تاریخ درج خبر : 1393/02/31
کد خبر : ۲۷۸۲۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

دلواپسی هامو نگیر از من..

سایت استان: سجاد خلیلیان

این روزها ایران عزیز صحنه هنرنمایی فرزندان عمل گرای خود در زمینه های مختلف سیاسی،اقتصادی و فرهنگی است که البته دستاوردهای عمل گرایی همین فرزندان،گاهأ تشخیص دوغ از دوشاب را تا سر حد شکاف اتم پیچیده میکند.

در این بین بیش فعالی دلاوران دلواپسی که هنوز از تب وتاب نیفتاده و باور برخی از مسایل را بر خود سخت می گیرند بیش از مذاکرات وین و ژنو خود نمایی میکند.

دلاورانی که با تولید و توزیع مدلهای بروز شده دلواپسی،سعی در پوشاندن تبعات تندروی های نابخردانه خود در زمینه های اقتصادی ،سیاسی و فرهنگی را دارند.

و اما در یاسوج:

در پی حضور عده ای از افراد تنها یک هیات مذهبی در مقابل دفتر نماینده ولی فقیه،اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز استانداری برای لغو و نه ابراز نگرانی از یک فعالیت فرهنگی که با هر سطح کیفی موجب نشاط عمومی در جامعه میشود بر آن شدم که نکاتی از تبعات چنین رفتار فرهنگ ستیزانه ای را به برادرانم گوشزد کنم:

* فعالیت قدرتمندانه شما در دولت خدمتگذار بهمراه کمیسیون های فرهنگی هم سو و بدون هیچ گونه دلواپسی،نتیجه ای جز ویرانی و نه تعطیلی تنها سینمای یاسوج نداشت.

* تحرکات خود سر و تجمع های غیرقانونی شما نتیجه ای جز ترویج فرهنگ ستیزی نداشت.

* استفاده از شیوه نابخردانه در بروز دلواپسی هایتان نتیجه ای جز ایجاد خوراک خبری برای رادیو و تلویزیون های معاند نداشت.

* استفاده بیش از حد و ناکارآمد از قوه مبارک تخیل تان ثمره ای جز بدبینی و نا امیدی مردم ولایت مدار یاسوج نداشت.

* تند روی های مغرضانه تان نتیجه ای جز اتلاف وقت وبیت المال نداشته و نهایتأ مسولین را مجبور به برنامه ریزی ویژه فرهنگی مختص دلواپسان خواهد کرد.

** آقای استاندار

بر هم زدن تفریح شهروندان و تشویش اذهان عمومی در پی شعارهای بی پایه و اساس و مغرضانه در جلسات دانشجویی و در بزرگترین محیط فرهنگی و صد البته مقدس دانشگاه، بروز مشکلات بزرگتر را دور از ذهن نمی کند.

در قیامت هیچ شکی نیست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • جمالفرد گفت:

  سجاد عزیز اولا این حرکت 4 دیدار مطالباتی بود اول بادفتر نماینده ولی فقیه در استان دوم با مدیرکل ارشاد بدینصورت که دوستان در لابی اداره منتظر ماندند و 3 نفر به دفتر مدیرکل مراجعه و تقاضای حضور در جمع دوستان را نمودند که نهایتا در نمازخانه اداره ارشاد همدیگر را ملاقات نمودند و لازم است برخی از حرف های ایشان را خصوصی به شما بگویم چون در جمع بازتاب منفی دارد سوم با معاون سیاسی در محل دفتر کار ایشان چهارم بااستاندار که صبح همان روز در دیدار با معاون سیاسی اعلام وهماهنگی کرده بودیم که ساعت 11 با استاندار دیدار خواهیم کرد و و قتی آقای استاندار فرمودند 4 نفر را بیشتر نمی پذیرند به دوستان اعلام شد و دوستان باذکر صلوات نمایندگان خود را به دفتر استاندار اعزام و خود محل را ترک کردند . به نظر شما و. فرماندار محترم ومعاون سیاسی این تجمع نام دارد پس خواهشا دیگر نگویید تحصن و تجمع . بعدش به آقای کمال وندی بگویید مجوز کشوری برگزاری کنسرت 30 اردیبهشت را به شما نشان دهد واگر یقین کردید مجوز کشوری ندارد انصاف به خرج داده و در همین سایت اعلام نماید کار ایشان غیر قانونی بوده است نه کار ما .

 • سجاد خلیلیان گفت:

  کشواد عزیز سلام،گلایه ویادآوری اشتباهات عمدتا تاکتیکی من از شما رو به تهتمت هماهنگی مطلب با کمالوندی ببخش،من گلایه شفاهی همین مطلب رو فقط با (ع ا ف) که دوست مشترک ماست در میان گذاشتم و بعد از اصرار برخی از دوستان به تکرار تحسن و تجمع آنرا رسانه ای کردم و با وجود تهمت و کج اندیشی برخی…….. از کارم خرسندم و صد البته دفاع میکنم.

 • شادمانی گناه نیست، بلکه لازمه سلامت جسمی و روحی است. کاش خود خدا بر زمین بیاید و به جماعت “اندوه پرور” این چیزها را حالی کند.

 • جمالفرد گفت:

  سجاد جان راستی من آماده مذاکره هستم خودت هم خوب می دانی من را کجا پیدا کنی

 • جمالفرد گفت:

  سجاد جان سلام من را که خوب می شناسی من هم تورا خوب می شناسم و میدانی چقدر دوستت دارم ، سجاد جان بخدا قسم این حرکت فقط به خاطر توهینی بود که در این لوا به پیامبر اکرم (صلوات الله علیه) روا شد. من خبر دارم این مکتوبه را قبل از چاپ با کمالوندی هماهنگ کردی اما دوست من هرکاری می کنی بکن می دانم دلواپسی اما مواظب باش عزیزم در دام تخلیات و تلقینات دیگران گرفتار نشوی رضای خدا و اهل بیت از همه چیز بالاتر است. وبعد حساب هرکس را در دادگاه خودش رسیدگی کن .سوال آیا جشن مبعث با موسیقی تمسخر آن وجود نازنین نیست؟

 • ناشناس ۲ گفت:

  پیش بینی هاشون تو حلقم،میگن ما به حجاب کنسرتی که هنوز برگزار نشده اعتراض داریم

 • ناشناس گفت:

  درود بر کسانی که با وجود مجوز ها برنامشون رو به ناحق کنسل کردن و با وجود ضرر هنگفت کوتاه نیامدن و می خوان انجامش بدن.مردم بویراحمد با حضورشون باید یه تو دهنی به این افراطی ها بزنند.

 • .......... گفت:

  درود بر آیت الله ملک حسینی
  درود بر استاندار
  درود بر فرماندار
  درود بر کمالوندی
  درود بر خلیلیان و هر کسی که دغدغه فرهنگ داره

 • خوشحال گفت:

  ما از حقمون کوتاه نمیایم /مردم حق دارن شادی داشته باشن

 • moslem گفت:

  آآآاااااااای گفتی ، ببین اینا با این همه سوتی میخوان برای فرهنگ تصمیم بگیرند

 • هنرمند گفت:

  دس و سر هنر و فرهنگ وگرید

 • ﺳﻌﻴﺪ گفت:

  با این که شکی در رسیدن قیامت نیست و وعده حقی از سوی خدای متعال است، باز انسان‌هایی در آن شک می‌کنند و این نقض حقانیّت قیامت را نمی کند.

 • فرهنگ گفت:

  اگه بعضی بفهمن در قیامت شکی نیست یعنی چی

 • کتاب گفت:

  الان بسیجی های یاسوج شهرت جهانی دارند

  • فضیلت گفت:

   تنها از یک هیإت نبودند بلکه از چندین هیئت بودند
   و صد البته تنها هیئتی ها نبودند و بلکه فعالان فرهنگی بودند
   دغدغه شان هم دین بود و فرهنگ
   حرفشان هم مخلفت با موسیقی نبود بلکه مخالفت با اختلاط زشت زن و مرد بود

پربازديد