تاریخ درج خبر : 1393/03/01
کد خبر : ۲۷۹۰۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

نایب رئیس اتاق ایران: مصادره اموال بخش خصوصی رکوداقتصادی را به دنبال دارد

سایت استان: نایب رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با بیان اینکه مصادره اموال شرکت های بدهکار بخش خصوصی از سوی بانکها تنها به رکود اقتصادی کشور کمک می کند گفت: باید به بازتوانی شرکت های بخش خصوصی برای رونق تولید و اشتغال با همکاری بانک ها کمک کرد.

محسن جلال پور روز پنجشنبه در دیدار مسوولان و میهمانان شرکت کننده در همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری بخش خصوصی منطقه چهار کشور با نماینده ولی فقیه در کهگیلویه وبویراحمد افزود: تحریم ها ، سوتدبیر و ضعف های مدیریتی در سال های گذشته مشکلات زیادی را برای کشور بوجود آورده که این امر سرمایه گذاران بخش خصوصی را دچار رکود اقتصادی و ناتوانی در بازپرداخت اقساط بانکی خود کرده است .

وی با بیان اینکه باید شرایط ، عوامل ورشکستگی و مشکلات سرمایه گذاران بخش خصوصی را بیش از پیش مورد توجه قرا داد، برلزوم همکاری بانک ها با دادن فرصت فعالیت ، تقسیط بدهی ، اعطای تسهیلات به بخش خصوصی برای برون رفت از مشکل رکود فعالیت بخش خصوصی تاکید کرد.

جلال پور با بیان اینکه مصادره اموال شرکت ها و سرمایه گذاران بخش خصوصی به رکود اقتصادی و مشکلات بیکاری در جامعه دامن می زند،بیان کرد: حمایت جدی از بخش خصوصی می تواند به اقتصاد کشور کمک کند.

وی با تقدیر از عنایت حضرت آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی، نماینده ولی فقیه در کهگیلو وبویراحمد در برگزاری این دیدار گفت: روحانیان به عنوان قشر مبلغ و معتمد می توانند در خصوص اطلاع رسانی از اهمیت سرمایه گذاری بخش خصوصی به دولت در این راستا کمک کنند.

نایب رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران حضور روسای اتاق های بازرگانی در همایش سرمایه گذاری گردشگری بخش خصوصی را بیانگر اهمیت اقتصادی این بخش و جایگاه اتاق های بازرگانی برای کمک به توسعه صنعت مهم اقتصادی خواند و گفت: بخش گردشگری از بخش های مهم اقتصادی است و تمامی بخش ها باید برای رونق آن تلاش کنند.

همایش دو روزه معرفی فرصت های سرمایه گذاری بخش خصوصی منطقه چهار کشور (قلب ایران ) شامل استانهای اصفهان ،فارس، یزد ،چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه وبویراحمد امروز در یاسوج به کار خود پایان خواهد داد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد