تاریخ درج خبر : 1393/03/02
کد خبر : ۲۷۹۰۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

جذب و حمایت از سرمایه گذاران توانمند صنعتی و معدنی در استان

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: حمایت های لازم از سرمایه گذاران توانمند جهت به فعلیت درآوردن پتانسیل های مطلوب استان در زمینه صنعت و معدن صورت خواهد گرفت.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، نشستی مشترک با حضور رئیس سازمان صنعت و معدن استان، معاون اقتصادی سازمان اقتصادی کوثر و جمعی از معاونین و مشاوران سازمان صنعت و معدن برگزار گردید.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حمایت از سرمایه گذاران صنعتی و معدنی توانمند و پای کار سرلوحه کار قرار گرفته است افزود: فرصت های سرمایه گذاری در استان به کسانی که با نیت ایجاد اشتغال و رشد و توسعه صنعتی و اقتصادی گام برمی دارند داده خواهد شد.

داریوش دیودیده گفت: فرآیندهای ایجاد ارزش افزوده در استان بیشتر از همه حوزه ها در بخش صنعت و معدن اتفاق خواهد افتاد و حوزه های دیگر تنها در صورت شاخص شدن استان در بخش اقتصادی و صنعت اجازه عرض اندام در سطح کشور خواهند یافت.

وی با اشاره به نشست مشترک با غلامرضا پناه معاون اقتصادی و همچنین مسؤل معدنی سازمان اقتصادی کوثر افزود: تفاهمات و رایزنی های اولیه جهت ورود سازمان اقتصادی کوثر به سرمایه گذاری در حوزه معدن کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: تیمی متشکل از کارشناسان سازمان اقتصادی کوثر و صنعت و معدن استان تشکیل و مطالعات و اقدامات لازم را در خصوص مطالعات تفصیلی، استخراج، بهره برداری و ایجاد صنایع فرآوری معدنی در زمینه معادنی همچون فسفات، بوکسیت، سلستین و مس را انجام خواهند داد.

دیودیده ابراز امیدواری کرد: با حضور سرمایه گذاران توانمند و همکاری بخش خصوصی و موسسات سرمایه گذاری در معادنی بی نظیری همچون فسفات مطالعات عمیق تری صورت گیرد و با اقدامات مؤثر جبران زمان از دست رفته گذشته شود و از فروش خام مواد معدنی که سودی برای کهگیلویه و بویراحمد ندارد جلوگیری شود.

شایان ذکر است در این نشست تمامی پتانسیل های کهگیلویه و بویراحمد در زمینه مواد معدنی موجود در تمامی نقاط استان به معاون اقتصادی و مسؤل معدنی سازمان اقتصادی کوثر ارائه شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • فردین گفت:

    شمااینهایی که سرمایه گذارای کردندحمایت کنیدتااینجوری نابود وبرشکست نشوندنیازبه جذب ودعوت سرمایه گذاران نیست جناب آقای مهندس دیودیده کارخانه های شن و ماسه کوهی دارن نابود میشن فکرچاره باشیدچرا؟

پربازديد