تاریخ درج خبر : 1392/03/19
کد خبر : ۲۷۸۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون از ملک حسینی حمایت کرد

سایت استان: نماینده مردم گچساران و باشت با صدور بیانیه ای حمایت خود را از آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در انتخابات خبرگان رهبری اعلام و از مردم شریف استان خواست تا ضمن حضور پرشور در پای صندوقهای رای و خلق حماسه ای دیگر، یادگار پیر فرزانه مرحوم حضرت آیت الله ملک حسینی را یاری داده و با رای قاطع، زمینه وحدت ماندگار در استان را فراهم سازند.
در این بیانیه به نقل از پورتال ارتباطات مردمی غلامرضا تاج گردون آمده است:

بسمه تعالی

مردم شریف و همیشه در صحنه استان کهگیلویه و بویراحمد

باری دیگر استان عزیزمان، در مسیر آزمون سرنوشت ساز انتخابات قرار گرفته و این بار در سال حماسه سیاسی و اقتصادی، سه انتخابات مهم خبرگان رهبری، ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در پیش روی قرار گرفته است.

همانگونه که مستحضرید، حضرت آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی از افتخارات ارزشمند استان بوده که در طول سالیان گذشته توانسته اند با افتخار مدارج علمی را در حوزه های علمیه طی نموده و به بالاترین افتخار یعنی نمایندگی ولی فقیه در استان دست پیدا کرده و موجبات عزت بیشتر مردم و بالاخص سادات شریف استان را فراهم سازند.

بدینوسیله با اعلام احترام به همه سلایق و جریان ها، حمایت خود را از ایشان اعلام و وظیفه خود دانسته از عموم مردم شریف استان درخواست نمایم ضمن حضور پرشور در پای صندوقهای رای و خلق حماسه ای دیگر، فرزند خلف خود و یادگار پیر فرزانه مان مرحوم حضرت آیت الله ملک حسینی را یاری داده و با رای قاطع، زمینه وحدت ماندگار در استان را که جزء شعارهای راهبردی ایشان می باشد فراهم سازند.

امید است در صبحگاه 25 خرداد این نوید اعلام گشته و با رای قاطع به این عزیز، سکان وحدت و همدلی را به ایشان بسپاریم.ان شالله.

فرزند شما

غلام رضا تاج گردون

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد