تاریخ درج خبر : 1393/02/26
کد خبر : ۲۷۵۷۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

یک کهگیلویه و بویراحمدی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران شد/عکس

سایت استان: وزیر ورزش و جوانان یک هم استانی را به عنوان عضو اصلی هیات مدیره باشگاه استقلال تهران منصوب کرد.

سید پندار توفیقی متولد ۱۳۵۱ شهرستان گچساران از سادات امام زاده علی شهرستان گچساران است.

توفیقی1-235x300

مختصری از سوابق سید پندار توفیقی :

عضو هیا ت مدیره سرمایه گذاری پتروشیمی کشور _

رئیس و عضو هیات مدیره شرکت های گروه PACE

مدیرعامل و عضو هیات مدیره پترو گاز

مدیر مهندسی او یک

۲۶ سال سابقه در نفت ، گاز و مدیریت

۱۸ سال سابقه تدریس در دانشگاه نفت ، گاز و پتروشیمی

دانشجوی دکترای DBA

لیسانس و فوق لیسانس مهندسی شیمی _ نفت و گاز

وی از کارآموزان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران ورودی سال ۶۶ بوده است.

در این احکام آمده است با توجه به ضرورت ارتقاء و توسعه نظام باشگاه داری در کشور و با عنایت به تجربه و تعهد جنابعالی بدینوسیله به عنوان عضو هیات مدیره شرکت فرهنگی ورزشی استقلال منصوب می گردید.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در حکم وزیر ورزش و جوانان به اعضای هیات مدیره شرکت فرهنگی ورزشی استقلال آمده است :
با توجه به ضرورت ارتقاء و توسعه نظام باشگاه داری در کشور و با عنایت به تجربه و تعهد جنابعالی بدینوسیله به عنوان عضو هیات مدیره شرکت فرهنگی ورزشی استقلال منصوب می گردید.
امید است با اتکال به خداوند و نصب العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری و برنامه های دولت تدبیر و امید، با همیاری سایر اعضاء محترم شرکت، موفق باشید.
در ذیل به برخی انتظارات مدنظر نظام ورزش کشور از هیات مدیره آن شرکت به اختصار اشاره می گردد:
۱- ارتقاء جایگاه باشگاه در سطح کشور و آسیا
۲- بهره گیری از تجارب نخبگان و پیشکسوتان ورزشی در تدوین سند راهبردی باشگاه
۳- کشف، تربیت و شکوفایی استعدادهای ورزشی
۴- معنوی سازی و تعمیق ارزشهای اسلامی حاکم بر فضای محیط باشگاه
۵- بکارگیری کادر متعهد، مجرب و دلسوز در باشگاه با هدف علمی کردن صنعت ورزش
۶- تحقق انتظارات هواداران و علاقمندان با انگیزه باشگاه
۷- رفع مشکلات حقوقی و قانونی باشگاه به منظور فراهم شدن شرایط واگذاری شرکت بر اساس حکم قانونی
۸- جذب منابع مالی پایدار و ایجاد یک نظام هزینه – فایده مناسب در شرکت
از سوی وزیر ورزش وجوانان مقداد نجف نژاد ، منصور پور حیدری ، مسعود معینی، سید پندار توفیقی، رضا صادق پور ، بهرام افشارزاده ، سید سعید رضا ، سیف افجه ای ، صاحب پناهی و نثاری به عنوان اعضای هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال منصوب شدند .

منبع:خبرنما

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • کاوه سلطانی گفت:

  دکتر؟!!!
  از کی تا حالا DBA شده دکتری؟!!
  این فوق لیسانس و لیسانسشم معلوم نیست از کجا گرفته!
  واسه خودم و این مملکت و ورزش متاسفم….

 • oiec گفت:

  زرشک

 • مهرداد حسنوند گفت:

  جناب دکتر توفیقی انتصاب شایسته جنابعالی به عنوان عضو هیت مدیره باشگاه استقلال را به شما تبریک میگویم .

 • سیدمجتبی گفت:

  مدیریت مقوله ای ذاتی می باشد که در هر جا و هر کاری شخصی که توانایی مدیریتی داشته باشد موفق خواهد شد.چه در کارخانه چه در مناصب دولتی و چه در عرصه مدیرت ورزش.اقای مهندس توفیقی ذاتا شخص مدیری هستن و سوابق و رزومه کاری ایشان مشخص می باشد.ضمنا خیلی از فوتبالیستها هم قدرت مدیریتی ندارند اما در عرصه ورزش در زمان خود موفق بوده اند.اقای توفیقی مدیری موفق و با توان بالا می باشد.ایشان به فکر مردم استان می باشد.

 • رضا گفت:

  انتصاب بجای دوست و استاد عزیزم جناب سید پندار توفیقی به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه استقلال را به تمامی مردم بزرگوار و لایق استان کهگلویه و بویر احمد و کشور عزیزم تبریک عرض می نمایم. بدلیل مهاجرت به خارج از کشور مدتی است ایشان را ملاقات نکرده ام ولی خدمت دوستان مخالف عرض می کنم که حضور افراد روشنفکر و متفکری مثل پندار عزیزدر عرصه های مدیریتی به مراتب مفید تر از کسانی است که صرفا بدلیل سوابق ورزشی انتخاب می شوند ولی قادر به تصمیم گیری نیستند.. .

 • بچه بوشهر گفت:

  در جواب آقای دلسوز
  باعث خجالت و تاسف است که اینچنین بدون هیچگونه آگاهی وفقط بدلیل حسادت مطالب کذب و دور از واقعیت رو عنوان نموده اید ، جهت اطلاع جنابعالی به عرض میرساند من سال ١٣٧٩ در دانشگاه بوشهر دانشجوی آقای دکتر سید پندار توفیقی بوده ام . ایشان انسانی شریف ، فرهیخته و از اساتید بنام در رشته مهندسی نفت و گاز هستند ، اگر جنابعالی لااقل مقطع دبیرستان رو گذرانده بودید حتماً تالیف کتب درس شیمی ایشان از سال٨٠ تا کنون را به خاطر میآوردید.
  این انتخاب شایسته را به جناب آقای توفیقی و همه قوم لر تبریک عرض مینمایم

 • دلسوز گفت:

  با سلام
  درمیان اینهمه مسولیت که برای این جناب برشمرده اید لطفا بفرمائید ایشان کدام یک از مدارک دانشگاهی خود را از یکی از دانشگاههای معتبر گرفته اند !!! ایشون پایش به هیچ دانشگاه حتی دولتی هم باز نشده است هرچه بوده بواسطه پول و دانشگاههائی که مثل قارچ سربرآورده اند مدرک میدهند بوده است
  ضمنا ایشان سابقه ورزش و حتی بازی در یک تیم محلی را هم ندارند .اگر سابقه دارند بفرمایند حتی در حد تیمهای ورزشی محلات !!
  واقعا درمیان اینهمه تحصیلکرده از بهترین و معتبرترین دانشگاههای کشور و خارج کشور و اینهمه اشخاص دارای سوابق ورزشی و مدیریتی کسی پیدا نمیشد !!! ظاهرا نسبت و خویشاوندی با جناب آقای خادم از همه ویژه گیهای ذکر شده مفید تر و موثر تر است !!!
  خدا به داد ورزش این مملکت برسد .

 • کاظم مصلح گفت:

  جناب دکتر توفیقی انتصاب شایسته جنابعالی به عنوان عضو هیت مدیره پرافتخارترین باشگاه آسیا را به شما و همشهری های عزیزم و همچنین به همه کارآموزان دهه شصت شرکت نفت تبریک میگویم .

 • مسعود براتی گفت:

  با توجه به شناختی که اینجانب از استاد عزیزم جناب دکتر توفیقی دارم ایشان حتما در این کار همچون سایر پستهای دیگر موفق خواهند شد و این انتخاب را به همه استقلالیها تبریک عرض می کنم. ضمنا من پرسپولیسی هستم

  • فرهاد ناصری گفت:

   ما هم صمیمانه از ابراز لطف حضرتعالی سپاسگزاریم اما برای نشان دادن حسن نیتت بیا و توبه کن و استقلالی شو تا ایمان بیاریم که حرفات لق لقه زبان نبوده و واقعا خوشحالی

 • ایزدیار گفت:

  جناب بزرگ مغز کامنتت ارزش جواب دادن ندارد چون درک مطلب نکرده ای وبینشی سطحی داری.

 • بچه گچساران گفت:

  تا کور شود هر آنکه نتواند دید
  جناب دکتر سید پندار توفیقی از سادات امام زاده علی باعث افتخار استان ماست ایشان در صنعت نفت و گاز از با سواد ترین مهندسین و استاد دانشگاه میباشد ، این موفقیت را به ایشان و همه مردم فهیم استان تبریک میگویم

 • ایزدیار گفت:

  هرچندسوابقی که برای نامبرده ذکرشده بیشتر صوری وروی کاغذاست ودرعمل ناچیز ولی بفرض که واقعی هم باشند معلوم نیست چه ارتباطی باباشگاه داری فوتبال دارد. نامبرده چه تجربه ای درورزش وفوتبال دارد که بخواهد دراین زمینه مثمر ثمرباشد؟ معلوم نیست تاکی مسئولیت ها قراراست فقط براساس روابط خویشاوندی آن هم ازنوع سببی به افرادی که هیچ تجربه وعلمی درآن زمینه ندارند داده شود.؟

  • حسود هرگز نیاسود گفت:

   یکی از هم استانی های شما منصبی در کشور بدست آورده شما ناراحتید؟ یعنی فک می کنید سایر کسانی که در جاهای خیلی خیلی بالاتر یعنی وزیر و رئیس جمهور نشستند بر اساس شایستگی بوده؟؟
   کاش حداقل فامیلی خود را نمی نوشتی که همه به خانواده ای که این نام خانوادگی را دارند به چشم افرادی حسود و کوچک مغز نگاه نکنند.

   • دلسوز گفت:

    اینهمه خون داده شد و مردم سختی کشیدند که مسولیت ها بر اساس شایستگی و لیاقت داده شود نه بر پایه خویشاوندی و نسبت با رابطه بازی و یا به قول شما هم استانی بودن !!!
    شما بفرمائید کسی که درتمام طول عمر خود
    پایش به توپ فوتبال نخورده است چطور میتواند در مدیریت باشگاهی مانند استقلال کوچکترین سهم و موفقیتی داشته باشد !!!

 • فرزندشهیددست افکن بانک ملت گفت:

  سیدبزرگوار وجلیل القدراین انتصاب رابه حضرتعالی وهم استانیهای عزیزم تبریک عرض میکنم موفق باشید

پربازديد