تاریخ درج خبر : 1393/02/28
کد خبر : ۲۷۶۶۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -

کارگاه آموزشی جشنواره همراه تهران، تهرانی شد

سایت استان: کارگاه های آموزشی دومین دوره جشنواره همراه تهران، هفته آخر خود را در دانشگاه های تهران سپری می کند.

به گزارش سایت استان به نقل از ستاد خبری جشنواره همراه تهران، بخش آموزش جشنواره فیلم و عکس همراه تهران پس از برگزاری کارگاه های آموزشی در 9 استان کشور به تهران بازگشت.

کارگاه های آموزشی هفته پنجم در دانشگاه های علم و صنعت ایران، علوم اقتصادی، شهید بهشتی و تربیت مدرس به ترتیب در روزهای یکشنبه 28 اردیبهشت، دوشنبه 29 اردیبهشت، سه شنبه 30 اردیبهشت و چهارشنبه 31 اردیبهشت برگزار می شود.

خبر هفته پنجم B

در چهار هفته سپری شده، مدرسان کارگاه های آموزشی در استان های البرز، قزوین، آذربایجان شرقی،کرمانشاه، کرمان، فارس، کهگیلویه و بویر احمد و خراسان رضوی به آموزش مباحث عکاسی و فیلم سازی پرداختند.

گارگاه های آموزشی با استقبال پرشور دانشجویان مواجه شد و حدود 3000 نفر از دانشگاهیان با مفاهیم آموزشی ” 24 معجزه در ثانیه” سیف اله صمدیان، “عکاسی و فیلم سازی خلاق با تلفن همراه” مهرداد اسکویی و “نگاه عکاسانه در عکاسی با موبایل” حسن غفاری آشنا شدند.

در این کارگاه های آموزشی 10 گوشی موبایل یک میلیون تومانی و 20 هارداکسترنال از طرف سایت دیجی کالا به دانشجویان شرکت کننده در مسابقه پیامکی اهدا شد.

کارگاه های آموزشی جشنواره تا 31 اردیبهشت ماه ادامه دارد و حضور در آنها رایگان بوده و در پایان به شرکت کنندگان گواهی حضور در دوره اهدا خواهد شد. علاقمندان می توانند برای ثبت نام به کانون فیلم دانشگاه ها مراجعه نموده و یا با دبیرخانه جشنواره به شماره 24843 تماس بگیرند. جدول کارگاه ها در سایت www.tfpt.mobi درج شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد