تاریخ درج خبر : 1393/02/21
کد خبر : ۲۷۳۰۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

ملکی بخشدار مارگون شد/ تصاویر

سایت استان: مراسم تودیع ومعارفه اردشیر جانی پور(بخشدار قدیم) و علی اصغر ملکی(بخشدارجدید) مارگون،امروز ساعت 10 صبح دربخشداری مارگون با حضورمدیرکل سیاسی وانتخابات استانداری ،فرمانداربویراحمد ومسئولین وجمع کثیری از مردم برگزارشد.

14

به گزارش سایت استان، در این مراسم امام جمعه مارگون گفت: مدیرنظام اسلامی باید اصول ومبانی اسلامی رابه عنوان شاخص مدنظرقراربدهد،همانطوریکه پیامبر ما،اولین پایگاه دینی راباتاسیس مسجد بنا نموده است.

وی یادآورشد: البته در غرب،سینما شاخص فرهنگی است ولی در اسلام،مسجد ونماز شاخص فرهنگی قلمداد میشود.

فرماندار بویراحمد نیز دراین مراسم گفت: بخش مارگون ،یکی از بزرگترین بخشهای شهرستان هست که محرومترین روستاها نیز در این بخش میباشد ومردم این بخش مستحق خدمت رسانی بهتر وبیشتر هستند.

فرماندار بویراحمد ضمن اشاره به نامگذاری سال جدید توسط رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: باید پروژه ها وظرفیتها در این بخش به مرحله ی اجرا در بیایند ومدیریت اجرایی باید بتواند با تلاش شبانه روزی مشکلات راحل وفصل نماید.

مدیرکل سیاسی وانتخابات استانداری نیز یکی دیگر از سخنرانان ای مراسم بود، و در سخنان کوتاهی گفت: بیشتر مشکلات ما ریشه در بحث فرهنگ دارد،اگردراقتصاد ویاسیاست مشکل داریم،همه ریشه در فرهنگ مادارد و وظیفه ما مسئولان اینست که با پیروی از فرمایشات رهبری کار فرهنگی بیشتری صورت بگیرد.

جلیل حسنی از همه خواست ، دلسوزانه وهماهنگ با هم کار بکنند تا در مسائل ومشکلات پیشرفت بهتری حاصل بشود.

در بخش دیگری از این مراسم ، بخشدار سابق مارگون گزارشی از عملکرد خود درمدت 16 ماه مدیریتش ارائه داد.

آخرین سخنران این مراسم ،بخشدار جدید، ابراز امیدواری کرد با تعامل وهمکاری با مردم ومسئولین بتواند در راستای سیاستهای کلی نظام ودولت تدبیر وامید،کمبود ها وکاستی های بخش مارگون را به سر انجام برساند وبه تشریح برنامه های خود پرداخت.

توجه جدی به وضعیت روستایی،توسعه روستایی،اشتغال وکارآفرینی، تلاش درگسترش فضاهای آموزشی وبهداشتی و رفاهی، تهیه بانک اطلاعاتی مارگون و نقشه راه وهمچنین پیگیری برای شهرستان شدن بخش مارگون از جمله برنامه های ارائه شده توسط بخشدار جدید مارگون بود.

در پایان این مراسم،ضمن تقدیر از آقای جانی پور بعنوان بخشدار سابق مارگون، حکم آقای ملکی بعنوان بخشدار جدید مارگون، با امضای استاندار به وی اعطا گردید.
گزارش وعکس: سید علی صفدر فروزنده

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • نوید محمدی گفت:

    تبریک عرض می کنم. خوشحالم که ترقی افراد باسواد رو تو استانمون شاهدم…

  • فرهاد گفت:

    ب دبخت ترین قوم مالرها هستیم

  • بهشتی عباس گفت:

    برادر ارزشمند جناب آقای مهندس ملکی انتصاب شایسته و بجا ی حضرتعالی را به سمت بخشدار مارگون تبریک و از استاندار محترم جناب آقای دکتر خادمی و فرماندار محترم شهرستان جناب آقای دکتر یاری پور جهت ایجاد فرصت و اعتماد به نخبگان جوانی همچون جنابعالی تشکر و قدردانی می نمایم امید است با درایت و تعهدی که در جنابعالی سراغ دارم در راستای خدمتگذاری به خطه مارگون موفق پیروز و سربلند باشید انشاء الله

پربازديد