تاریخ درج خبر : 1393/02/14
کد خبر : ۲۶۸۸۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -

” مثلث اصلاح طلبان،تاجگردون و استاندار “

سایت استان: نوری عبدالهی

انتشار خبر دیدار غلام رضا تاجگردون با برخی از چهره های مطرح اصلاح طلب استان در هفته ی گذشته از طریق سایت پر مخاطب ک – ب آنقدر مهم بود که این خبر را به یکی از پر بازدیدترین خبرها تبدیل نمود و ساعت ها و روزها بحث محافل مختلف گرداند .اما براستی اهمیت این خبر و اتفاق چه بود؟

eslaltalban k.b

همگان بر این نکته متفق القولند که پیروزی حسن روحانی مرهون همت و همراهی اصلاح طلبان سراسر کشور می باشد و بعد از پیروزی ایشان نیز انتظار آن بود که اصلاح طلبان با تبعیت از خرد جمعی و عبرت آموزی از گذشته و جمع شدن در یک جریان هماهنگ مانع از دودستگی و تکرار حوادث تلخ گذشته شوند ،اتفاقی که در حال حاضر در سطح کشور و با رهبری سید محمد خاتمی امید می رود نه تنها محقق گردد که به تشکیل یک حزب قوی و کارآمد منتهی گردد.

در حالی که متاسفانه در کهگیلویه وبویراحمد و در طول سالیان گذشته برخی سهم خواهی ها و سادگی ها در میان اصلاح طلبان منجر به چند دستگی و انشقاق گردیده است و در حالی که همه ی این بزرگواران معتقد به مرام و اصول اصلاح طلبی هستند اما گاهی دیده می شود که از تحمل همدیگر عاجز و قادر به گفتگو و حل مشکلات نیستند .

در بحث انتخاب آقای دکتر خادمی به عنوان استاندار این موضوع مستمسکی شد تا پاره ای اختلافات بوجود آید و برخی از اصلاح طلبان استان در این زمینه از اقای تاجگردون دلخور گردند.

این در حالی است که سابقه ی تاجگردون و عملکرد ایشان به خوبی نشان می دهد که ایشان از بهترین چهره های اصلاح طلب نه تنها در سطح استان که در سطح کشور می باشد .تاجگردون از جمله چهره های توانمند مجلس می باشند که در کنار علی مطهری تاکنون به بهترین نحو از حقوق ملت دفاع کرده اند و در میان همه مردم کشور و تصمیم گیرندگان دارای شان و وجاهت بالایی هستند و این امر فرصت گران سنگی است برای رشد و توسعه ی استان و لذا از ایشان انتظار می رود که اهتمام ویژه ای بر رشد استان و معرفی نیروهای استان در سطح مدیریت کلان کشوری مصروف بدارند .و در عین حال نقش یکی از رهبران اصلاح طلب استان را بر عهده بگیرند و من بعد اجازه اختلاف و سوءاستفاده ی فرصت طلبان را ندهند و با محوریت در وحدت نیروهای اصلاح طلب استان کمک نمایند که در انتخابات مجلس آینده دو نماینده ی اصلاح طلب دیگر در کنار ایشان به مجلس شورای اسلامی راه یابند .تاجگردون نباید خود را تنها نماینده گچساران بدانند که او نماینده همه ی اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد نیز می باشند و حمایت و توجه به نیروهای سایر شهرستان ها نیز باید از جمله برنامه های ایشان باشد.

علاوه بر آقای تاجگردون سابقه و رزومه ی چهره هایی که با ایشان دیدار داشتند نشانگر جایگاه و عمق اصلاح طلبی این بزرگوران می باشد .کمتر کسی در کهگیلویه و بویراحمد هست که نام سید ضیاء الدین رضاتوفیقی، لطیف رستاد، سید رضا عسکری ، قاسم یزدانی و عسکر عرفانی را نشنیده باشد و نداند که این عزیزان چه محنت ها و هزینه هایی را برای اصلاحات داده اند و بویژه در چهار سال گذشته چه فشارها و شرایط سختی را متحمل شده اند و بیشترین بار ستاد دکتر روحانی بر دوش همین آقایان بوده است.

رضا توفیقی،عسکری،یزدانی وعرفانی بازداشت شدند و لطیف رستاد در کنار معدودی از دیگر اصلاح طلبان استان ستاد روحانی را در سطح استان مدیریت می کردند . همگان سخنرانی انقلابی و موثر رستاد در روز حضور علی یونسی در یاسوج را به یاد دارند و یا قبل از آن شجاعت و ایستادگی او و سایر دوستانش را در مقابل زیاده خواهی و انحصارگرایی ها را از یاد نخواهند برد.

اما متاسفانه علی رغم همه ی انتظارات و خواست عمومی مردم مبنی بر استفاده از این چهره ها ی توانمد و تکنوکرات که دارای سوابق درخشانی نیز می باشند در عرصه ی مدیریتی استان و کشور تاکنون هیچ اتفاقی نیفتاده است و قربانی بدسلیقگی ها در استان شده اند که حال از آقای تاجگردون انتظار می رود که حمایت و توجه بیشتری به نیروهایی از این دست داشته باشند.

تغییر مدیران از جمله خواست های مردم در انتخابات خرداد92 بود که خود آقای روحانی در شعارهای انتخاباتی شان نیز بر ان تاکید داشتند و گفتند:آقایانی که مملکت را به این روز انداخته اید مردم دیگر شما را نمی خواهند.

از سوی دیگر تغییر و چرخش مدیران به معنای حذف آنان و انحصار گرایی نیست بلکه فرصت دادن به اندیشه ها و توانایی هایی جدید و احترام به خواست مردم می باشد . اما متاسفانه تاکنون مدیریت ارشد استان اهتمامی به این مسئله نداشته اند و نیروهایی استفاده شده اند که هرگز به شعار ها و برنامه های دولت نه اعتقاد نظری دارند و نه عملی و برخی هم که به ظاهر و در شعار خود را اصلاح طلب و حامی دولت جا می زنند در هشت سال گذشته در رفاه و آرامش در تهران و یا کشورهای شرق آسیا و ارمنستان در حال تحصیل و تجارت بوده اند.

البته نباید اینگونه برداشت شود که بحث استفاده از نیروهای اصلاح طلب به معنای سهم خواهی می باشد بلکه کاملا بر عکس این خواسته منطبق بر شعار شایسته سالاری آقای رئیس جمهور می باشد که بر آن تاکید دارند.

اصلاح طلبان باید هشیار باشند و به جای قهر و غیض کماکان از دولت حمایت نمایند موضوعی که مورد تاکید آقای خاتمی،عارف ، کرباسچی و سایرین نیز می باشد و اجازه ندهند فرصت طلبان و اهالی قدرت که برای صندلی ریاست حاضر به هر فرومایگی هستند با تغییر نقاب مردم را ناامید و حق و حقوق آنان را ضایع گردانند . البته نمی توان از برخی ایرادات و انتقادات نسبت به دولت محترم و مجموعه استانداری استان بویژه شخص آقای استاندار و معاون سیاسی و امنیتی ایشان به سادگی گذشت اما هنوز هم فرصت هست و اگر چه بسیار کم اما با شتافتن به یاری آنها باید مانع از تکرار اشتباهات گردید.

جناب آقای استاندار و معاونان محترم شان نیز باید بدانند زمان در حال سپری شدن است و حال بهترین مجال برای توجه و استفاده از چهره های توانمد مدیریتی می باشد (البته به شرطی که جایی مانده باشد) و به جای تمرکز و سرمایه گذاری بر اتاق فکر فرمایشی ریش سفیدان به اتاق فکر راهبردی بها داده شود و از مشاورت نیروهای سیاسی استفاده گردد که فرصتی برای خروج استان از بن بست سیاسی ،فرهنگی و اقتصادی پدید آید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دانا ط اصولگرا گفت:

  سلام بهلول. شما خودتون با اسم مستعار سوال می پرسی اونوقت از من تبار میخوای ککا- جواب 2 نه من هیچ کدوم را ندارم فقط کمی تحلیل میکنم نه قادر نیستم. یعنی قادر طراوت نیستم- سه- دنبال منافع شخصی نیستم و بی ثبات هم نیستم. وگرنه راهش را بلدم خودتون میدونید مثل بعضیها تملق میکنم و به منافع شخصیم میرسم. سوالات شما ربطی به مطالب من نداره من مهمترین کامنتم سانسور شد اینجا میایم و حرفهایی میزنم ادعاهای من یا راستند یا دروغ اگه راستند ا
  کسانی که از اونها نام بردم بیان جواب بدن یا طرفداراشون- یا بیان بگوین که حرفهای من راسته – اگر دروغ و نادرسته هم خلاف نظرات و تحلیل من را بنویسند تا مردم قضاوت کنن و به قول اون مطلع من شرمنده بشوم و بروم دنبال کارم

 • بهلول گفت:

  دانا ط (طرفدار) اصولگرا
  پاسخ مرا بده شما از کدام تبار هستید ؟
  1- یا شما به علم غیب مجهز هستید و دریافتهای غیبی دارید ؟
  2- یا قادر هستید خود را از انظار نامرئی کنید و در جلسات افراد و زندگی خانوادگی آنها ورود کنید ؟
  3- یا هم خدای نکرده آدمی فاقد ثبات بوده و هر دم به سوی گروهی گرویده و بدنبال منافع شخصی رنگ عوض میکنید ؟

 • لهراس کر عیدی گفت:

  جناب عبد الهی عالی نوشتی مرسی .غلام تاجگردون در کنار سایر نیروهای موجود در مجلس از جمله علی مطهری وجدان بیدار پارلمان به شمار می آیند .در این میان حضور تاجگردون در مجلس یک نعمت به شمار می آید و می توان در این راستا هم در جهت توسعه استان و هم رسیدن اصلاح طلبات به جایگاه واقی خود در استان و کشور استفاده مطلوب نمایند به امید فردایی بهتر

 • دانا ط اصولگرا گفت:

  بهلول و تیمور خان من مستند حرف میزنم اما اقای ارام کامنت اصلی منرا حذف کرد و نزد. کامنتی هم که گذاشته جواب منه پس من هم دیگه هیچی نمیگم چون مهمترین کامنتم را نزد من که مریض نیستم وقت خودم و همه را بگیرم اینا فقط شعار ازادی میدن اگه راس میگن اصلیترین کامنت من که سی چهل سطر بود نزدن.

 • تیمور گفت:

  اگه آدم بخواد کسی رو تخریب کنه مثل آب خوردن این کار رو انجام میده
  من از آقایونی که در این جلسات هستن دل خوشی ندارم ولی اینکه یکی بیاد بگه من فلانم و من از همه آگاه ترم و من اسناد زندگی آقایون رو در اختیار دارم و حتضرم با همه مجادله و مباحثه کنم هم قشنگ نیست.
  هیچ آدم عاقلی تمام چیزهایی که تو فضای مجازی منتشر میشه رو قبول نداره.
  چه بسا همین آقای دانا طرفدار اصولگرا نتونه 5 دقیق روبرو با یه شخص آگاه و باهوش بحث سیاسی کنه ولی اینجا همه رو با سند میکوبونه

 • بهلول گفت:

  اصلاح پیام فوق
  دانا ط (طرفدار) اصولگرا
  اینطور که از گفته هات مشخصه ، یا شما به علم غیب مجهز هستید و دریافتهای غیبی دارید یا قادر هستید خود را از انظار نامرئی کنید و در جلسات افراد و زندگی خانوادگی آنها ورود کنید و یا هم خدای نکرده آدمی فاقد ثبات بوده و هر دم به سوی گروهی گرویده و بدنبال منافع شخصی رنگ عوض میکنید .
  آنطور که شما میگویید هم به اسرار زندگی این اشخاص خبر دارید و هم به اسرار زندگی سیاسی آنها. من مانده ام که شما چگونه آدمی هستید و حاضرید با نام واقعی موارد طرح شده را بیان دارید .
  پس اگر اینطور ه ، چرا با نام واقعی وارد نمیشوید تا حرف شما خریدار داشته باشه ؟
  اگر شما اینقدر بینا و دانا و توانا هستید و دلسوز جامعه ، چرا از این توانایی ات در هشت سال گذشته برای روشنگری جامعه استفاده نکردی ؟
  در هشت سال گذشته ، کشور از حیث مسائل سیاسی و فرهنگی و اقتصادی ، با مجهولات زیادی مواجه شده است ، چرا از نیرویت برای روشن شدن این موارد ، استفاده نمیکنید ؟
  دانای ط (طرفدار) اصولگرا ، شما ادعای دانایی دارید ، چرا با اسم مستعار حرف میزنی ، شمایی که دستحط این آقایون را داری ، از چه بابت از بیان واقعیت میترسی ؟ شما با مدرک دارید صحبت میکنید ، چرا ترس ؟
  پسر جون ، شبیه محمود خالی بند حرف میزنی .

