تاریخ درج خبر : 1393/02/21
کد خبر : ۲۷۳۱۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

افتخار آفرینی کشتی گیر هم استانی در مسابقات بین المللی جام شاهد

سایت استان: مهدی یونسی فرد فرنگی کار هم استانی مقام سوم رقابت های بین المللی جام شاهد را کسب کرد.

به گزارش سایت استان، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جوانان جام شاهد یادواره جانباز سرافراز و قهرمان کشتی فرنگی جهان مرادعلی شیرانی روزهای 18 و 19 اردیبهشت ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و در پایان تیم های ایران به مقام قهرمانی دست یافتند.

74042333181521997617

این مسابقات با حضور تیمهای ایران، ارمنستان، داغستان،روسیه،عراق،قرقیزستان و بلاروس برگزارشد ومهدی یونسی فرد کشتی‌گیروزن55 کیلوگرم آینده‌داردهدشتی جزو یکی از کشتی‌گیران حاضر درچهار وزن روزدوم این پیکارها بود.

یونسی فرد در دوره های اول ودوم کشتی گیرانی از ارمنستان وایران را شکست داد وبرای سرگروهی به دیدار کشتی گیر قیرقیزستانی رفت که با شکست برابر این کشتی گیر به گروه بازنده ها رفت و در دور چهارم در یک کشتی نفسگیر ،رضا خدری قهرمان ونایب قهرمان نوجوانان وجوانان جهان راشکست داد وبه مقام سوم مشترک این مسابقات رسید.

بدین ترتیب تنها کشتی‌گیرهم استانی حاضر در مسابقات بین‌المللی کشتی فرنگی جام شاهد موفق به کسب مدال برنز شد و افتخار دیگری را برای ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد بدست آورد.

رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

50 کیلوگرم: 1- کین ژی گایف (روسیه) 2- هادی تختایی (ایران) 3- اسلاویک گالستیان (ارمنستان) و محمد سلطانی منفرد (ایران) 5- سیرگاک ماگسات بیگوف (قرقیزستان) و موراد هاراتوئیان (ارمنستان)
55 کیلوگرم: 1- اسکونبای عبدوپاتوف (قرقیزستان) 2- محمد پیامنی (ایران) 3- نبی اله کریمی (ایران( مهدی یونسی فرد (ایران) 5- الکساندر سافین (روسیه) و رضا خدری (ایران(
60 کیلوگرم: 1- ژامبولات لوکایف (روسیه) 2- مهران داداشی (ایران) 3- گورگ غربیان (ارمنستان) و تارون دومومیان (ارمنستان) 5- رضا نادری (ایران) و رستم تالی شوف (قرقیزستان)
66 کیلوگرم: 1- هرانت کالاچین (ارمنستان) 2- سامان نجم سهیلی (ایران) 3- گورگ غریبیان و تارون دومویان (ارمنستان) 5- رضا نادری (ایران) و رتستم تالی شوف (قرقیزستان)
74 کیلوگرم: 1- سجاد فرج پور (ایران) 2- فرشاد بلفکه (ایران) 3- آرمن هاکوپیان و سارگیس گوچاریان (ارمنستان) 5- امین آسانوف (قرقیزستان) و سیدیک کوربانورف (روسیه)
84 کیلوگرم: 1- ادریس ابراهیمی (ایران) 2- ابوالفضل فلاح دوست (ایران) 3- محمدعلی امورزاکوف (قرقیزستان) و مرصاد مرغزاری (ایران) 5- حسین قصیر (عراق) و واروژان گریگوریان (ارمنستان)
96 کیلوگرم: 1- مورات لوکایف (روسیه) 2- دیمیتری کامنیسکی (بلاروس) 3- یحیی جصاس (ایران) و امیر حسین خان پور (ایران) 5- کارن آبکاریان (ارمنستان) و یوزر ژوزوپ بیکوف (قرقیزستان)
120 کیلوگرم: 1- کوربان نجم الدین (روسیه) 2- آرش عرب (ایران) 3- ایمان فاریابی (ایران) 4- ذالفقار محمد (عراق) (وزن 120 کیلوگرم به صورت دوره ای برگزار شد)

رده بندی تیمی: 1- ایران (73 امتیاز) 2- روسیه (60 امتیاز) 3- ارمنستان (48 امتیاز) 4- قرقیزستان (45 امتیاز) 5- عراق (25 امتیاز) 6- بلاروس (17) 7- لبنان (6 امتیاز)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

200x208
200x208