تاریخ درج خبر : 1393/02/28
کد خبر : ۲۷۶۸۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

گلایه نامه پذیرفته شدگان استخدام شرکت ملی نفت ایران به نماینده

سایت استان: یکی از کاربران سایت استان در پیامی به تحریریه این سایت ٬متن گلایه نامه خود نسبت به پیگیری استخدام شرکت ملی نفت ایران که قرار بود  تمامی مراحل اعلام نتایج، مصاحبه، گزینش و … تا پاییز ۹۲ انجام گیرد ولی تاکنون بلاتکلیف مانده است٬ خطاب به نماینده حوزه انتخابیه کهگیلویه را ارسال کرده است که در زیر آمده است:

13910123000014_PhotoA1

نماینده حوزه انتخابیه کهگیلویه
با سلام و احترام
«قَضَاءُ حَاجَهِ الْمُؤْمِنِ أَفْضَلُ مِنْ أَلْفِ حِجَّهٍ مُتَقَبَّلَهٍ بِمَنَاسِکِهَا»
برآوردن حاجت مؤمن برتر از هزار حج مقبول با همه آدابش است.
بهمن ماه سال ۹۱ ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت جهت استخدام بیش از ۲۰۰۰ نفر در کد رشته محل های اعلام شده در دفترچه این آزمون، آغاز شد. طبق زمان بندی اعلام شده، آزمون در اردیبهشت سال ۹۲ با شرکت بیش از ۱۲۰ هزار نفر برگزار شد تا بزرگترین آزمون استخدامی تاریخ کشور را لقب بگیرد. طبق زمان بندی اولیه اعلام شده در سایت ثبت نام، قرار بر این بود تا این بار تمامی مراحل اعلام نتایج، مصاحبه، گزینش و … تا پاییز ۹۲ انجام گیرد.
نتایج اولیه آزمون با تاخیر در اواسط تیرماه ۹۲ اعلام شد. حدود ۴۰۰۰ نفر برای ورود به مرحله بعدی (مصاحبه علمی – فنی و ارزیابی روانی) برگزیده شدند. معرفی برای مصاحبه هم با تاخیری یک ماهه در مهر و آبان ۹۲ انجام شد با این عنوان که “معرفی بعد از اخذ مجوزهای قانونی انجام خواهد شد”. پس از طی این مراحل در ابتدا سایت آزمون، دی ماه را تاریخ اعلام نتایج نهایی مصاحبه های استخدامی ذکر کرد و سپس این تاریخ به نیمه اول بهمن ماه تغییر نمود، ولی این موضوع بدون هیچ توضیحی تا الان کشیده شده و در پیگیری‌های انجام شده از اداره استخدام شرکت ملی نفت ایران گفته شده که تمام این مدت لیست افراد قبول شده روی کارتابل وزیر نفت بوده و اصلا مشخص نیست تا کی ادامه پیدا خواهد کرد.
پذیرفته شدگان آزمون مذکور افرادی هستند که تنها با توکل بر خداوند متعال و تلاش فراوان موفق شده اند در زمره سه درصد پذیرفته شده آزمون قرار گیرند، این افراد در مدت بیش از یکسال از برگزاری آزمون تحت فشارهای روانی زیادی قرار گرفته با توجه به اینکه تمام پذیرفته شدگان از قشر جوان جامعه می باشند، وضعیت زندگی و ازدواج این افراد نیز به اعلام نتایج این آزمون گره خورده است. لذا از شما تقاضا داریم پیگیری لازم را برای به تاخیر نینداختن بیش از این اعلام نتایج را مبذول فرمایید، تا ضمن پایان دادن به نگرانی های خانواده های داوطلبین، روحیه تلاش را همچنان در قلب تمامی جوانان این سرزمین زنده نگاه دارید.
عذرخواهی میکنم به خاطر طولانی شدن این گلایه نامه اما به جرات میگویم که تک تک سطور این نامه درد دل این چهار هزار نفر پذیرفته شده آزمون است. جوانانی که مراحل سخت اولیه را با شایستگی طی کرده اند و در حال حاضر با این وضعیت روبرو شده اند. جوانانی که بیشتر فرصت خدمت و اثبات شایستگی میخواهند تا فرصتی برای امرار معاش و مشغولیت. بهرحال خداوند ارحم الراحمین است و بنده خود را زمین نمی گذارد، باشد که قفل دولت تدبیر به فضل خدا این قفل را نیز باز کند و فرصت خدمت و برداشتن باری از روی دوش صنعت نفت برای این نیروهای تازه نفس به سهم ایشان فراهم شود.
سخن را با حدیثی از مولایمان امیرالمومنین حضرت علی علیه‌السلام به پایان میبریم که فرمودند:
همانا عهد و پیمانها گردن بندهایی هستند در گردن‌ها تا روز قیامت. کسی که پیوند آنها را نگهدارد ﴿وفای به عهد کند﴾، خداوند او را به مقصود می‌رساند و کسی که آن عهدها را بشکند، خداوند او را به خودش واگذارد. امید ما بعد از خداوند یکتا به تدبیر شماست.
با تشکر و احترام

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • وحید گفت:

  کدوم شایستگی؟؟؟
  90 درصد کسایی که قبول شدن با سهمیه قبول شدن!!!
  حرف از شایستگی توو این مملکت که میاد فقط خندم میاد…
  شماها منتظرین که نتیجه مصاحبتون بیاد درحالیکه ما اصن اسممون برا آزمون هم نیومد…
  چون سهمیه نداشتیم…
  گچساران با اون همه نفت و گازش مهندس نمیخواست!!!
  واقعا در حق بچهای گچساران داره ظلم میشه.
  کسی نیست درد مارو بشنوه.

پربازديد