تاریخ درج خبر : 1391/06/20
کد خبر : ۲۷۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

رسانه منحرف در استان نداریم

سایت استان: مسئول روابط عمومی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این استان رسانه منحرف که بر ضد ارزش‌ها و باورها و آرمان‌های انقلاب کار کند، نداریم.
به گزارش  فارس ، سید رضایت علیزاده شامگاه دوشنبه در همایش بسیج رسانه که در محل نمایشگاه با نوای کاروان در یاسوج برگزار شد، اظهار کرد: رسانه‌ها در کهگیلویه و بویراحمد سیر حرکتی خوبی دارند و همگی در چارچوب نظام جمهوری اسلامی حرکت می‌کنند.

علیزاده عنوان کرد: رسانه‌ای که با نظام و انقلاب در استان ما مشکل داشته باشد، وجود ندارد و خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه‌ای همگی در خط انقلاب و رهبری با نقد دلسوزانه در فکر توسعه و تعالی استان هستند.

مسئول روابط عمومی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: رسانه‌های استان رشد خوبی از نظر کمی داشته‌اند که امید می‌رود از نظر کیفی نیز قدم‌های بلندی برداشته شود.

وی با قدردانی از مطبوعات و رسانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد برای پوشش اخبار فرهنگی استان اظهار کرد: اخبار فرهنگی و دینی و اعتقادی به خوبی پوشش داده می‌شود که در این میان نقش صدا و سیما بسیار برجسته به نظر می‌رسد.

این مسئول در سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با قدردانی از خدمات صدا و سیمای مرکز استان و سیمای استانی دنا بیان کرد: صدا و سیما در بسیاری از برنامه‌ها جلوتر از ما متولیان امر حرکت می‌کند و اگر ما چهار برنامه به آن‌ها برای انعکاس موضوعات مختلف از جمله دفاع مقدس معرفی می‌کنیم آنها پنج برنامه اجرا می‌کنند که این خود نعمتی بزرگ برای استان است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد