تاریخ درج خبر : 1393/02/27
کد خبر : ۲۷۶۳۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

تکذیبیه یک خبر: دانشگاه آزاد دهدشت مشکل سرویس بهداشتی ندارد!

علی اکبر آذرکمان مسوول روابط عمومی دانشگاه آزاد دهدشت در تماس با سایت استان ضمن تکذیب خبری با عنوان دانشگاه آزاد دهدشت سرویس بهداشتی ندارد اعلام کرد که تنها سرویسهای بهداشتی طبقه همکف به دلیل نزدیکی به کتابخانه و مشکل بهداشتی که بخاطر عمیق بودن چاه آن به وجود آمده موقتا تعطیل می باشد و در طبقات اول ٬ دوم و سوم به ترتیب برای برادران و خواهران دانشجو و اساتید  و همچنین در مسجد که فاصله ای کمتر از ۱۰۰ متر با آموزش دارد و ساختمان پژوهشی و سوله ورزشی٬ سرویسهای بهداشتی بدون مشکل برقرار است.

ایشان همچنان با اعلام تعداد دقیق دانشجویان که ۲۷۰۰ نفر و همگی بومی می باشند اطلاعات این خبر را تصحیح  کرد.

13910608000004 PhotoA دانشگاه آزاد دهدشت سرویس بهداشتی ندارد!

سایت استان کهگیلویه و بویراحمد همواره آماده پذیرش شکایات و انتشار جوابیه های مخاطبین خبر های خود می باشد و امیدوار است با همکاری روابط عمومی سازمانهای مخاطب خبرهای خود اطلاع رسانی دقیق تری به بینندگان ارائه دهد.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دانشجو گفت:

  با سلام آقای آذر کمان چرا دروغ میگید من دو ساله اونجا دانشجو هستم فقط ترم یک درست بود سرویس بهداشتی تازه امکانات و سیستم مدیریتی و بار علمی دانشگاه زیر صفره فقط مردمو سرکیسه کردید و خودتونو گول زدید واقعا جای تاسف داره حیف دو سال عمری ک گذاشتم و صرف دانشگاه مسخرتون کردم حیف حیف حیف

 • ابی گفت:

  اقای اذر… چرا دروغ میگید کجاش دستشویی داره همه دارن از سرویس بهداشتی های مسجد استفاده میکنن..یه ذره ….داشته باش الکی به دروغ چیزی درج نکن …تا زیرگلوت ……………………………………………….

 • ناشناس گفت:

  سرویس های بهداشتی ساختمان آموزشی که بالای کتابخانه واقع اند به دلیل نشت آب وجهت جلوگیری از ازبین رفتن کتابها مدت یک هفته مسدود شدند تا عملیات بازسازی آنها انجام بشه.آقای تباری آیا به نظر شما راهی غیر از این هم داشت.لطفا منصف باشید.

 • ناشناس گفت:

  برادر گرامی کاش ادب را رعایت می کردی.اما برادر گرامی شما از رسانه چه می دانی،وظیفه هر رسانه ای است که مشکلات را انعکاس دهد وظیفه آن رسانه نیز این است که برای طرف مقابل نیز حق دفاع از خود را بدهد و قضاوت با دانشجویان دانشگاه آزاد است که آیا خبر یک خبرنگار درست است یا جوابیه روابط عمومی.

 • این حرفا چیه گفت:

  چه سایت مزخرفی!!!هر مطلبی براش ارسال کنن منتشر می‌ کنه کاش همه مشکلات مملکت ما سرویس بهداشتی بود مردم چیزی ندارن بخورن تو داری از نبود تخلیه گاه می نالی؟؟؟

پربازديد