تاریخ درج خبر : 1393/02/14
کد خبر : ۲۶۸۰۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

اعتراض دفاتر پیشخوان دهدشت به واگذاری انحصاری خدمات بیمه سلامت

سایت استان: جمعی از دفاتر پیشخوان دهدشت با ارسال نامه ای به سایت استان، اعتراض خود را نسبت به واگذاری بیمه سلامت به دفتر پیشخوانی که هنوز فعالیتش را در این شهر شروع نکرده اعلام کرده اند.

images

بنا به این گزارش، در این نامه و در گفتگوی شفاهی آنها عنوان شده است:  مورخ دیماه 1392 تمام دفاتر پیشخوان دولت درخواست جهت اخذ خدمت بیمه سلامت تحویل دادند که در مورخ بهمن ماه آقای ارجمند مسول واگذاری به تک تک دفاتر زنگ زدند و گفتند جهت بازدید آماده باشند ولی کاشف بعمل آمده است که خدمت مذکور را بدون هیچگونه کار کارشناسی به شخصی دادند که عملا در شهر دهدشت دفتر دایر ننموده و تجهیز دفتری صورت نگرفته این کار بیمه سلامت و فن آوری اطلاعات خلاف آئین نامه و کارگروه دفاتر بوده و خواهان پیگیری هستیم ضمنا مراتب اعتراض خود را به فن آوری اطلاعات واصل نمودیم.

اما مدیرکل دفتر فن آوری اطلاعات استانداری در این زمینه می گوید: با توجه به اینکه دفتر پیشخوان مربوط به آقای پورجعفری در لنده مستقر و مجوز جهت ثبت نام  بیمه سلامت را کسب کرده بود و از جهتی با انتقال این دفتر به شهر دهدشت موافقت شده یود، به وی اعلام شد طبق مجوزی که دارد اقدام به ثبت نام متقاضیان نماید تا رایزنی ها جهت افزایش تعداد دفاتر انجام شود.

محمد شجاعی افزود: شکایت دفاتر پیشخوان دهدشت به این اداره کل واصل شده و ما نیز برای افزایش تعداد دفاتر ثبت نام کننده مکاتبات لازم را انجام دادیم و منتظر اعلام نتیجه هستیم.

وی اعمال نفوذ جهت اخذ مجوز ثبت نام بیمه سلامت از راههای غیرقانونی را رد کرد.

12

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • حسن گفت:

  از مسولین محترم استان وشهرستان که متصدیان این امر میباشند تقاضا میشود چنین مساعلی که منجر به حق خوری بقیه دفاتر میشود جلوگیری به عمل آید

 • دفتر پیشخوان گفت:

  این دومین عمل ناعادلانه در دهدشت است که انجام می شود چون قبلا نیز خدمات ثبت احوال را با اعمال نننننفوذ و بصورت کاملا سلیقه ای و سیاسی بازی واگذار نمودند اما متاسفانه اداره فن آوری اطلاعات فقط در برابر این کار سکوت نمود آخر تا کی…..

 • دهدشت گفت:

  در خصوص اظهارات آقای شجاعی که گفتند اعمال نفوذ جهت اخذ مجوز ثبت نام بیمه سلامت از راههای غیرقانونی را رد کرد دروغ محضی بیش نیست حتی انتقال دفتر فوق آقای پورجعفری نیز با اعمال نفوذ بوده بعضی ها دم از خدا و پیغمبر می زنن ولی به راحتی حق دیگران را پایمال می کنند این با دزدی کردن هیچ فرقی ندارد مگه فقط دزدی از دیوار خانه مردم بالا رفتن است

  • دفتر پيشخوان گفت:

   خانه از بن بست ویران است ،اولااگر تحقیق و بررسی شود مجوز ایشان با استناد به عدله ای صادر شد که کذب محض بود و دوما مجوز ایشان زمانی صادر شد که هنوز مکانی برای استقرار نداشت وسوما صدور مجوز ایشان شرایطی داشت که در صورت اجرای آن ایشان حق فعالیت داشت که هیچ کدام از آنها محقق نشد پس دوستان بدانید که این اعتراض آب در هاون کوبیدن است . موفق باشید

پربازديد