تاریخ درج خبر : 1393/02/17
کد خبر : ۲۷۰۲۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

راه اندازی دو رشته جدید تحصیلات تکمیلی در دانشگاه پیام نور استان

سایت استان: رییس دانشگاه پیام نور استان گفت: برای استفاده از ظرفیت های علمی در این استان در بخش تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد مجوز راه اندازی دو رشته تحصیلی دریافت شده و شش رشته دیگر نیز در مرحله نهایی دریافت مجوز هستند.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد، عنایت الله نجیب زاده روز دوشنبه در آیین گرامیداشت هفته مقام معلم و تجلیل از استادان دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج افزود: برای استفاده از ظرفیت های علمی در این استان در بخش تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد مجوز راه اندازی دو رشته تحصیلی دریافت شده و شش رشته دیگر نیز در مرحله نهایی دریافت مجوز هستند.
DSC_0333
وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد هم اکنون بیش از 18 هزار دانشجو دارد، اظهار کرد:40 عضو هیات علمی و 120 کارمند نیز در این دانشگاه مشغول هستند که جوابگوی خدمات رسانی مناسب و مطلوب به این تعداد دانشجو نبوده و با محرومیت مواجه است.
نجیب زاده با اشاره به اینکه استان ایلام دارای جمعیتی برابر با جمعیت کهگیلویه و بویراحمد بوده، گفت: دانشگاه پیام نور این استان 240 عضو هیات علمی دارد که این تعداد شش برابر دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد است.
وی ابراز داشت: آموزش باید در خدمت توسعه و پیشرفت قرار گیرد و به کارآفرینی و تلطیف فضای فرهنگی جامعه کمک کند.
نجیب زاده با بیان اینکه اخلاق در جامعه کنونی کم رنگ شده، افزود: باید با ارایه آموزش های اساسی و فعالیت بیشتر در مراکز علمی و آموزشی اخلاق نیکو را به جامعه بازگرداند.
رییس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد به دریافت مجوز دو همایش ملی برای برگزاری در این استان خبر داد و گفت: این دانشگاه متولی اجرای حقوق شهروندی در دستگاه های اجرایی استان نیز خواهد بود.
در این آیین از استادان دانشگاه پیام نور و معلمان بازنشسته شاگرد محمد بهمن بیگی پدر آموزش عشایر ایران با اجرای برنامه های فرهنگی، لوح سپاس و جوایزی تجلیل شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد