تاریخ درج خبر : 1393/02/21
کد خبر : ۲۷۲۵۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -

انتصاب معاونان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان

سایت استان: در راستای چارت تشکیلاتی جدید ابلاغی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، با صدور حکمی از طرف داریوش دیودیده رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، مهرداد نگین تاجی به عنوان سرپرست معاونت « توسعه مدیریت و منابع » سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب گردید.

entesab

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، در قسمتی از این حکم آمده است نظر به تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی و به استناد نامه شماره 31351/60 مورخ 30/1/93 معاونت محترم توسعه مدیریت، منابع و امور استانهای وزارتخانه متبوع به موجب این حکم به عنوان « سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع » سازمان صنعت، معدن و تجارت استان منصوب می شوید. توفیق روز افزون شما را در راه خدمتگذاری هر چه بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم.

مهرداد نگین تاجی فوق لیسانس مدیریت دارای 28 سال سابقه کار، پیش از این کارشناس بودجه، رئیس اداره بازاریابی، معاونت اداری و مالی، رئیس اداره برنامه ریزی، معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت را بر عهده داشته است.

همچنین در حکمی دیگر از سوی داریوش دیودیده رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، سیدحسین حسینی به عنوان سرپرست معاونت « امور صنایع و معادن » سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب گردید.

در قسمتی از این حکم آمده است نظر به تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی و به استناد نامه شماره 31351/60 مورخ 30/1/93 معاونت محترم توسعه مدیریت، منابع و امور استانهای وزارتخانه متبوع به موجب این حکم به عنوان « سرپرست امور صنایع و معادن » سازمان صنعت، معدن و تجارت استان منصوب می شوید. توفیق روز افزون شما را در راه خدمتگذاری هر چه بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم.

سیدحسین حسینی فوق لیسانس مهندسی عمران دارای 24 سال سابقه پیش از این کارشناس فنی امور صنایع، رئیس اداره برنامه ریزی، رئیس اداره خدمات صنعتی، معاونت امور صنایع و معادن، معاونت امور صنایع، معاونت برنامه ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت را بر عهده داشته است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد