تاریخ درج خبر : 1393/02/27
کد خبر : ۲۷۶۳۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

روابط عمومی اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان است

سایت استان:مدیرکل شبکه استانی دنا روابط عمومی را به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان دانست.

دکتر یوسف افشارنیا درجلسه ای که بمناسبت روزجهانی روابط عمومی و ارتباطات با حضور مدیر و کارکنان روابط عمومی و ارتباطات برگزار شد به اهمیت روز روابط عمومی و ارتباطات اشاره کرد و افزود: امروزه نقش روابط عمومی‌ها در کمک به تصمیم گیری‌های مدیریتی یک سازمان نقشی قابل توجه است.

artbttt

وی عنوان داشت: اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوام آنان در عرصه‌ و فعالیت‌های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌ آن‌ها وابسته است.

مدیرکل شبکه استانی دنا در ادامه اظهار داشت: روابط عمومی به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران و افکار عمومی کارکنان دارند به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریز و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان اقدام کند بسیار حائز اهمیت است.

در این جلسه مدیر و کارکنان روابط عمومی در باره بیمه کاربران ارتباطات، حق الزحمه و مسایل روابط عمومی سخنانی بیان داشتند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • تاته گفت:

    روابط عمومی برا چیه تاجگردون با انتخاب مدیران مقتدری چون ……….. و پیشنهاد ……………… برای چند پست کلیدی آبروی اصلاح طلبها را برده که دلقک ها را مدیر می کند برای زنگ تفریح و خنده ی جلسات شورای اداری..

پربازديد