 • دانا ط اصولگرا گفت:

  مهمترین کامنت من را سانسور کردید چرا نمیزاریدش چرا من که محترم و با دلیل جواب مطلع و بهلول را دادم. ترسوها. شعارگراها. چرا نزدینش. اگر کسی مرده جوابش رو بده نه حذفش کنید

  • محمود آرام / سردبیر گفت:

   سلام
   تخریب شخصیت دیگران و متهم کردن آنها بدون دلیل و مدرک کار درستی نیست. اگر اصرار به انتشار آن دارید با نام واقعی کامنت بگذارید تا منتشر شود.
   موفق باشید.

  • بهلول گفت:

   دانا تو خیلی ترسوتر از آنی که با نام واقعی حرف بزنی . شما که هر چه نوشتید همش شعاره و ادعا میکنی که به خیلی ار اسرار نهفته باخبری . حالا شما شعار میدهید یا ما . کامنت بعدی مرا بخوان و پاسخ بده از کدام طایفه هستی ؟
   گمانم داری از نشست اصلاح طلبان ضربه میخوری . پس باید از این به بعد و بقیه زندگیت سوختن و ساختن باشه .

 • دانا ط اصولگرا گفت:

  اگر لازم تر شد دستخط اینا علیه همدیگر را هم میذارم رو سایت. ببرید بدید کارشناس خط اگر من دروغ گفته بودم شرف ندارم که با نام و مشخصات واقعی نیایم جلو. این چیزایی که میگویم یک میلیونم اطلاعات و تحلیل من هم نیست. به خودشون هر کدومشون میخواهی بگو تا بایند با اسم خودشون تو مقاله یا کامنت جواب بدن تا من هم با اسم واقعی بیایم و با مدرک رفتارسیاسی و عملکرد دانه به دانه اونا را بررسی کنم. فرقی نمی کند کدومشون عسکری عرفانی رضاتوفیقی تشکری یزدانی سجادی شریفی خواجوی تاجگردون محمدی تبار پرهیز و هر کسی که من ازش اسم اوردم و تحلیل کردم من میدونم هر کدوم از اینا چه قدر شجاعت دارن یا سواد دارن یا اعتقاد به کار سیاسی دارن یا سایر چیزها اصلا وارد حوزه خصوصیشون هم نمیشوم که فکر کنند نامردی هست یا سایت نتواند چاپ کند چون من مستعار میتونم هر حرفی بزنم اما اونجوری دیگر نمیتونم به راحتی اونها به دروغ متهم کنم یا بگویم فلان خطای را داری چون در قانون باید ثابت کنم منتظر این پرادعاها و طرفدارانشون هستم بیایید

 • دانا ط اصولگرا گفت:

  اگر منظوراز اتحاد نشستن با تاجگردون هست که کلا نمیتونی تحلیل کنی. تاجگردون زرنگ است و کلاه گشادی سر اینا گذاشت. با اینا اختلاف پیدا کرد بعد اومد مصاحبه کرد که یه عده ای کت شلوار برای استانداری دوختن بعد اوضاع بد شد اینا را هیچ حساب هم نکرد هیچ حمایت هم نکرد کارای خودش را کرد زاررع را هم فرستاد دنبال نخودسیاه دید که این گروه غیر از ……. که جلسه تشکیل داد و میخواست فروزان را به عنوان معاون سیاسی برای مقابله با تاجگردون مطرح کنه و در خامی به سر میبرد بقیه شون نجابت کردن و جواب تاجگردون رو ندادن اون هم اومد ماست مالی کرد و از دلشون دراورد و رفت. نقلعلیهایی مثل ……… هم مثل دمب کشمش میخواهند بگویند نقشه اونها بوده. در صورتی که تیزی تاجگردون بوده فقط. من یه پیشنهادی دارم از رضاتوفیقی و اونهایی که تو اون جلسه بودن بپرسین که از تاجگردون چی خواستن. اگر یه مورد از حرفهاشون را اهمیت داد و اجرا کرد بگویید اتحاد. تازه اگر لازم بشود بهت میگویم که چه پیشنهاداتی دادن و چطور هر کس فقط دنبال کار و بار گروه و داردسته خودش هست

 • بهزاد کاظمی گفت:

  هیچوقت نفهمیدم گیردادن جماعت مدعی اصلاحات به فتاح محمدی چه بنیانی دارد؟
  اصلاح طلب نبوده؟ مدیر اصلاحات نبوده؟ مدیریت موفقی نداشته؟
  اگه زندان نرفتن باعث میشه کسی دیگه اصلاح طلب نباشه خب نه تاجگردون نه سیدباقر موسوی نه حتا بزرگانی چون نجفی و کرباسچی و خیلی های دیگه بعد از انتخابات 88 زندان نرفتند پس دیگه اصلاح طلب نیستند؟
  برادران اصلاح طلب بد نگوییم به ماه اگر تب داریم…
  انتقاد از دولت و استاندار و عدم تامین سلیقه های مختلف آدمهای گوناگون درست ولی دلیل نمی شود که انصاف را فراموش کنیم و انکار واقعیت نماییم.

 • بهلول گفت:

  جناب دانای طرفدار اصولگرا
  حرص نخور برادر چه عیب داره اصلاح طلبان، جمعشان ، جمع شود ؟ لابد شما از این اتحاد ، واهمه دارید . بی خیال ، نترس ، حداقل در این گیرودار ، بیت المال مثل هشت سال حاکمیت مطلق اصولگرایان حیف و میل و دزدیده نمیشود . البته اگر دغدغه عدالت داری .

 • مطلع گفت:

  از حرفت خنده ام گرفت. گفتی اینها در دوران مدیریتشان ضعیف بودن؟
  مثلا رضا توفیقی در مقام مدیرکل ارشاد زمانی مسئولیت داشتن. از اصلاح طلبها که نه برو از همون اصولگراهای ارشاد درباره مدیریت رضاتوفیقی اصلاح طلب بپرس و محض تکمیل اطلاعاتت از مدیریت اصولگراها بر این نهاد هم سوالی کن.
  بعد خودت مقایسه کن و بین خودت و وجدانت اگر شرمنده شدی همین بسه. نمیخواد هم بیای اینجا اعلام کنی که مطمئنم شرمنده میشی

 • مطلع گفت:

  آقای دانا چرا برخی از واقعیتها را نمیگی؟
  مگر همین ها نبودند که نظرسنجی کردند و ازبین روحانی و عارف روحانی را انتخاب کردند و به مرکز گزارش دادند. شما فکر میکنید همین جوری روحانی رای اورد نه برادر با این گونه نظرسنجی ها بود. دوم اینکه این افراد در زندان بودن و بعد از ازادی مستقیم به ستاد روحانی رفتن و اون غلغله و شور را در مردم بوجود اوردن. سوم اینکه وقتی تو زندان بودن پیام دادن به رستاد که مدیریت ستاد را به عهده بگیره که همینطور هم شد و رستاد نفر دوم ستاد بود.
  هر کار سیاسی و هر تغییری برای جابجایی مدیران خوبه. در دولت قبلی خیلی از افراد بودن که حساسیت زیادی روی اونها بود اما مدیرکل شدن و حتی سن بازنشستگی شان فرا رسیده بود اما ان را تمدید می کردن. در راس یک جریان سیاسی هم بودن. و من تا جایی که این افراد را می شناسم میدونم که فقط برای دوستانشان رایزنی میکنن. شما اگر شنیدید و یا سند و یا حتی نقل قولی اوردید که رضاتوفیقی دنبال پست و مدیریت هست من دیگه لام تا کام حرف نمیزنم. انصاف هم خوب چیزی است برادر.
  میدونی جرم رضاتوفیقی و سیدرضاعسکری و یزدانی و عرفانی چه بود؟ نوشتن نامه به خاتمی برای حضور در انتخابات!

 • دانا ط اصولگرا گفت:

  البته من مطمعنم که شما می ترسید اینها را منتشرکنید اما من وظیفه خودم را انجام میدم/

 • دانا ط اصولگرا گفت:

  چرا می گویم اینها با دولت مخالفند دلیل دارم شما یه سطر دربیاورید که همین چند نفر از دولت حمایت کرده ان یک سخنرانی بیاورید البته غیر از رستاد و تشکری و شریفی. شما یک جا به من نشان بدهید که این دوستان اصلاحطلب از روحانی حمایت کرده باشند. البته حرف نویسنده درست است که باید به جای قهر و غیض از دولت حمایت کنند اما در عمل مردم همه چیز را می بینند و می دانن. تازه این دوستان چند لیست دادن که هیچ کدام از نیروهای انها را استاندار استفاده نکرد و همین یکی از دلیلهای است که انها از دولت حمایت نکرده و نمیکنند. قسمت اخر حرف شما هم درست است اما بدانید که استاندار زیرک تر از ان است که از ورشکستگان سیاسی که بین خودشون اختلاف وحشتناک وجود داره و هر کدوم دیگری را میزنه استفاده کنه. تاجگردون هم اصلن در اندازه علی مطهری نیست الکی ماجرا را گنده نکنید او در مقایسه با نمایندگانی چون زارع و بزرگواری است که غول به حساب می اید وگرنه اگر سید باقر موسوی نماینده بیراحمد بود و موحد نماینه کهگلویه بود ایا تاجگردون همین اندازه بود؟؟

 • دانا ط اصولگرا گفت:

  این مقاله هم سرشار از اغلاط و اغراق است و هم آدرس اشتباهی داده است. اولاً از آقایان صدرالله شریفی و سیدمحمدعلی سجادی (افشون) نامی برده نشده است. انگار که این دو اصلاح طلب نیستن یا در این جلسه نبودن. شریفی عضو شورای مرکزی مشارکت استان بوده و سجادی عضو سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی استان. و بعد کسانی هم در این جلسه حضور نداشتن با وجود اینکه طرف مشورت قرار گرفتن و موافق این جلسه بودن. گمنامی نویسنده باعث شده تا از نامداران نامی نبرد. آقای خادمی اصلاح طلب است زیرا تمام مسولیتهای او در دوره اصلاحات بود و سید باقر موسوی او را حمایت می کرد و با آقای رضاتوفیقی رابطه نزدیک عاطفی و فکری داشت. معاون سیاسی خادمی هم فرماندار اصلاحات بود. معاون عمرانی او هم عضو حزب اعتماد ملی و از نیروهای آقای مندنی پور بود. و همینطور بقیه را می توانم نام برم. و اما این مجموعه اصلاح طلبان. مگر همین …….. نبود که تا دیروز به تاجگردون فحاشی می کرد و قرار بود دهان او را به قول خودش خرد کند/ مگر ایشون نبود که برای …………………………… رفت و با جواب منفی او در عمل روبرو شد. او مخالف همین جلسه هم بود ولی زورش نرسید. ضمناً زندان را هم در سال 88 رستاد و عباس افشون و تشکری و خواجوی و اینها با رضاتوفیقی و یزدانی و عسکری رفتن. البته توفیقی و یزدانی و عسکری و عرفانی دوباره زندان رفتن و هیچ نقشی در ستاد روحانی نداشتن. اتفاقاً مخالف روحانی بوده و هستن. این زندان بار دوم هم سیاسی نبود. آقای ……… با یکی از مسولین تلفنی صحبت کرد و پس از عصبانیت چند فحش به بعضیها داد. اقایان هم برای زهر چشم گرفتن اونها را بازداشت کردن.
  تاجگردون هم از بهترین چهره های اصلاح طلب در استان و کشور نیست اما از زرنگترین انان است. او وارد مسایل حاشه دار و هزینه بردار نمی شود و منافع شخصی و گروهی را بر همه چیز ترجیه می دهد و داده. تاجگردون به تقابل سرحد و گرمسیر بسیار دامن زده و با تحقیر برخی از چهره ها از جمله همین اصلاح طلبان در آن مصحبه یک سال پیش نشان داد که تعریف درستی از اصلاح طلبی ندارد. اتفاقا بحث سهم خواهی است وگرنه نیروی شایسته زیاد داریم. شایسته سالاری است که ………… ادعای ……….. می کند شایسته سالاری است که ………. مسولیت بگیرد شایسته سالاری است که …….. و …… …. مدیرکل بشوند شایسته سالاری است که ………………………. سهم بخواهند البته نمی گویم همه این برادران سهم خواسته اند فقط دارم سوال می کنم. شایسته سالاری که …………….. مثلا بشود معاون سیاسی استاندار و همینطور بقیه. در ضمن این نشست هیچ نتیجهئ عملی ندارد و تاجگردون فقط می خواست اون رابطه خراب شده را ترمیم کند. ضمن اینکه بین این دوستان اختالف نظر و عمل شدید وجود دارد. تشکری فرار کرد و به تهران رفت سجادی هم همینطور. فرار بیشتر ازدست دوستان خود. ….. هیچ کدوم از بجه های گرمسیر را قبول ندارد و همه9 را تخریب می کند. همه می دانند که بین او و رستاد و تشکری و حتی عرفتنی اختلاف شدید وجود دارد. سجادی تقریبا با همه قهر است عباس سجادی نه سید محمد علی. توفیقی هیچ برنامه عملی ندارد و روشنفکر شده است البته بغد از یک عمر سیاستمداری. یزدانی سیاست باز است. رستاد خیلی سنتی است. عسکری و توفیقی با هم زاویه دارند. اگر کسی پاسخ کامنت مرا داد به طور کامل همه زیر و بم و ریز و درشت اینها را می گویم. تازه دوستان دیگر از دست همه اینها شاکی هستند.

  • کرو گفت:

   شما اصلاح طلب روشنفکری هستی. به همین دلیل هم با اسم اصولگرا نظر دادی.
   دوره بعضی افراد به پایان رسیده
   کسانی که مثل روباه از هر فرصتی و در هر جناحی استفاده میکنن

 • یاسوج گفت:

  ما اینها را بعنوان جلودار اصلاح طلبان قبول نداریم اینقدر شما ننویسید اصلاحطلبان. اصلاح طلبان کسان دیگر هستنند.

  • کرو گفت:

   دمت گرم
   آخه از بین 5 نفری که نام برده 3 تاشو اصلا کسی بعنوان اصلاح طلب نمیشناسه چه برسه به سران اصلاحات. صرف اینکه کسی دستگیر بشه موجب نمیشه از سران اصلاحات باشه

 • تقوی گفت:

  در سطح کشور مگر از چهرهای شاخص اصلاح طلب استفاده شده که در استان بشود.اتفاقا دکتر خادمی در این مقوله هشیاری به خرج داد.این چهره های شاخص اولا کارنامه مدیریتی خوبی ندارند. ثانیا حساسیت روی آنها زیاد است.نیروهای توانمند و گمنام فراوانند.چه ضرورتی هست که حتما اینها مدیرکل باشند؟؟

 • امین گفت:

  تاجگردون را به هیچ وجهی نمیتوان اصلاح طلب یا ، رهبر اصلاح طلبان نامید. تاجگردون شخصی است با افکار ناسیونالیستی که بر موج افکار اصلاح طلبی سوار شده است. نگاهی به عملکرد ایشان در انتخاب مدیران و صرفا تلاش برای استفاده از باشتی ها، آنهم باشتی هایی که عملکردشان به مانند خودتاجگردون شفاف نیست، حکایت از موج سواری ایشان دارد. به تاجگردون توصیه میشود که از بازی با افکار عمومی دست بکشد و بیش از این مردم را در لوای اصلاح طلبی فریب ندهد. مردم همه چیز را خوب می فهمند

 • لرکه گفت:

  ایشالا نماینده جدید کهگیلویه به محض ورود به عرصه قدرت از کسانی مثل رستاد استفاده میکنه

پربازديد