تاریخ درج خبر : 1393/02/14
کد خبر : ۲۶۸۹۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

معاون استاندار: رسالت کمیته امداد تحقق بخشیدن به اهداف نظام و انقلاب است

سایت استان: معاون برنامه ریزی استانداری خط و مشی و رسالت کمیته امداد را در راستای تحقق بخشیدن به اهداف نظام و انقلاب عنوان کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، علی حسن نوروزی در گردهمایی مدیران و رؤسای ستادی و شهرستانی کمیته امداد، با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره) از یادگاران ارزشمند امام راحل است که پیشرفت های زیادی در عرصه های گوناگون داشته است، گفت: کمیته امداد دومین نهادی انقلاب اسلامی است که تمرکز فعالیت های آن بر امداد رسانی برای محرومان است.

استانداری.jpg”>استانداری.jpg” alt=”معاون استانداری” width=”448″ height=”306″ />

وی اظهار داشت: پوشش حمایتی از زنان و کودکان و سالمندان و کمک کمیته امداد درخصوص بازگشت به روستاها می تواند بسیار موثر باشد و کمک بسزایی هست.

نوروزی با اشاره به اینکه خط و مشی و رسالت کمیته امداد تحقق بخشیدن به اهداف نظام و انقلاب است، تصریح کرد: کمک و حمایت از مددجویان باید در راستای توانمندسازی آنها و با ترویج فرهنگ کار و تولید و درآمدزایی همراه باشد.

وی بیان داشت: همه ما باید در راستای ترویج و نهادینه فرهنگ احسان و انفاق و ایثار و زکات و سایر فرهنگ ها و سنت های حسنه در استان تلاش نماییم.

معاون برنامه ریزی استانداری با اشاره به اینکه مسئولان باید خدمت صادقانه و دلسوزانه به مردم را سرلوحه کارهای خود قرار دهند، گفت: توجه به محرومان و تامین خواسته‌های به حق مردم از جمله مسائلی است که می‌طلبد مدیران به آن توجه داشته باشند.

وی با اشاره به رویکرد اشتغال زایی و توانمند سازی در کمیته امداد، اظهار کرد: مشاغلی که در کمیته امداد ایجاد می شود پایداری بیشتری دارد، و تداوم این فعالیت ها توسط این نهاد مقدس موجب برطرف شدن بسیاری از مشکلات نیازمندان می شود.

نوروزی تصریح کرد: امید است با برنامه ریزی موثر و مطلوب بتوانیم در توسعه اقتصادی در بخش صنعت و معدن و بخصوص کشاورزی در استان گامهای موثری برداریم.

وی خواهان برگزاری شورای اشتغال با حضور بانکها شد و تأکید کرد: با همکاری استانداری، بانک و کمیته امداد و استفاده از ظرفیت های موجود می توان خدمات موثرتری به جامعه هدف کمیته امداد ارائه داد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد