تاریخ درج خبر : 1393/02/17
کد خبر : ۲۷۰۴۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

چمن: تجلیل از مقام استاد، تجلیل از علم است/ تصاویر

سایت استان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در دانشگاه علوم پزشکی، همیشه باید حرمت استاد و معلم حفظ شود؛ چرا که تعلیم و تعلم در این دانشگاه به صورت مستقیم با آینده و جان مردم سر و کار دارد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر رضا چمن که در همایش نکوداشت مقام استاد و تجلیل از اساتید دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در سالن زنده یاد کنعانی صحبت می کرد؛ با بیان این مطلب افزود: جایگاه استاد و معلم به اندازه‌ای حرمت و قداست دارد که با برگزاری یک یا چند برنامه نمی‌توان این زحمات را پاس داشت.

در ادامه این نشست؛ معاون آموزش دانشگاه علوم پزشکی استان نیز گفت: اساتید ما باید در همه حال معلمی همچون شهید مطهری را الگوی خود قرار دهند که هیچ‌گاه از نقد نمی‌هراسید.

صدرالله محرابی در ادامه یکی از شروط موفقیت هر معلم و استادی را نظم در کارها دانست و گفت: اگر در کارها نظم را رعایت نکنیم دانشجویان ما هم به بی‌نظمی عادت خواهند کرد و این گونه کارها روال منطقی خود را طی نمی‌کنند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نحوه انتخاب اساتید نمونه دانشگاه علوم پزشکی استان تصریح کرد: فرایندهای مختلفی در این انتخاب در نظر گرفته می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به فرایندهای فرهنگی و تحقیقی و پژوهشی اشاره کرد.

در پایان این همایش ضمن تجلیل از کلیه اعضای هیات علمی دانشگاه، از 7 استاد نمونه دانشگاه به نام های دکتر کامبیز کشاورز، دکتر علی میرزایی، دکتر محمدعلی یوسفی، دکترمحسن شمس،شهلا نجفی دولت آباد و ابوالقاسم هادی نیا تقدیر شد.

گزارش تصویری از این مراسم:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد