تاریخ درج خبر : 1393/02/13
کد خبر : ۲۶۷۷۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار جمعی از اصلاح طلبان استان با استاندار/ تصاویر

سایت استان: محمد بهرامی به همراه جمعی از اصلاح طلبان با استاندارکهگیلویه و بویراحمد دیدارکرد.
روح اله درخشی مشاور سیاسی – فرهنگی محمد بهرامی در پاسخ به سوالی مبنی بر علت برگزاری این جلسه گفت: خواست حضار بر سه محور حمایت از تیم دولت در استان، توجه بیشتربه اصلاح طلبان وسلامت انتخابات آینده مجلس بود.

تیتر
وی افزود: قرار بود این دیداربرای تبریک سال نو به استاندار محترم و دست اندرکاران دولت درایام نیمه دوم تعطیلات عید صورت گیرد اما به خاطر حجم کاری استاندار، این زمان به تعویق افتاد. درخشی افزود: متاسفانه در مورد دیدار با استاندارنتوانستیم به درخواست مردم ودانشجویان عزیز جامه عمل بپوشیم، چون به محض مطرح شدن دیدار با استاندار محترم، صدها نفر متقاضی شرکت در این دیدار شدند اما بنا به دلایلی ازجمله فضای کم در استانداری، این امکان ازمردم سلب شد که ما از این بابت از مردم فهیم عذرخواهی می کنیم.
در این دیدار که حدود دو ساعت به طول انجامید در ابتدای جلسه بهرامی با مقدمه ای کوتاه از تاریخچه اصلاح طلبی در استان به تشریح اصلاحات در ابعاد سیاسی وفرهنگی واجتماعی وبازتاب وتاثیر دوسویه این تفکر وعرف منطقه ای بر واقعیت های موجود پرداخت.

وی گفت : نگاه ما به توسعه استان باید فارغ از رنگ وقبیله وتقسیمات جغرافیایی باشد تا مردم به طور واقعی عمل گرایی وتعامل مسئولین رامشاهده کنند وآنوقت است که ما هم تدبیر وهم امید را در عمل به بار نشانده ایم.

شهردار اسبق یاسوج خطاب به استاندار گفت: مردم غالبا از انتصابات گلایه دارند وانتظار داشتند که رایی که به اصلاحات داده اند در این موارد به بار بنشیند. بهرامی افزود: مردم ما از شعار خسته اند وآگاهی سیاسی به حدی از کمال رسیده است که مردم عمل به شعارها را حتی زودتر از وقت مطالبه می کنند. متاسفانه هرحرکتی حتی فرهنگی را به سیاست ربط می دهند و این به دلیل موج سیاست زدگی در جامعه است، بنابراین مهمترین پایه اعتماد مردم به یک جریان سیاسی عمل کردن به شعارهاست. وی در پایان این دیدار برای تیم دولت در استان آرزوی موفقیت کرد وخطاب به دکتر خادمی ابرازداشت: ما همانند گذشته از شما وتیم دولت حمایت می کنیم وهر تلاشی که منجر به توسعه استان شود را ارج می نهیم.
در بخش دیگری از این دیدار یکی از حضار خطاب به استاندار گفت : اصلاحات در طول هشت سال گذشته لطمه شدیدی از سوی افراطیون پذیرا شد که از جنابعالی وتیم مدیریتی تان می خواهیم توجه بیشتری به اصلاح طلبان کنید. وی بابرشمردن ویژگی های مدیریتی واخلاقی دکتر بهرامی گفت : ایشان از بهترین سرمایه های اجرایی این استان هستند که در زمان مدیریت در شهرداری با بهره گیری ازخلاقیت خود کارهای بزرگی انجام دادند که تا مدتها در ذهن مردم ما خواهد ماند. وی گفت: تغییر چهره شهر یاسوج، تاسیس تیم های فوتبال و والیبال شهرداری یاسوج و برافراشتن تندیس آریوبرزن به عنوان نماد شایسته مردم استان وتئوری پایتخت طبیعت ازجمله کارهای ماندگار ایشان است.
یکی دیگراز حضار گفت : ما با تمکین به سخن بهرامی مبنی برحمایت از جنابعالی، همانند روزهای اول از تیم شما حمایت می کنیم. وی با نگاهی به تاریخ اصلاح طلبی گفت: اصلاح طلبی یک کلمه مقدس است چرا که حضرت امام حسین (ع) هم در صحرای کربلا با نثار جان خود ، خانواده واصحاب خود برای اصلاح جامعه قدم برداشت. در پایان افزود : امیدواریم که باحضورشما در سال 94 انتخاباتی سالم را برگزار کنیم.
یکی دیگر از حضار گلایه هایی نسبت به انتصابات درون استان داشت. وی عنوان کرد: اگرچه باید به تمام پتانسیل های کارآمد در هردوجناح توجه کرد اما کسی که تا دیروز ازمخالفین محکم اصلاحات بود امروز از مدیران شماست ونباید اعتدال را فرصتی برای ورود دوباره افراطی ها بدانیم. اصلاحات در این هشت سال زجر زیادی کشید وحتی ما را در بعضی ادارات با بی احترامی نگاه می کردند. دولت های قبلی درآن هشت سال فراموش نشدنی خیلی سریع وبدون توجه به مردم ، مرزبندی کردند وهمه را به دید خرابکار و فتنه گر نگاه کردند. وی خطاب به استاندار گفت : خواست همه ما به سلامت رساندن قافله انتخابات مجلس توسط جنابعالی وتیم دولت است.
در پایان صحبت حضار، موسی خادمی با تشکر از محمد بهرامی و حاضرین درجلسه گفت: شما از موافقان بنده بودید وهستید واز این بابت ازشما تشکر می کنم. فرهیختگی وتمایز این جمع با اغلب جمع های دیگر دراین بود که چیزی جز کمک به دولت ازما مطالبه نکردند.

استاندار در مورد خواست این جمع مبنی بر توجه به اصلاحات گفت : اصلاح طلبان همه برای رسیدن به یک نقطه مشترک تلاش می کنند اما ضرورت رسیدن به آن نقطه که همان سرافرازی نظام وتوسعه کشور است، اجماع است زیرا اختلاف سلایق کار ما را سخت می کند. واقعیت این است که رقابت ما در سیاست بر سر خوب اداره کردن است نه چیز دیگر. یعنی پایه اصلی رقابت باید توسعه استان باشد نه حرف من یا دیگری. وی در مورد انتصابات خود گفت : نگاهی که از بیرون به انتصابات هست با آنچه که در پشت انتصاب افراد است کاملا متفاوت است. ما برای هر جایگاهی چند گزینه داریم وبنا به دلایلی خیلی ها رد می شوند. ایشان در مورد انتخابات آینده مجلس گفت : نمی گذاریم یک برگ رای به ناحق جابه جا شود. دلیلی ندارد که ما گناه دیگران را به گردن خود بیندازیم چرا که در امر خدمت رسانی٬ همه مردم را با یک چشم نگاه می کنیم.

گزارش تصویری از این دیدار:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سجاد گفت:

  بهرامی عمرا اگه رای بیاری

 • رضایی گفت:

  دکتر جان بهارستان منتظرته برو نذار حق مرکز استان خورده شود

 • اسی گفت:

  بهرامی نماینده دور بعدبویر احمد است و کسی است که می تواند از حق مرکز استان دفاغ کند

 • رضا زمانی گفت:

  اخه تورو خدا اینا کدومشون اصلاح گلب بودن حتما فتاحیان یا موسوی یا ارجمند بابا جمع کنین این بازی رو

 • در پاسخ به واقعیت امر گفت:

  باید عرض کنم دوست عزیز یک فلش بک بزن به عملکرد خودتان پاسخ را خواهی یافت .

 • ناشناس گفت:

  پاسخ سوال 2 را از دولت قبل بگیر . مگر شما کسی را گذاشتید وایسه ودریک کلام خودت همه پاسخ هارا میدونی برادر اگه یه نگاه ب7ماه پیش بندازی همه راجواب خواهی داد

 • سادات بویراحمد گفت:

  بهرامی رأی نخواهدآورددنبال حاشیه نباش…اینا که همشون فامیلات بودن ههههه.

 • واقعیت امر گفت:

  سوال1 . آیا اصول گرایان همه کافرند وملحد که اینطور میگویید اصلاح طلب اصلاح طلب اصلاح طلب؟؟؟
  سوال 2 . آیا کسی که موافق نظر کسی نباشد باید او را از چرخه مدیریت خارج ومحو کرد؟؟
  سوال 3. همه مردم این کشور ؛ دین اسلام را قبول داریم همه دارای تفکر و نظرات گوناگون هستیم ..چه تفاوتی بین اصولگرا واصلاح طلب وجود دارد که دارید مسئولیت های وصندلی های را بین خود تقسیم می کنند..
  سوال 4. آیا

پربازديد