تاریخ درج خبر : 1393/02/28
کد خبر : ۲۷۷۲۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

برخورد شدید با تخلفات در حوزه حمل و نقل برون شهری

سایت استان: معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با هرگونه تخلف در حوزه حمل و نقل برون شهری به شدت برخورد خواهد شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، سالار حسین پور با بیان اینکه در ایام نوروز به منوال همه ساله نرخ کرایه حمل و نقل بین شهری 20 درصد افزایش پیدا کرد افزود: برخلاف سالهای گذشته پس از پایان این ایام کرایه بین شهری کاهش پیدا نکرد.

حسین پور اظهار داشت: پس از آغاز فاز دوم هدفمندی یارانه ها و افزایش قیمت حامل های انرژی، نرخ حمل و نقل برون شهری بر اساس مصوبه کشوری افزایشی 20 درصدی داشته و در واقع همان افزایش قیمت اعمال شده در ایام نوروز در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه گزارشاتی مبنی بر تخلف برخی شرکت های مسافربری در سطح استان گزارش شده است افزود: با بازرسی های انجام شده مشخص شد برخی شرکت ها مبالغی اضافه بر نرخ مصوب از مسافرین دریافت می کنند.

معاونت بازرسی صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخورد های لازم با این شرکت های متخلف انجام گرفت تا زمینه استمرار این گونه تخلف در سطح استان گرفته شود.

وی خاطر نشان کرد: هرگونه تغییرات قیمتی تا پایان خرداد ماه منتفی خواهد بود و چنانچه تغییرات قیمتی در دستور کار قرار گیرد پس از تصویب در کمیسیون تنظیم بازار کشور و از طریق مراجع رسمی اطلاع رسانی خواهد شد.

حسین پور در پایان از هم استانی های درخواست نمود در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قبیل گرانفروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت، احتکار، عدم صدور فاکتور و … مراتب را از طریق مراجعه حضوری و یا سامانه 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و ادرات شهرستانی اطلاع دهند و این سازمان را در راستای انجام وظایف به بهترین شکل ممکن یاری نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد