تاریخ درج خبر : 1393/02/11
کد خبر : ۲۶۸۹۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

معرفی برگزیدگان جشنواره ملی داستان کوتاه متیل در یاسوج

سایت استان: چهارمین جشنواره ملی داستان کوتاه متیل (خلیج فارس) روز پنجشنبه با معرفی نفرات برگزیده در یاسوج پایان یافت.

آیین اختتامیه چهارمین جشنواره ملی داستان کوتاه متیل (خلیج فارس) با حضور محمد مهدی احمدی مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسوولان استانی کهگیلویه و بویراحمد دریاسوج برگزار شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در این آیین گفت: داوری مرحله اول این جشنواره در روزهای اخیر برگزار شد و پس از بازخوانی یک هزار و 152 اثر، در نهایت 60 اثر به بخش نهایی و مسابقه جشنواره راه یافت.

امین کمالوندی افزود: این جشنواره در دو بخش آزاد و خلیج فارس برگزار شد و در آن 30 داستان نویس کشور با یکدیگر رقابت پرداختند.

وی برگزاری جشنواره متیل در کهگیلویه و بویراحمد را یک فرصت مناسب برای فرهنگ و هنر استان دانست و و بیان کرد: این جشنواره بستری مناسب برای رشد و شکوفایی استعدادهای نویسندگان جوان این استان است.

کمالوندی اظهار کرد: آثار کمی و کیفی این جشنواره از سطح بالایی برخوردار بوده و جشنواره داستان کوتاه متیل( خلیج فارس) یکی از مهمترین جشنواره های داستان در کشور است.

هیات داوران چهارمین جشنواره ملی داستان کوتاه متیل( خلیج فارس) در بخش آزاد سروش چیت ساز با اثر ˈجن زدگانˈ از تهران را به عنوان نفر اول معرفی کرد.

حامد جلالی با داستان کوتاه ˈآتناˈ از قم نیز به عنوان نفر دوم بخش آزاد معرفی شد.

هیات داوران این جشنواره میثم رمضانی با اثر ˈعقل سرخˈ از قم و حسین دیناروند با داستان کوتاه ˈاینها را چطور می نویسندˈ از خوزستان را به طور مشترک سوم اعلام کرد.

حسین لعل بذری با داستان کوتاه ˈ افتاده بودم در گردنه حیرانˈ از مشهد و سمانه فرهادی با اثرˈ ته رودخانهˈ از تهران به طور مشترک چهارم شدند.

هیات داوران چهارمین جشنواره ملی داستان کوتاه متیل (خلیج فارس) تهمینه کریمی با داستان کوتاه ˈشاید اگر آدم بودمˈ از چهارمحال و بختیاری و محمدرضا خبوشان با اثرˈکلاغ ˈ از تهران را به طور مشترک به عنوان نفرات پنجم معرفی کرد.

در بخش داستان کوتاه خلیج فارس نیز هیات داوران این جشنواره حامد جلالی با داستان کوتاه ˈ علم سرخ بلمˈ از قم را شایسته رتبه سوم اعلام کرد.

ˈابوتراب خسرویˈ، ˈشیوا مقانلوˈ و ˈحسن بهرامیˈ کار داوری نهایی آثار چهارمین جشنواره ملی داستان کوتاه متیل (خلیج فارس ) را بر عهده داشتند.

چهارمین جشنواره داستان کوتاه متیل(خلیج فارس) از نهم تا یازدهم اردیبهشت در شهر یاسوج برگزار شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد