تاریخ درج خبر : 1393/02/31
کد خبر : ۲۷۸۳۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

پیشنهاد جالب “مهندس پناه ” برای توسعه گردشگری در استان

سایت استان: معاون اقتصادی سازمان اقتصادی کوثر در کارگروه گردشگری استان گفت: برای توسعه گردشگری باید تعامل میان نهادهای مربوط با استانهای همجوار که توریست های زیادی به آنجا می آیند ضروری است.

IMG_4793

مهندس غلامرضا پناه افزود: یاسوج نزدیکترین مرکز استان به شیراز است و چون این شهر دارای اماکن توریستی زیادی است و گردشگران داخلی و خارجی زیادی به این شهر می آیند  پیشنهاد می شود با تعامل با مسئولین گردشگری فارس، این توریستها را به یاسوج آورده تا از مکانهای توریستی، تفریحی و تاریخی یاسوج بازدید کنند.

وی ادامه داد: البته باید پکیج هایی که اطلاعات کامل گردشگری استان هست به آنها داده شود تا در آینده یاسوج را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب کنند و این کار می تواند یکی از بهترین روش ها برای تبلیغ و جذب گردشگر باشد.

این مدیر هم استانی بیان داشت: گردشگری یکی از صنعت های پاک است که می تواند شغل های بسیاری ایجاد کند و استان ما این پتانسیل را دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمد گفت:

  با وجود مهندس پناه کهگیلویه و بویر احمد تا چند سال اینده یکی از قطب های مهم گردشگری ایران میشه

 • رحیمی گفت:

  گردشگری یک کار ضربتی نیست که انجام شود بلکه یک اتحاد و همیستگی بین سازمانهای مختلف را می طلبد.ما مشکل گردشگر نداریم .گردشگر با پای خودش وارد این استان می شود متاسفانه مشکل ما فرهنگ برخورد و جذب گردشگر را داریم.دوستان عزیز بنده به عنوان یک نفر که به مدت هفت سال در خوزه گردشگری و به طور مستقیم با انواع گردشگر در ارتباط هستم تا به الان این را مشاهده نکردم که در استان ما بتوانیم 10% از نیازهای یک گردشگر را براورده سازیم.
  طبیعت و فضای سبز به صورت خدا دادی در این استان بوده ولی ما برای گردشگری استان چه کردیم؟؟؟؟
  تا زمانی که تفکر و دغدغه برخی مسئولین این هست که اگر در فصل امتحانات مسافری وارد این شهر شود و مدارس ما درحال برگزاری امتحانات باشد نتوانیم مدارس را در اختیار مسافرین بگذاریم اوضاع گردشگری ما درست نخواهد شد.
  کسی که وارد این شهر شود و بخواهد شب را در مدارس ما جهت اقامت انتخاب کند را گردشگر نمی گوییم.
  کسی که شب را در چادر به سر کند و فردای آن روز از شهر ما خازج شود را گردشگر نمی گوییم.
  چون جز مقداری زباله چیزی دیگر برای ما به جا نخواهد گذاشت.
  ما موقعی می توانیم در حوزه گردشگری حرف برای گفتن داشته باشیم که هتلهای ما تمام اتاقهایآن اشغال شده باشد.
  دوستان عزیز ما سه واحد اقامتی (هتل)در مرکز شهر یاسوج داریم آیا این را می دانید که هر سه این هتلها زیان ده می باشد.
  ما که نمی توانیم حتی در شش ماهه اول سال که پیک کاری هتلها در استانهایی مانند استان ما هست این هتلها را پر کنیم چه انتظاری داریم به دعوت از سرمایه گذاران بخواهیم در حوزه گردشگری برای این استان سرمایه گذاری کنیم.
  ما باید یه کم تخصصی تر و و با چشم اندازی روشن تر به این مقوله نگاه کنیم.
  حمل بر خود ستایی و جای تعریف نباشد واین را به این دلیل عرض می کنم چون قریب به 7 سال در حوزه گردشگری و توریست فعالیت مستقیم خارج از این استان داشته ام.ورود تور به این شهر کار سختی نیست بلکه هم خیلی آسان است .پایان عرایضم این را در قالب یک مثال بیان کنم که:دوست پیدا کردن کار سختی نیست دوست را نگه داشتن مهم است.

پربازديد