تاریخ درج خبر : 1393/02/24
کد خبر : ۲۷۴۶۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -

تولید بیش از 70 نوع محصول آرایشی و بهداشتی در لابراتوار طبیعت زنده یاسوج

سایت استان: معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه بازدید از لابراتوار گیاهان دارویی طبیعت زنده یاسوج گفت: افزون بر 70 نوع محصول آرایشی و بهداشتی در این واحد تولید می شود.

files_homePage_banner-shampoo[166b2428b01e8193a3173744595dd177]به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، سید حسین حسینی با بیان اینکه کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت ها و پتانسیل های بی نظیری در ارتباط با گیاهان دارویی دارد افزود: باید از این توانایی و موقعیت عالی به بهترین شکل ممکن استفاده نمود.
حسینی خاطر نشان کرد: یکی از برنامه های اصلی دولت و همچنین سیاست اقتصاد مقاومتی به فعلیت درآوردن توانایی های بومی و مختص هر منطقه جغرافیایی است که کهگیلویه و بویراحمد با تنوع موجود در زمینه پوشش گیاهی و گیاهان دارویی می تواند از این امتیاز ویژه به شکلی مناسب استفاده نماید.
وی حمایت جدی از سرمایه گذاری جدید در حوزه فرآوری گیاهان گیاهی و توسعه خطوط تولیدی کارخانجاتی همچون لابراتوار طبیعت زنده (سینره) و زردبند یاسوج از اولویت های مهم کاری حوزه خود در سال 93 دانست.
معاون امور صنایع و معادن صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه یکی از ظرفیت‌های بالای استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه سرمایه‌گذاری گیاهان دارویی است٬ گفت: با همین یک قلم می‌توان شتاب چشمگیری به عرصه کار و تولید و اشتغال پایدار در کهگیلویه و بویراحمد بخشید.
حسینی در ادامه گفت: 70 نوع محصولات آرایشی و بهداشتی لابراتوار طبیعت زنده (سینره) یاسوج بخش وسیعی از نیازهای داخلی کشور را تامین و مقدمات لازم در جهت صادرات محصولات به کشور انگلستان انجام گرفته است.
وی افزود: حمایت از چنین شرکت‌های تولیدی که در رعایت استانداردها و توجه به کیفیت در کشور حرفی برای گفتن دارند در استان لازم و ضروری است و مهم‌ترین مزیت سینره این است که از داروهای و اسانس های گیاهی تولیدی همین استان برای ساخت محصولات خود استفاده می‌کند.
لابراتوار طبیعت زنده (سینره) در سال 1378 با 3 نفر اشتغال آغاز بکار نمود و هم اکنون با 230 نفر اشتغال مستقیم در سایت کارخانه یاسوج، 70 نوع لوازم آرایشی و بهداشتی تولید و تمامی استانهای کشور را تحت سیطره خود قرار داده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • saeed گفت:

    باعث افتخار استان است که چنین شرکت بزرگ و مهمی در یاسوج قرار دارد .

پربازديد