تاریخ درج خبر : 1391/06/18
کد خبر : ۲۶۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم پاییزه در سطح استان

سایت استان: رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از برپایی سه نمایشگاه فروش پاییزه در این استان از 20 شهریور ماه امسال خبر داد.
‘ محمد حسین حیدر پور’ با تاکید بر اینکه در کنار این نمایشگاه ها چندین فروشگاه عرضه فوق العاده در این استان دایر می شود، افزود: از جمله اهدف برپایی این نمایشگاه ها به مناسبت بازگشایی مدارس برای عرضه کالا و اجناس مورد نیاز است.

وی بیان کرد: این سازمان با همکاری تولیدکنندگان داخلی، اصناف و بازاریان اقدام به برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالای پاییزه می کند.

حیدرپور اظهار داشت: این نمایشگاه ها با هدف تنظیم بازار و کمک به اقشار آسیب پذیر در جامعه و برای کنترل قیمت ها در بازار هر ساله در استان به مناسبت نزدیک شدن سال تحصیلی جدید برگزار می شود که در سال جاری این نمایشگاه با غرفه های بیشتر و عرضه کالاهای متنوع برپا می شود.

وی عنوان کرد: در تمام شهرستان های استان در قالب سه نمایشگاه و چندین فروشگاه عرضه فوق العاده و با بیش از 500 غرفه محصولات و اقلام اساسی و مورد نیاز مردم شامل کیف، کفش، لباس مدارس، مواد پروتئینی،میوه،شکر، روغن، برنج، گوشت قرمز و گوشت مرغ ارائه می شود.

حیدرپور ابراز داشت: مکان نمایشگاه شهر یاسوج در جاده شرف آباد روبروی کوی آزادگان، گچساران پارک مهرورزی و دهدشت در سالن فرمانداری می باشد.

وی به ایرنا گفت: کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه با 10 تا 20 درصد تخفیف به فروش می رسد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد