تاریخ درج خبر : 1393/03/02
کد خبر : ۲۷۸۹۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

شیرکوند: کوه گل قابلیت تبدیل شدن به قطب گردشگری کهگیلویه و بویراحمد را دارد

سایت استان: معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: منطقه تفریحی کوه گل سی سخت قابلیت تبدیل شدن به یکی از قطب های مهم گردشگری کهگیلویه و بویراحمد را دارد به طوری که می تواند مردم سایر نقاط کشور را به خود جذب کند.

سعید شیرکوند عصر پنجشنبه در حاشیه همایش فرصت های سرمایه گذاری بخش گردشگری استان های منطقه چهار کشور که در دشتک سی سخت برگزار شد در گفت و گو با خبرنگاران افزود: از آنجا که کوه گل سی سخت یک منطقه نمونه گردشگری است برای ایجاد زیرساخت های لازم در آن برنامه ریزی می شود و مسیر دسترسی به آن دو طرفه خواهد شد به طوری که گردشگران از یک جاده وارد و از جاده دیگر خارج شوند.

عکاس: داود ایزدپناه

عکاس: داود ایزدپناه

وی بیان کرد: چند کمپینگ گردشگری که از سوی اداره کل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد ساخته شده در شهرستان دنا و شهر سی سخت وجود دارد و تعدادی از سرمایه گذاران شرکت کننده در این همایش نیز برای تجهیز و تکمیل آنها ابراز تمایل کرده اند.

شیرکوند اظهار کرد: با تکمیل این کمپینگ ها گردشگران با رضایت بیشتری وارد آنها شده و احساس خواهند کرد می توانند شب ها اقامت داشته باتشند.

وی عنوان کرد: امید است در سال های آینده شهرستان دنا، شهر سی سخت و کوه گل به عنوان یک منطقه نمونه گردشگری پذیرای مسافرانی از نقاط مختلف کشور باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد