تاریخ درج خبر : 1393/03/02
کد خبر : ۲۷۸۸۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

گردشگری طبیعت از قابلیتهای مهم توسعه استان است

سایت استان: معاون برنامه ریزی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از قابلیت ها و ظرفیت های مهم توسعه همه جانبه این استان گردشگری مبتنی بر طبیعت آن است.

علی حسن نوروزی عصر پنجشنبه در حاشیه همایش فرصت های سرمایه گذاری بخش گردشگری استان های منطقه چهار کشور که در دشتک سی سخت برگزار شد در گفت و گو با خبرنگاران افزود: برای آنکه کهگیلویه و بویراحمد بتواند از قابلیت ها و ظرفیت های طبیعی خود برای توسعه همه جانبه و ایجاد اشتغال بهره ببرد باید این استان را بیش از پیش به گردشگران داخلی و خارجی معرفی کرد و تبلیغات مطلوب و مناسبی نیز از مناطق گردشگرپذیر استان انجام شود.

IMG_4980

وی بیان کرد: امید است برگزاری این همایش دو روزه بتواند گام موثری در راستای معرفی هر چه بیشتر قابلیت ها و ظرفیت های طبیعی کهگیلویه و بویراحمد به ویژه در شهرستان های بویراحمد و دنا به سرمایه گذاران کشور عرضه کرده باشد.

نوروزی اظهار کرد: با توجه به حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی حوزه گردشگری در این همایش امید است توسعه و پیشرفت قابل توجهی در بحث هتل، حمل و نقل هوایی، تورگردانی و هتلینگ در کهگیلویه و بویراحمد ایجاد شود.

وی عنوان کرد: در دو روز برگزاری این همایش پروژه های حوزه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد شامل اقامتگاه، هتل و کمپینگ به سرمایه گذاران بخش خصوصی معرفی شد تا میزان مشارکت آنان در حوزه گردشگری استان بیش از پیش گسترش یابد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد