تاریخ درج خبر : 1393/02/17
کد خبر : ۲۷۰۴۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تجلیل از اساتید نمونه دانشگاه و معلمان پیشکسوت در دانشگاه پیام نور استان/ تصاویر

سایت استان: در یک اقدام شایسته و به همت دانشگاه پیام نور استان ازاساتید نمونه ومعلمان پیشکسوت به مناسبت هفته معلم تجلیل شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد آیین تجلیل از هفت معلم پیشکسوت کهگیلویه و بویراحمد روز شنبه با حضور عسگر جلالیان عضو هیات رییسه و مشاور عالی ریاست دانشگاه پیام نور کشور، استادان دانشگاه و دانشجویان در سالن اجتماعات الغدیر دانشگاه پیام نور یاسوج برگزار شد.

36182609257424537747

رییس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد در این آیین یکی از اهداف این دانشگاه را تکریم پیشکسوتان فرهنگی استان اعلام کرد و گفت: باید از تجربه ها این فرهیختگان برای پیشرفت استان در حوزه های آموزشی و فرهنگی استفاده کرد.

عنایت الله نجیب زاده توسعه علمی و فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد را مدیون تلاش های صادقانه معلمان و استادان این استان دانست و افزود: الگو گرفتن از معلمان و شاگردان زنده یاد محمد بهمن بیگی راه و رسم درست زندگی کردن را به افراد خواهد آموخت.

در این آیین نورالله سلامی از معلمان پیشکسوت کهگیلویه و بویراحمد و از شاگردان زنده یاد محمد بهمن بیگی دوران و سرگذشت دانش آموزی و معلم شدن خود و هم شاگردی هایش را به زبان شعر بیان کرد که موجب شوق و ذوق شرکت کنندگان در این آیین شد.

شمشیر مسعودی از دیگر شاگردان قدیمی زنده یاد محمد بهمن بیگی نیز در این آیین توجه به بحث اشتغال افراد تحصیل کرده را ضروری خواند و گفت:بسیاری از نوجوانان و جوانان با مشاهده جوانان تحصیل کرده و بیکار، آنها را الگوی خود قرار داده و از ادامه تحصیل منصرف می شوند.

وی به بیان خاطراتی از دوران تحصیل خود پرداخت و افزود: دلیل موفقیت زنده یاد محمد بهمن بیگی در امر آموزش و پرورش بکارگیری افراد پس از پایان تحصیلات در آن دوران بود.

گردآفرین بویراحمدی از دیگر شاگردان زنده یاد بهمن بیگی در کهگیلویه وبویراحمد نیز در این آیین گفت: در گذشته بسیاری از افراد با خریدن زمین از حرفه معلمی دوری می کردند و به کشاورزی می پرداختند.

وی بیان کرد: بسیاری از دانش آموزان آن دوران در جایگاه های مهم مدیریتی به کار گرفته شده اند که این امر معلمان پیشکسوت را خوشحال می کند.

در پایان این آیین از این معلمان پیشکسوت و استادان دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد با اهدای لوح و جوایزی تجلیل شد.

گزارش تصویری از این مراسم:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد