تاریخ درج خبر : 1393/02/18
کد خبر : ۲۷۱۱۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

گلایه کیانی پور از بی توجهی نمایندگان استان به شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی

سایت استان: رئیس اتاق بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد از بی‌توجهی مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی گلایه مند شد.

جبار کیانی در نهمین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی با ابراز گلایه‌‌مندی از عدم بی‌توجهی مسئولان به شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی اظهار کرد: انتظار می‌رود مجمع نمایندگان استان در این جلسه حضور می‌یافتند تا موانع و مشکلات دولت و بخش خصوصی برطرف شود.

کیانی با تاکید بر اینکه شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی راهبرد اقتصادی کشور را تعیین می‌کند، گفت: باید نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس در جلسات شورای گفت‌وگو حضور یابند تا بتوان با هم‌فکری و تعامل مشکلات را هموار کرد.

رئیس اتاق بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد به دیدار استاندار با رئیس اتاق ایران اشاره و اذعان کرد: در این دیدار اتاق کشور موظف شد هیئت‌های که به کشور می‌آیند سهم استان نیز در نظر گرفته شود که این نوید خوبی برای توسعه استان است.

این مسئول برگزاری همایش فرصت‌های گردشگری قلب ایران را فرصتی ارزشمند برای معرفی پتانسیل‌های کهگیلویه و بویراحمد در جذب بهتر و بیشتر سرمایه‌گذار عنوان کرد و گفت: باید از فرصت به دست آمده نهایت بهره را ببریم.

وی با تاکید بر اینکه این همایش دو روزه از 31 اردیبهشت‌ماه لغایت یکم خردادماه ادامه خواهد داشت، گفت: در این همایش دو روزه از رئیس اتاق ایران، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور، هیئت رئیسه اتاق ایران، روسای اتاق‌های سراسر کشور و رئیس جامعه هتل‌داران ایران نیز دعوت شده است.

رئیس اتاق بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: استانداران و روسای سازمان‌های گردشگری منطقه چهار کشور، هلدینگ‌های بزرگ سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری، مجمع‌های تورگردانان، هتل‌داران و آژانس‌داران دیگر مهمانان همایش فرصت‌های گردشگری قلب ایران هستند.

کیانی به مصوبات جلسه قبل شورا اشاره کرد و گفت: شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری از مصوبات جلسه گذشته پیرامون همایش فرصت‌های گردشگری بود که توسط شهرداری، میراث فرهنگی و گردشگری، اقتصاد و دارایی به اتاق ارسال شد و طرح‌ها اولویت‌دار مشخص که تا هفته آینده این طرح‌ها به صورت کتابچه نیز آماده می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد از دغدغه‌های بخش خصوصی را تضمین تسهیلات بانکی عنوان کرد و گفت: باید با هم‌فکری مسئولان ارشد استانی موانع و مشکلات بانکی سد راه سرمایه گذاران برطرف شود تا بتوان سرمایه‌گذاری را در استان جذب کنیم.

منبع:فارس

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد