تاریخ درج خبر : 1391/06/18
کد خبر : ۲۷۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

درس عبرت تاریخی که زارعی به مخالفان خود داد

سایت استان: مخالفین غلام محمد زارعی در زمان انتخابات اینگونه به مردم وانمود می کردند که اگر زارعی نماینده مردم شد به جز منافع گروهی خاص بقیه مردم را فراموش خواهد کرد چرا که خود او از امکان مالی خوبی برخوردار خواهد بود.

برخی از مخالفان در بین روستائیان چنین اظهار می کردند که اگر زارع برنده انتخابات شد حتی برای نفس کشیدن از مخالفان خود مالیات دریافت خواهد کرد.

اما در یک مورد جالب و اقدام پسندیده ایشان بعد از انتخابات تمام وقایع انتخابات را فراموش کرد و نه در شعار بلکه در عمل نماینده تمام مردم بوده و تاکنون نشان داده که در نوکری مردم کوتاهی نکرده است.

به گزارش بویرنیوز به نقل از مطلعان محلی، خانواده ای در یکی از روستاهای شهرستان بویراحمد که از مخالفین سرسخت غلام محمد زارعی بوده و خود زارعی نیز این قضیه را می دانسته است دچار یک مشکل عدیده در پرداخت تسهیلات وام بانک کشاورزی می شود.

این شخص که وام وی از مبلغ بالایی هم برخوردار بوده باعث گردیده تا بانک از طریق قانونی دست به کار شده و خانواده فرد مذکور و ضامنین را تا تسویه وام به زندان بیاندازند، فرد که قادر به پرداخت این پول نبوده نیز از طریق خانواده خود چاره ای جز پیگیری از طرف نماینده نمی بیند.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با چندین بار مذاکره با مسئولان بانک کشاورزی در تهران آنها را به وضعیت وخیم نامبرده آگاه و تقاضای کمک به این خانواده را مطرح می کند.

که نهایتا بانک ۱۸ میلیون از وام را به فرد بخشیده و ۴۰ میلیون آن را دوباره در قالب وام ۵ ساله به ایشان داده تا مشکل آنها حل شود.

این روایت چیزی جز برداشتن خط و باند بازی های سیاسی توسط زارعی نیست، کما اینکه نمایندگان قبلی این استان در مواردی متاسفانه با مخالفین خود در انتخابات تسویه حساب سیاسی هم می کردند و افراد را به خودی و غیر خودی تقسیم می کردند.

 

منبع: بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  کاش اقای زارعی برنامه جامع اقتصادی برای حوزه انتخابی خود داشت تا اینجور صدقه سازی ها رو افتخار نمیدانست

 • کارمند گفت:

  لطفا به داد اداره دارایی برسید چرا هنوز بازمانده دولت احمدی نژاد ده ساله داره مدیریت میکنه یعنی دولت تدبیر و امید یه مدیر لازق نداره

 • میهمان گفت:

  با سلام
  کاش می نوشتی این ارقام به ریال است یا تومان؟

پربازديد