تاریخ درج خبر : 1393/02/26
کد خبر : ۲۶۸۰۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -

دانشگاه آزاد دهدشت سرویس بهداشتی ندارد!

سایت استان: محسن تباری

سرویس های بهداشتی ساختمان آموزشی دانشگاه آزاد دهدشت نزدیک به یک سال است که قفل هستند و بر روی درب آنها نوشته شده: خراب است.

13910608000004_PhotoA

به گزارش سایت استان، این دانشگاه قریب به 3600 دانشجوی بومی و غیر بومی دارد و برخی از دانشجویان از صبح تا شب به صورت یکسره در دانشگاه حضور دارند.

بنا به این گزارش یکی از دانشجویان می گوید: باید برای دسترسی به سرویس های بهداشتی تمام طبقات را بالا و پایین برویم اما همچنان این سرویس ها قفل بوده و خراب است.

وی می گوید: بعضی مواقع باید به سرویس های بهداشتی مسجد مراجعه کرد که در آنجا صف های بلند و بالایی وجود دارد که ترجیح میدم با تاکسی به خانه بروم و یا به مکانهای عمومی که در شهر وجود دارد مراجعه کنم.

جای این سوال است که با وجود این تعداد از دانشجویان و شهریه های هنگفتی که دانشگاه آزاد از دانشجویان اخذ می کند چرا به فکر رفاه حال این دانشجویان نیستند و مشکل گفته شده را رفع نمی کنند؟

سایت استان آمادگی انتشار جوابیه دانشگاه آزاد دهدشت در این خصوص را دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمدی گفت:

  سرویس بهداشتی را که گزارشگر درست گفته هر روز که وارد سرویس بهداشتی مردانه شدیم قفل بوده و گفتند فعلا خراب است پس چرا توجیه میکنید جناب رئیس راستی یه فکری به حال دروس تک استادی آقایان ………. هم بشه تا کی باید دروس در انحصار این اقایون باشه

 • دانشجو گفت:

  واقعا امکانات دانشگاه آزاد افتضاحه سرویس بهداشتی ها هم اکثرا خرابه من دانشجو باید از کلاسها بیام برم تو سرویس بهداشتی مسجد بعد برگردم برم سر کلاس که اگه خلوتم هم باشه حدود ربع ساعتی طول میکشه

 • ناشناس گفت:

  سرویس های بهداشتی ساختمان آموزشی که بالای کتابخانه واقع اند به دلیل نشت آب وجهت جلوگیری از ازبین رفتن کتابها مدت یک هفته مسدود شدند تا عملیات بازسازی آنها انجام بشه.آقای تباری آیا به نظر شما راهی غیر از این هم داشت.لطفا منصف باشید.

 • دانشجو گفت:

  واقعا تودهدشت چون کمتر خبرنگاری پیدامیشه اینگونه کم کاری های راانعکاس بدهد پس چرا باید از واقیعیت ها فرار وبیاییم فوری تکذیبیه بزیم تاسف بایدخورد تمام دانشجویان اراین جریان اگاه هستند پس

 • شهلایی آزاد گفت:

  ساختمان اداری : 15 سرویس بهداشتی
  مسجد : 12 سرویس بهداشتی
  ساختمان آموزشی : 15 سرویس بهداشتی
  ساختمان آزمایشگاه ها : 15 سرویس بهداشتی

  مجموع : 57 سرویس

  فک کنم هیچ کجای دنیا اینفد سرویس بهداشتی نداشته باشه جناب آرام

 • سید گفت:

  کوچکترین مشکل دانشگاه ازاد اینه بابا یکی از این ریاستهای استان بیاد تریبون ازاد بزاره تا حرفهای جدید و تازه بشنوه تا دانشجو حرف دلشون را بزنن ترا خدا وای وای وای وای وای وای وای از بی صحابی

 • ناشناس گفت:

  دانشگاه آزاد به تعداد کافی سرویس بهداشتی دارد
  حدود 25 سرویس بهداشتی در سراسر دانشگاه
  سرویسهای ساختمان آموزشی به دلیل بوی نامطبوع بسته شدن

  آقای تباری :
  کمی منصف باش و اخلاق روزنامه نگاری رو رعایت کن که هر صنفی و هر کاری آدابی دارد

  از آقای آرام هم خواهش میکنم نسبت به اخبار منتشر شده توسط ایشان نظارت داشته باشن

پربازديد