکرد را وظیفه انسانهای مومن و معتقد برشمرد و حضور در این تجمعات و قرار گرفتن درمتن این فعالیت ها را در راستای عامل بودن به این حدیث ارزیابی نمودند.

وی با اشاره به شعار حماسه سیاسی از همه نخبگان درخواست نمودند زمینه را برای مشارکت بیشتر مردم فراهم نمایند تا زمینه برای حماسه اقتصادی نیز فراهم شود. وی در پایان از همه ی شهروندان دعوت نمودند در جلسات شبانه ستاد حضور یابند و از صاحب نظران درخواست نمودند جلسات شبانه ستاد را با طرح صحبت های خود رونق بخشند.

لازم به یادآوری است مکان ستاد مرکزی در کوچه مدرسه علمیه دهدشت واقع می باشد.

* مسئول کمیته فرهنگی – تبلیغاتی ستاد انتخاباتی آیت الله ملک حسینی شهرستان کهگیلویه

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد