تاریخ درج خبر : 1392/03/17
کد خبر : ۲۷۱۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

ولایتی به یاسوج می آید

سایت استان: رئیس ستاد انتخاباتی دکتر علی اکبر ولایتی در جمع خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سفر کهنه کارترین فرد عرصه سیاست خارجی ایران، اظهارداشت: دکتر ولایتی بهترین گزینه در میان کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم است.

شیرعلی خرامین در ادامه گفت: دیپلماتیک ترین چهره نظام جمهوری اسلامی ایران دکتر ولایتی است و تقریبا همه مردان سیاست بین الملل او را می شناسند.

201

خرامین افزود: ولایتی به خوبی ریز و بم عرصه بین المللی و سیاست کلی نظام جمهوری اسلامی ایران را می داند.
این استاد دانشگاه های یاسوج با بیان اینکه آقای ولایتی فردی متعادل و سالهای زیادی در کنار مقام معظم رهبری مشق سیاستمداری و حکومت داری را آموخته است، افزود: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که ثمره هزاران خون شهداء است به دو حماسه سیاسی و اقتصادی برای پیشرفت در جوامع بین المللی نیاز دارد.

وی ادامه داد:بی شک با حضور ولایتی حماسه سیاسی در ۲۴ خرداد و بعد از آن در دیگر عرصه های ملی و خارجی رقم خواهد خورد.

خرامین با اشاره به چهره محبوب دکتر ولایتی در بین همه سلایق سیاسی افزود: ولایتی می تواند میان همه احزاب و گروه ها همگرایی و هم افزایی به نفع نظام برقرار کند. به عبارت دیگر دکتر می تواند وفاق ملی و وفاق سیاسی به وجود بیاورد که نبود آن امروز در میان نظام و مردم به شدت احساس می شود.
وی در پایان سفره یک روزه دکترولایتی را اینگونه تشریح کرد: هواپیمای حامل این کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری روز شنبه ۱۸ خرداد ساعت ۳۰ / ۱۱ در فروردگاه یاسوج به زمین خواهد نشست.

خرامین ادامه داد: آقای ولایتی بلافاصله جهت ادای احترام و پیمان با شهدا بر سر گلزار شهدای یاسوج حضور پیدا خواهند کرد و بعد از آن به دیدار امام جمعه یاسوج می رود.

رئیس ستاد دکتر علی اکبر ولایتی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: آقای ولایتی در ساعت ۱۳ ظهر روز شنبه ۱۸ خرداد در مصلی امام خمینی(ره) با مردم یاسوج سخن خواهد گفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد