تاریخ درج خبر : 1393/02/14
کد خبر : ۲۶۸۷۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری نخستین جلسه کمیته بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن

سایت استان: نخستین جلسه کمیته بزرگداشت روز صنعت و معدن با هدف برگزاری شکوهمند روز ملی صنعت و معدن در کهگیلویه و بویراحمد و با حضور مسؤلین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، اتاق بازرگانی، شرکت شهرکهای صنعتی، اتاق تعاون، اتاق اصناف مرکز استان برگزار گردید.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، یوسف تازش با اشاره به نامگذاری 10 تیرماه بنام روز ملی صنعت و معدن افزود: طی همایشی باشکوه از واحدهای برتر صنعتی، معدنی و همچنین اصناف کهگیلویه و بویراحمد تجلیل بعمل خواهد آمد.

مسؤل روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: مراسم بزرگداشت این روز اولین بار در تیر ماه 1376 برگزار شد و از آن روز این مراسم به صورت یک سنت نمادین با توجه جدی به مقوله صنعت و معدن و با حضور مسئولان امر، همواره بازتاب گسترده‌ای در بین صنعتگران و معدنکاران داشته است.

تازش خاطر نشان کرد: با توجه به خدماتی که بخش صنعت و معدن و اصناف در راستای تولید ملی و افزایش درآمد ملی ارائه می‌دهند،‌ لازم است تا از دست اندرکاران این حوزه به دلیل عملکردهای شاخص‌شان تقدیر و به گونه‌ای قدردانی شود تا عموم مردم در جریان فعالیت‌ها و تلاش‌های آنها قرار گیرند. لذا برگزاری این روز به عنوان روز ملی صنعت و معدن حداقل کاری‌است که می‌توان برای این قشر انجام داد.

وی گفت: پس از ادغام صورت گرفته در وزارتخانه های بازرگانی و صنایع و معادن، 1 تا 10 تیرماه به نام دهه تولیدی ملی نامگذاری گردیده است و از 1 تیرماه (روز اصناف) تا 10 تیرماه (روز ملی صنعت و معدن) برنامه های متعددی همچون برگزاری همایش روز ملی صنعت و معدن و تجلیل از ترین های صنعتی، معدنی و اصناف، افتتاح طرح های صنعتی و معدنی، بررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی و معدنی استان با حضور مسؤلین وزارت صنعت، معدن و تجارت، دیدار با نماینده ولی فقیه و ائمه جمعه، برگزاری مسابقات ورزشی، نشست خبری مدیران مجموعه صنعت استان و غیره صورت خواهد گرفت.

مسؤل روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به فرآیند انتخاب واحدهای برتر اشاره و خاطرنشان کرد: متقاضیان می توانند فرم ‌ثبت‌نام را از طریق پورتال سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت استان به آدرس www.khb.mimt.gov.ir و سایر تشکلهای مرتبط دریافت و پس از تکمیل، به سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت استان یا ادارات شهرستانی تحویل نمایند .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد