تاریخ درج خبر : 1393/02/16
کد خبر : ۲۶۹۷۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

هرگونه تعلل در نظام آموزشی موجب عقب ماندگی می‌شود

سایت استان: عضو هیات رییسه و مشاور عالی ریاست دانشگاه پیام نور کشور گفت: جذب هیئت علمی در مقطع دکترای دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد مطلوب نیست در حالیکه هرگونه تعلل در نظام آموزشی موجب عقب ماندگی می‌شود.

81152376-5674462
عسگر جلالیان که به مناسبت هفته معلم و گرامیداشت مقام استاد مطهری از دانشگاه پیام نور مرکز استان دیدار می کرد٬ با اشاره به بازدید خود از فضای فیزیکی دانشگاه پیام‌نور شهر یاسوج گفت: دانشگاه پیام‌نور استان کهگیلویه و بویراحمد و واحد یاسوج از نظر فضای فیزیکی و زیرساخت‌ها با مشکل مواجه است و هر چند در محل زیبایی واقع شده اما از نظر زیرساخت‌ها و فضای فیزیکی با مشکل مواجه است.
وی با تاکید بر اینکه هرگونه تعلل در نظام آموزشی موجب عقب ماندگی می‌شود٬ تصریح کرد: از جمله مشکلات دانشگاه پیام‌نور این استان مربوط به درجه و رتبه اعضای هیئت علمی است که جذب هیئت علمی در مقطع دکترا در این دانشگاه مطلوب نیست و هم اکنون 80 درصد کادر علمی این دانشگاه به جای استادیار، مربی هستند.
در ادامه این دیدار٬ معلمان پیشکسوت و شاگردان زنده یاد محمد بهمن بیگی بنیانگذار آموزش عشایری در ایران به مناسبت هفته معلم و گرامیداشت مقام استاد مطهری از سوی دانشگاه پیام کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شدند.
در این آیین از هفت معلم پیشکسوت کهگیلویه و بویراحمد، استادان دانشگاه و دانشجویان در سالن اجتماعات الغدیر دانشگاه پیام نور یاسوج برگزار شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد