تاریخ درج خبر : 1393/02/30
کد خبر : ۲۷۷۷۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

بازداشت کارخانه دار و بدهکار بزرگ بانکی در کهگیلویه و بویراحمد

سایت استان: موج بازداشت افراد بدهکار به بانکها که به دانه درشتها معروف شده اند در کشور ادامه دارد و  در جدیدیترین مورد یکی از بزرگترین بدهکاران  بانکی در کهگیلویه و بویراحمد بازداشت شد.

به گزارش سایت استان، این بدهکار بانکی روز دوشنبه 29 اردیبهشت به مدت 2 ساعت بازداشت بود و پس از رایزنی آزاد شد.

گفته می شود وی متعهد شده که بدهی خود را پرداخت کند و در پی این تعهد نیز از بازداشت رها شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • […] بازداشت کارخانه دار و بدهکار بزرگ بانکی در کهگیلویه و &#… […]

 • […] بازداشت کارخانه دار و بدهکار بزرگ بانکی در کهگیلویه و &#… […]

 • بانگ گفت:

  این صنعت گر بزرگ استان اقای ……. نه به خاطر تسهیلات خودش بازداشت شده بود ایشان ضامن وام کارخانه … فرزندش بود وبه بازداشگاه رفت ……..

 • ناشناس گفت:

  با سلام خدمت تنگ نظران و ماجراجویان الاف عزیز

  در جواب شماها:

  1-هر کسی توانایی و جربزه گرفتن وام رو نداره.
  2-ایشون اگر هدف سرمایه گذاری در استان رو نداشتند سرمایشونو بر میداشتندو میرفتند یا استانهای دیگه یا کشورهای همجوار که این توانایی رو هم داشتن…
  3-اگه فکرتون بهتر کار کنه متوجه میشید کارخونه های این آقا بنفع خودتون و خونوادههاتونه چراکه افراد بیکار مزاحم ناموستون نمیشه.
  4-اوناییکه با این کارا و کامنتها میخواید آبروی دیگران رو ببرید حواستون باشه دست انتقامگر روزگار خیلی بالاتر از این حرفاست.
  5-بی دلیل هیچ کس بزرگ نمیشه مگه به خواست خدا و نیت پاکشون پس با حرف مردم که بنده خداس هیچ کس کوچک نمیشه.
  6-بازداشت ایشون با پای خودشون و با اتومبیل خودشون بود و بازداش ایشون 20 ساعت نبود.
  امید که خدا کمکتون کنه تا از این جهل و نادانی و حسادت رهاشید (آمین)

  • هدو گفت:

   اولا کسی مخالف سرمایه گذاری در استان نیس دوما اگه این شرایط و ساختارهای اداری و رانت خواری های عده ای نبود همین افراد هم باید مثل بقیه زندگی می کردند /شما چرا هرکسی با هر اهرم غیره انسانی و کسی که با حق خوری و قانون شکنی و رانت خوری به مال ومنال می رسه را به خدا می چسپانید ومی گید کار خداست مطمئن باش ساختارهای ناعادلانه اداری و اقتصادی و اجتماعی باعث شده که این گروه در برج عاج باشند وجوانان تحصیل کرده ما بیکار و علاف///این اقایون که با سرمایه پدری کارخانه نزدند با تسهیلات ویژه وبا زمین مجانی و با یارانه های دولتی بوده//ما نوکرسرمایه گذاری هستیم که حق وحقوق کارگران خود را به موقع بده اگه پنجاه درصد از دولت تسهیلات می گیره اقساط خود را واریز کنه وشکر گذار خدا ودولت جمهوری اسلامی باشه نه اونی که همه تسهیلات راه اندازی و ساخت کارخانه و زمین را از دولت می گیره و با نصف تسهیلات ماشین های انچنانی و ملک های خارج از استان بخره وچشم به …. دیگران داشته باشه و …. … اجتماعی بکنه وحتی حاضر نشه اقساط وام های خود را که از کیسه این ملت گرفته بپردازه

  • ناشناس گفت:

   برادر عزیز این اسمش سرمایه گذاری نیس

 • ناشناس گفت:

  همتون در اشتباه هسنید اسم این شخص پ…. ش… هست.

 • همشهری گفت:

  در این استان سرمایه دار کم نداریم ولی اکثرا سرمایه هاشون رو بردن در استان های دیگر به کارهای خرید ملک و…. زدند.تنها کسی که سرمایه دار بود و سرمایه اش را به تولید آن هم در ابعاد صنعتی و با اشتغال زایی بالا در استان خودمون وارد کرد ایشان بودند.امیدوارم مشکلی برای این صنعت گر خوب استانمون پیش نیاد.

 • هدو گفت:

  حکایت این بدهکار اینه که دولت چندین هکتار زمین به صورت مجانی با تسهیلات تبصره ای کافی دراختیار نامبرده گذاشته و از چندین منبع حمایت نموده و بدون اینک ریالی از جیب خود هزینه کند و سناری اورده داشته باشد، نصف مبلغ تسهیلات را صرف ساخت و راه اندازی کارخانه می کند وان را به مرحله تولید می رساند و نصف دیگررا در کارهای کاذب و دلبخواه خود وارد می نماییدوبعد از راه اندازی کارخانه از محل فروش، سودهای کلانی عاید خود می نماییدو به جای شکر گذاری وخدمت نه تنها اقساط وام های خود را نمی پردازذ بلکه کارگران بدبختی که شبانه روز انجا مشغول کار هستند حداقل حقوق خود را به سختی بعد از ماهها از چنگ این فرد بیرون می اورند/خوب!مدافعان بخش خصوصی پاسخ دهند: ایا این رویه خسران ثروت و منابع این مملکت نیست؟ایا همین امکانات و منابع را در اختیار جوانان بیکار و متخصص این استان می گذاشتند بهتر عمل نمی کردند؟ایا این خیانت به مردم وبیت المال نیست؟وقتی پای بخش خصوصی به میان میاد باید سرمایه گذار حداقل خودش هفتاد در صد هزینه کند و پول زمین وفضای تولید را به حساب ملت بریزند نه اینکه همه پول راه اندازی و ساخت تولیدی و هر کوفت و زهرماری که به اسم تولید دارد از دولت تسهیلات بگیرد و از منابع ملی زمین برداشت کند و حتی حاضر نشود پول کارگران خود را پرداخت کند تا به رسد به اقساط

 • بهلول گفت:

  اگر میخواستن آزادش کنید ، چرا گرفتنش ؟ اگر به جای ایشون ، آدم فقیری را میگرفتند آیا به همین زودی او زا آزاد مبکردند.
  یکی از همکاران مرا برای 2 میلیون تومان 20 روز زندانی کردند تا این مبلغ را پرداخت نکرد آزادش نکردند . حالا آیا این بذهکار و وام گیرنده بزرگوار و صاحب آبرو و شان و منزلت ، بدهکاریش را پرداخت کرده که آزاد شده است ؟

پربازديد