تاریخ درج خبر : 1393/02/30
کد خبر : ۲۷۷۷۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

دیودیده: انتخابات اتاق های اصناف استان متفاوت از سال های گذشته برگزار خواهد شد

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی استان از انتخاب هیئت رئیسه اتاق های اصناف شهرستان های استان متفاوت از ادوار گذشته خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه نامزدهای شرکت کننده در انتخابات اتاق های اصناف ملزم به ارائه برنامه های خود شده اند افزود: این امر دیدگاههای سنتی و روند یکنواخت حاکم بر اتاق های اصناف را متحول خواهد کرد.

div

دیودیده اظهار کرد: افرادی مفید و کارآمد و با برنامه باید در راس امور اتاق های اصناف قرار گیرند تا زمینه پویایی و تحرک را در اتاق های اصناف به عنوان یکی از بزرگترین تشکل های خصوصی فراهم آورند.

وی تقویت تشکل های حرفه ای و مردم نهاد همچون اتاق اصناف را عاملی مهم در رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار دانست که با ایجاد رقابت سالم و سازنده سبب خود کنترلی بازار و در نهایت کسب سود مطلوب خواهد شد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هدف ارتقا و رساندن اتاق های اصناف استان به جایگاه والاتر از جایگاه فعلی و با کارکردی مناسب است افزود: انتخابات هئیت رئیسه اتاق های اصناف شهرستان های استان به جز شهر باشت روز 31 شهریورماه با روندی سالم و بدون حاشیه و بهترین شکل ممکن انجام خواهد گرفت.

دیودیده ابراز امیدواری کرد: با سیاست های جدید و الزام نامزدهای انتخابات هیئت رئیسه اتاق های اصناف استان به ارائه برنامه های خود، در این دوره با انتخاب چهره‌‌های اصیل، با تجربه و کار آزموده، اصناف بتوانند وظیفه خود را در سهم عادلانه عوامل در زنجیره تولید تا مصرف با توجه به نقش آنها در ایجاد ارزش، به ویژه با ارتقای سهم سرمایه انسانی از طریق ارتقا آموزش، مهارت، خلاقیت، کارآفرینی و تجربه ادا کنند.

شایان ذکر است با توجه به انقضای دوره قانونی هیئت رئیسه اتاق اصناف شهرستان ‌های استان به جز شهرستان باشت در اردیبهشت ماه سال جاری، انتخابات اتاق ‌های مذکور در روز چهارشنبه مورخ 31 اردیبهشت ماه 93 برگزار خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد