تاریخ درج خبر : 1393/02/15
کد خبر : ۲۶۹۵۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -

انتخابات هیأت رئیسه اتاق های اصناف 31 اردیبهشت برگزار خواهد شد

سایت استان: معاونت بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 31 اردیبهشت همزمان با سراسر کشور انتخابات اعضا هیأت رئیسه اتاق های اصناف در سطح استان برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، برزین ایلخانی پور با بیان اینکه فرآیند ثبت نام و بررسی کاندیدهای عضویت در هیأت مدیره 44 اتحادیه صنفی مراحل نهایی خود را طی می کند افزود: طی چند روز آینده انتخابات در جهت تعیین اعضا هیأت مدیره اتحادیه های صنفی و همچنین بازرس هر اتحادیه در سطح شهرستان های بویراحمد، گچساران، کهگیلویه و دنا آغاز خواهد شد.

ایلخانی پور خاطر نشان کرد: انتخابات 13 اتحادیه در شهرستان بویراحمد، 12 اتحادیه در شهرستان گچساران، 16 اتحادیه در شهرستان کهگیلویه و 3 اتحادیه در شهرستان دنا برگزار خواهد شد.

معاونت بازرگانی داخلی صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: با توجه به انقضای دوره قانونی هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستانهای استان در اردیبهشت ماه سال جاری، انتخابات اتاق های مذکور در روز چهارشنبه مورخ 31 اردیبهشت ماه 93 برگزار خواهد شد.

وی افزود: بر اساس قانون نظام‌صنفی، برگزیدگان این دوره از انتخابات اتاق‌های اصناف که با رای مستقیم روسای اتحادیه‌های صنفی و با نظارت کمیسیون نظارت بر سازمان ‌های صنفی استان برگزیده می‌شوند، برای مدت چهار سال مسؤلیت نظارت بر اصناف استان را بصورت متمرکز بر عهده خواهند گرفت.

ایلخانی پور در ادامه با اشاره به سیاست‌های ابلاغی در بخش اقتصاد مقاومتی در حوزه صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: شفاف‌سازی و روان ‌سازی نظام توزیع و قیمت ‌گذاری و بروز رسانی شیوه‌ های نظارت بر بازار با محور قرار دادن رشد بهره ‌وری در اقتصاد با تقویت عوامل تولید، توانمندسازی نیروی کار، تقویت رقابت‌ پذیری اقتصاد، ایجاد بستر رقابت بین شهرستانها و بکارگیری همه ظرفیت‌ ها و قابلیت‌ های نیروی انسانی موجود در استان در این انتخابات مورد توجه قرار خواهد گرفت.

معاونت بازرگانی داخلی صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در پایان اظهار امیدواری کرد: در این دوره با انتخاب چهره ‌های اصیل، با تجربه و کار آزموده، اصناف بتوانند وظیفه خود را در سهم ‌بری عادلانه عوامل در زنجیره تولید تا مصرف با توجه به نقش آنها در ایجاد ارزش، بویژه با ارتقای سهم سرمایه انسانی از طریق ارتقای آموزش، مهارت، خلاقیت، کارآفرینی و تجربه ادا نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد