تاریخ درج خبر : 1393/02/30
کد خبر : ۲۷۷۸۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -

“یوسف تازش” سرپرست « اداره روابط عمومی » سازمان صنعت، معدن و تجارت استان شد

سایت استان: در راستای چارت تشکیلاتی جدید ابلاغی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، با صدور حکمی از طرف داریوش دیودیده رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، یوسف تازش به عنوان سرپرست « اداره روابط عمومی » سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب گردید.

IMG_0310

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، در قسمتی از این حکم آمده است:

احتراماً در راستای اجرای چارت ابلاغی جدید وزارت متبوع و نظر به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست « اداره روابط عمومی » سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تعیین می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

شایان ذکر است پیش از این تنها کارشناس روابط عمومی در چارت سازمانهای استانی صنعت و معدن وجود داشت و با حسن توجه وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت و تلاش ها و پیگیری های مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن جایگاه روابط عمومی در چارت ابلاغی جدید به اداره روابط عمومی ارتقا یافت.

یوسف تازش 27 ساله فوق لیسانس برنامه ریزی شهری، پیش از این کارشناس روابط عمومی، مسؤل روابط عمومی و اکنون سرپرستی اداره روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان را عهده دار شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مهتاب گفت:

    اقای تازش لیاقت این کار رو دارند از انتخاب سازمان برای سمت اقای تازش تشکر میکنم وبرای اقای تازش موفقیت روز افزون را خواستارم

پربازديد