تاریخ درج خبر : 1393/02/26
کد خبر : ۲۷۵۷۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار جوانان اصلاح طلب گچساران با فرماندار/ تصاویر

سایت استان: جمعی از جونان گچساران به نمایندگی از جونان اصلاح طلب این شهرستان با عبدالرحیم رحیمی فرماندار دیدار کردند.

در این دیدار که عصر روز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۳ در محل دفتر فرماندار صورت گرفت فرماندار گچساران ضمن خوش آمد گویی و تقدیر وتشکر از حضور نمایندگان جوانان در این نشست از خداوند متعان توفیق روز افزونشان را طلب نمود.

در این نشست ابتدا تعدادی از حضار به نمایندگی از سایرین ضمن تشکر بسیار از دیدار انجام شده برای فرماندار آرزوی موفقیت کرده واظهار امیدواری نمودند تا در جهت انجام منویات دولت تدبیر و امید موفق باشند.

همچنین در این دیدار دغدغه های اصلاح طلبان که همانا دغدغه ی شهروندان در بخش های مختلف فضای سیاسی ، شرایط و وضعیت فرهنگی ، اجتماعی ؛ دانشگاهی و دانشجویی ؛ اقتصادی و ……
بود به سمع ونظر فرماندار محترم رسید.

درپایان جلسه رحیمی ضمن تشکر از نقطه نظرات ارایه شده ؛ خواستار ادامه اینگونه دیدارها و استفاده از پیشنهادهای سازنده شدند.

رحیمی وحدت و همدلی را لازمه کارگروهی عنوان کرد و ادامه داد: بهترین و زیباترین حرکت در زمینه ی کاری ایجاد یک فضایی برای دلبستگی و همبستگی است.

رحیمی افزود :دشمن همیشه دنبال فرصت برای ضربه زدن است و سعی می کند افکار جوانان را آماج حملات خود قرار دهد لذا وظیفه داریم با برنامه ریزی مناسب و پرورش استعدادها، بدنه فعال جامعه که بزرگ ترین ظرفیت کشور است را به سمت تعالی و پیشرفت حرکت دهیم.

وی با اشاره به اهمیت نقد و انتقاد سازنده در جامعه، بیان داشت: جامعه ای که پرسشگری و پاسخگویی نداشته باشد هیچوقت مردم نمیتوانند به جواب سوالها و خواسته هایشان برسند.

11111112621111111263111111126011111112621111111261

1111111260.

منبع:خبرنما

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد